Sezon 2018/2019 > Polska Liga Koszykówki

Wybierz rozgrywki:

 

1. kolejka
Spójnia Stargard 64-95 (7-22, 19-20, 13-28, 25-25) King Szczecin
Stal Ostrów Wielkopolski 89-70 (20-14, 25-17, 25-21, 19-18) HydroTruck Radom
Arka Gdynia 98-89 (16-29, 28-30, 28-16, 26-14) Anwil Włocławek
Polpharma Starogard Gdański 105-77 (26-23, 31-17, 28-18, 20-19) Miasto Szkła Krosno
GTK Gliwice 77-74 (10-22, 23-21, 23-18, 21-13) MKS Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot 72-76 (20-20, 14-23, 24-14, 14-19) Polski Cukier Toruń
Stelmet Zielona Góra 97-80 (18-23, 30-18, 25-23, 24-16) AZS Koszalin
2. kolejka
AZS Koszalin 73-82 (19-22, 15-22, 17-15, 22-23) Polski Cukier Toruń
MKS Dąbrowa Górnicza 103-106 (25-24, 21-24, 23-24, 24-21, d. 10-13) Polpharma Starogard Gdański
HydroTruck Radom 77-94 (11-31, 26-23, 19-17, 21-23) Arka Gdynia
Miasto Szkła Krosno 73-87 (24-15, 17-27, 20-19, 12-26) Start Lublin
Spójnia Stargard 76-82 (16-24, 19-23, 20-17, 21-18) Trefl Sopot
Anwil Włocławek 86-82 (15-22, 21-20, 23-20, 27-20) King Szczecin
Stelmet Zielona Góra 104-76 (26-12, 26-16, 29-29, 23-19) GTK Gliwice
3. kolejka
Stal Ostrów Wielkopolski 94-60 (27-11, 22-20, 26-15, 19-14) Miasto Szkła Krosno
Start Lublin 72-84 (15-19, 15-17, 22-22, 20-26) MKS Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot 82-92 (22-22, 18-31, 17-23, 25-16) Anwil Włocławek
King Szczecin 92-71 (20-12, 25-18, 21-17, 26-24) HydroTruck Radom
Polski Cukier Toruń 94-69 (23-13, 24-19, 24-15, 23-22) Spójnia Stargard
Polpharma Starogard Gdański 80-94 (20-21, 21-24, 22-28, 17-21) Stelmet Zielona Góra
GTK Gliwice 95-71 (17-23, 27-27, 23-17, 28-4 ) AZS Koszalin
4. kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza 94-82 (25-26, 34-14, 19-19, 16-23) Stal Ostrów Wielkopolski
Arka Gdynia 91-78 (21-22, 29-26, 23-13, 18-17) Miasto Szkła Krosno
Anwil Włocławek 76-79 (25-23, 19-10, 8-16, 17-20, d. 7-10) Polski Cukier Toruń
AZS Koszalin 68-74 (13-16, 15-21, 16-20, 24-17) Spójnia Stargard
GTK Gliwice 82-85 (14-17, 15-24, 30-19, 23-25) Polpharma Starogard Gdański
HydroTruck Radom 75-68 (16-20, 22-15, 14-15, 23-18) Trefl Sopot
Stelmet Zielona Góra 92-70 (15-23, 23-18, 27-19, 27-10) Start Lublin
5. kolejka
Anwil Włocławek 80-81 (13-23, 28-23, 18-11, 21-24) Spójnia Stargard
Polpharma Starogard Gdański 99-84 (20-24, 30-7, 27-20, 22-33) AZS Koszalin
Arka Gdynia 76-86 (15-19, 27-24, 20-14, 14-29) MKS Dąbrowa Górnicza
King Szczecin 74-66 (27-18, 19-12, 8-19, 20-17) Miasto Szkła Krosno
Polski Cukier Toruń 92-56 (24-19, 24-8, 20-13, 24-16) HydroTruck Radom
Start Lublin 85-73 (22-18, 18-16, 18-14, 27-25 ) GTK Gliwice
Stal Ostrów Wielkopolski 81-72 (15-20, 28-19, 15-17, 23-16) Stelmet Zielona Góra
6. kolejka
HydroTruck Radom 76-72 (21-25, 20-11, 12-24, 23-12) Spójnia Stargard
AZS Koszalin 76-91 (14-20, 23-29, 19-29, 20-13) Anwil Włocławek
Stelmet Zielona Góra 113-93 (29-28, 33-18, 31-24, 20-23) Arka Gdynia
Polpharma Starogard Gdański 96-77 (25-16, 18-17, 25-20, 28-24) Start Lublin
GTK Gliwice 76-114 (22-37, 27-21, 12-31, 15-25) Stal Ostrów Wielkopolski
MKS Dąbrowa Górnicza 82-91 (25-13, 23-33, 16-23, 18-22) King Szczecin
Miasto Szkła Krosno 79-76 (20-25, 24-15, 18-13, 17-23) Trefl Sopot
7. kolejka
HydroTruck Radom 68-81 (18-27, 18-8, 21-24, 11-22) Anwil Włocławek
Start Lublin 81-59 (26-13, 22-11, 14-19, 19-16) AZS Koszalin
Trefl Sopot 70-80 (20-15, 23-20, 9-28, 18-17) MKS Dąbrowa Górnicza
Miasto Szkła Krosno 70-95 (17-22, 19-26, 13-33, 21-14) Polski Cukier Toruń
Stal Ostrów Wielkopolski 101-79 (18-24, 22-16, 25-17, 36-22) Polpharma Starogard Gdański
Arka Gdynia 86-70 (29-18, 13-14, 21-21, 23-17) GTK Gliwice
Stelmet Zielona Góra 96-89 (24-19, 16-24, 25-24, 31-22) King Szczecin
8. kolejka
Stelmet Zielona Góra 93-75 (25-15, 24-20, 17-15, 27-25) Trefl Sopot
GTK Gliwice 95-81 (22-15, 16-20, 26-18, 31-28) King Szczecin
AZS Koszalin 78-75 (18-17, 20-20, 18-15, 22-23) HydroTruck Radom
Miasto Szkła Krosno 93-76 (17-21, 29-28, 16-12, 31-15) Spójnia Stargard
Start Lublin 88-83 (23-17, 24-13, 18-31, 23-22) Stal Ostrów Wielkopolski
MKS Dąbrowa Górnicza 93-84 (24-20, 28-23, 23-19, 18-22) Polski Cukier Toruń
Polpharma Starogard Gdański 100-104 (24-26, 26-28, 22-23, 28-27) Arka Gdynia
9. kolejka
Polski Cukier Toruń 93-89 (23-24, 31-23, 16-17, 23-25) Stelmet Zielona Góra
Arka Gdynia 83-78 (17-17, 25-22, 22-13, 19-26 ) Start Lublin
King Szczecin 91-101 (28-23, 25-24, 15-30, 23-24) Polpharma Starogard Gdański
Miasto Szkła Krosno 88-93 (34-20, 6-28, 25-18, 23-27) Anwil Włocławek
Stal Ostrów Wielkopolski 100-76 (30-17, 26-19, 26-20, 18-20) AZS Koszalin
Spójnia Stargard 61-81 (18-19, 8-20, 14-22, 21-20) MKS Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot 96-99 (28-20, 19-21, 22-28, 27-30) GTK Gliwice
10. kolejka
HydroTruck Radom 85-68 (23-20, 15-16, 27-18, 20-14) Miasto Szkła Krosno
MKS Dąbrowa Górnicza 81-101 (24-25, 17-25, 19-26, 21-25) Anwil Włocławek
Arka Gdynia 86-73 (22-18, 21-19, 23-19, 20-17) Stal Ostrów Wielkopolski
Polpharma Starogard Gdański 100-90 (25-24, 25-23, 29-22, 21-21) Trefl Sopot
Polski Cukier Toruń 113-98 (29-20, 26-25, 28-19, 30-34) GTK Gliwice
Start Lublin 71-80 (19-16, 21-28, 16-16, 15-20) King Szczecin
Spójnia Stargard 59-85 (9-21, 15-24, 23-18, 12-22) Stelmet Zielona Góra
11. kolejka
King Szczecin 76-86 (15-14, 14-19, 21-25, 26-28) Stal Ostrów Wielkopolski
Arka Gdynia 77-72 (19-13, 18-27, 21-12, 19-20) AZS Koszalin
Polski Cukier Toruń 96-87 (20-25, 30-19, 25-28, 21-15) Polpharma Starogard Gdański
Trefl Sopot 77-75 (24-19, 20-21, 16-25, 17-10) Start Lublin
Spójnia Stargard 89-83 (23-30, 20-13, 17-20, 18-15, d. 11-5) GTK Gliwice
MKS Dąbrowa Górnicza 82-74 (24-14, 19-26, 22-13, 17-21) HydroTruck Radom
Anwil Włocławek 93-84 (20-25, 26-17, 30-24, 17-18) Stelmet Zielona Góra
12. kolejka
King Szczecin 94-105 (21-26, 23-17, 29-31, 21-31) Arka Gdynia
Stal Ostrów Wielkopolski 91-77 (19-18, 32-22, 22-14, 18-23) Trefl Sopot
Start Lublin 93-91 (20-24, 20-28, 21-16, 32-23) Polski Cukier Toruń
Polpharma Starogard Gdański 93-90 (26-17, 13-25, 25-22, 29-26 ) Spójnia Stargard
Stelmet Zielona Góra 99-71 (22-15, 26-17, 29-27, 22-12) HydroTruck Radom
AZS Koszalin 99-94 (21-15, 30-23, 16-27, 20-22, d. 12-7) Miasto Szkła Krosno
GTK Gliwice 81-86 (22-24, 19-19, 16-25, 24-18) Anwil Włocławek
13. kolejka
Trefl Sopot 84-89 (11-24, 28-22, 21-23, 24-20) Arka Gdynia
Anwil Włocławek 122-115 (27-29, 29-23, 19-29, 24-18, d. 23-16) Polpharma Starogard Gdański
King Szczecin 99-94 (20-22, 19-23, 29-27, 19-15, d. 12-7) AZS Koszalin
Polski Cukier Toruń 87-70 (20-19, 28-15, 19-16, 20-20 ) Stal Ostrów Wielkopolski
Miasto Szkła Krosno 86-97 (20-27, 19-22, 21-29, 26-19 ) MKS Dąbrowa Górnicza
HydroTruck Radom 91-72 (23-14, 22-20, 23-13, 23-25) GTK Gliwice
Spójnia Stargard 75-87 (24-31, 18-21, 11-19, 22-16) Start Lublin
14. kolejka
Anwil Włocławek 90-80 (34-16, 12-28, 20-14, 24-22) Start Lublin
King Szczecin 94-104 (29-27, 17-25, 31-19, 17-33) Trefl Sopot
Polski Cukier Toruń 96-73 (28-21, 17-21, 27-14, 24-17) Arka Gdynia
Polpharma Starogard Gdański 107-86 (24-15, 30-22, 32-30, 21-19) HydroTruck Radom
Stal Ostrów Wielkopolski 86-84 (21-18, 17-15, 18-27, 20-16, d. 10-8) Spójnia Stargard
AZS Koszalin 85-89 (18-22, 17-22, 20-23, 23-11, d. 7-11) MKS Dąbrowa Górnicza
Miasto Szkła Krosno 73-87 (20-21, 18-26, 20-19, 15-21) Stelmet Zielona Góra
15. kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza 78-102 (23-28, 19-24, 15-21, 21-29) Stelmet Zielona Góra
Stal Ostrów Wielkopolski 73-80 (14-15, 19-28, 23-22, 17-15) Anwil Włocławek
King Szczecin 95-98 (30-23, 31-24, 21-22, 13-29) Polski Cukier Toruń
Trefl Sopot 90-100 (23-23, 17-31, 21-19, 29-27) AZS Koszalin
Miasto Szkła Krosno 101-89 (27-25, 27-15, 27-18, 20-31 ) GTK Gliwice
Start Lublin 109-91 (32-22, 32-19, 25-30, 20-20) HydroTruck Radom
Arka Gdynia 89-88 (17-21, 27-23, 27-18, 18-26) Spójnia Stargard
16. kolejka
Anwil Włocławek 66-83 (24-19, 17-22, 10-20, 15-22) Arka Gdynia
MKS Dąbrowa Górnicza 79-86 (19-19, 16-28, 24-15, 20-24) GTK Gliwice
Miasto Szkła Krosno 100-92 (21-26, 25-18, 23-27, 31-21) Polpharma Starogard Gdański
King Szczecin 91-62 (30-11, 24-13, 23-24, 14-14) Spójnia Stargard
HydroTruck Radom 80-84 (17-20, 29-22, 18-17, 16-25) Stal Ostrów Wielkopolski
Polski Cukier Toruń 90-83 (23-22, 27-27, 20-15, 20-19) Trefl Sopot
AZS Koszalin 72-81 (16-22, 21-35, 25-10, 10-14) Stelmet Zielona Góra
17. kolejka
Polski Cukier Toruń 89-65 (16-22, 29-6, 21-17, 23-20) AZS Koszalin
GTK Gliwice 74-79 (21-19, 12-17, 24-15, 17-28) Stelmet Zielona Góra
Polpharma Starogard Gdański 99-105 (24-23, 24-30, 23-25, 28-27) MKS Dąbrowa Górnicza
Start Lublin 83-75 (17-20, 19-21, 23-18, 24-16) Miasto Szkła Krosno
Trefl Sopot 96-98 (31-28, 20-29, 23-16, 22-25) Spójnia Stargard
Arka Gdynia 100-73 (31-15, 14-20, 29-15, 26-23) HydroTruck Radom
King Szczecin 97-110 (27-27, 22-21, 23-27, 25-35) Anwil Włocławek
18. kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza 85-93 (18-20, 21-23, 24-27, 22-23) Start Lublin
Stelmet Zielona Góra 96-80 (23-17, 26-23, 23-19, 24-21) Polpharma Starogard Gdański
HydroTruck Radom 61-79 (10-14, 13-28, 26-16, 12-21) King Szczecin
Spójnia Stargard 75-85 (21-21, 20-22, 15-18, 19-24) Polski Cukier Toruń
Anwil Włocławek 97-85 (23-26, 32-24, 21-26, 21-9) Trefl Sopot
AZS Koszalin 82-85 (26-19, 22-26, 15-25, 19-15) GTK Gliwice
Miasto Szkła Krosno 79-82 (18-21, 24-26, 20-15, 17-20) Stal Ostrów Wielkopolski
19. kolejka
Polski Cukier Toruń 80-89 (17-23, 15-24, 16-21, 32-21) Anwil Włocławek
Start Lublin 69-77 (14-16, 22-18, 6-20, 27-23 ) Stelmet Zielona Góra
Polpharma Starogard Gdański 96-80 (16-20, 27-26, 32-21, 21-13) GTK Gliwice
Spójnia Stargard 76-73 (26-15, 15-21, 21-27, 14-10) AZS Koszalin
Trefl Sopot 97-93 (24-27, 23-22, 24-17, 26-27) HydroTruck Radom
Stal Ostrów Wielkopolski 76-82 (27-13, 12-27, 25-24, 12-18) MKS Dąbrowa Górnicza
Miasto Szkła Krosno 72-96 (18-31, 14-20, 24-22, 16-23) Arka Gdynia
20. kolejka
Stelmet Zielona Góra 83-76 (26-21, 28-23, 22-19, 7-13) Stal Ostrów Wielkopolski
GTK Gliwice 91-102 (22-35, 23-25, 18-20, 28-22) Start Lublin
Spójnia Stargard 75-91 (23-22, 23-21, 15-21, 14-27) Anwil Włocławek
Miasto Szkła Krosno 86-92 (21-22, 24-21, 16-20, 25-29) King Szczecin
HydroTruck Radom 85-87 (10-26, 22-25, 28-16, 18-11, d. 7-9) Polski Cukier Toruń
MKS Dąbrowa Górnicza 62-82 (10-24, 17-17, 23-25, 12-16) Arka Gdynia
AZS Koszalin 77-74 (28-16, 8-21, 11-9, 21-22, d. 9-6) Polpharma Starogard Gdański
21. kolejka
Arka Gdynia 78-65 (19-18, 13-12, 13-18, 33-17) Stelmet Zielona Góra
Start Lublin 104-91 (21-20, 30-21, 25-30, 28-20) Polpharma Starogard Gdański
Trefl Sopot 79-86 (14-25, 18-18, 23-20, 24-23) Miasto Szkła Krosno
Stal Ostrów Wielkopolski 89-61 (26-18, 17-8, 22-14, 24-21) GTK Gliwice
Spójnia Stargard 80-83 (14-28, 22-20, 27-17, 17-18) HydroTruck Radom
Anwil Włocławek 77-80 (27-19, 9-21, 23-22, 18-18) AZS Koszalin
King Szczecin 99-84 (25-19, 30-13, 23-23, 21-29) MKS Dąbrowa Górnicza
22. kolejka
King Szczecin 80-87 (20-20, 17-24, 22-21, 21-22) Stelmet Zielona Góra
MKS Dąbrowa Górnicza 69-84 (15-20, 23-25, 14-21, 17-18) Trefl Sopot
Polski Cukier Toruń 99-91 (27-17, 17-26, 16-14, 20-23, d. 19-11) Miasto Szkła Krosno
Polpharma Starogard Gdański 75-90 (21-21, 7-26, 26-21, 21-22) Stal Ostrów Wielkopolski
Anwil Włocławek 97-73 (24-18, 29-18, 20-18, 24-19) HydroTruck Radom
GTK Gliwice 74-78 (24-23, 21-19, 10-24, 19-12) Arka Gdynia
AZS Koszalin 126-122 (22-26, 29-35, 24-25, 32-21, d. 19-15) Start Lublin
23. kolejka
King Szczecin 92-91 (29-18, 20-20, 23-22, 20-31) GTK Gliwice
Trefl Sopot 85-90 (20-25, 18-21, 22-17, 25-27) Stelmet Zielona Góra
HydroTruck Radom 91-78 (16-27, 28-20, 17-10, 30-21) AZS Koszalin
Polski Cukier Toruń 91-77 (28-22, 24-22, 19-19, 20-14) MKS Dąbrowa Górnicza
Arka Gdynia 86-80 (25-17, 16-26, 14-17, 31-20) Polpharma Starogard Gdański
Spójnia Stargard 90-78 (17-25, 24-21, 21-28, 28-10) Miasto Szkła Krosno
Stal Ostrów Wielkopolski 87-84 (27-16, 30-26, 13-24, 17-18) Start Lublin
24. kolejka
Polpharma Starogard Gdański 84-99 (28-19, 15-36, 27-18, 14-26) King Szczecin
Anwil Włocławek 104-76 (28-24, 20-12, 30-18, 26-22) Miasto Szkła Krosno
Start Lublin 71-80 (12-22, 10-14, 24-22, 25-22) Arka Gdynia
GTK Gliwice 77-75 (18-29, 16-17, 23-17, 20-12) Trefl Sopot
MKS Dąbrowa Górnicza 86-80 (16-22, 26-21, 17-16, 27-21) Spójnia Stargard
AZS Koszalin 78-123 (11-30, 24-29, 21-23, 22-41) Stal Ostrów Wielkopolski
Stelmet Zielona Góra 107-110 (26-25, 22-23, 31-30, 28-32) Polski Cukier Toruń
25. kolejka
King Szczecin 72-75 (11-17, 23-19, 22-20, 16-19 ) Start Lublin
Anwil Włocławek 77-79 (25-20, 11-20, 15-15, 26-24) MKS Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot 82-71 (23-19, 17-23, 22-16, 20-13) Polpharma Starogard Gdański
Stal Ostrów Wielkopolski 65-75 (14-23, 15-22, 16-18, 20-12) Arka Gdynia
Miasto Szkła Krosno 76-92 (16-29, 28-16, 11-28, 21-19) HydroTruck Radom
GTK Gliwice 70-94 (17-27, 22-19, 10-25, 21-23) Polski Cukier Toruń
Stelmet Zielona Góra 104-87 (25-16, 29-30, 24-18, 26-23) Spójnia Stargard
26. kolejka
Start Lublin 100-75 (26-18, 29-19, 28-15, 17-23) Trefl Sopot
Polpharma Starogard Gdański 97-88 (25-22, 28-15, 20-30, 24-21) Polski Cukier Toruń
Stal Ostrów Wielkopolski 92-70 (20-21, 27-17, 17-18, 28-14) King Szczecin
AZS Koszalin 84-89 (21-35, 24-21, 18-16, 21-17) Arka Gdynia
HydroTruck Radom 65-76 (17-21, 17-23, 21-14, 10-18) MKS Dąbrowa Górnicza
GTK Gliwice 101-93 (27-23, 21-21, 21-27, 32-22) Spójnia Stargard
Stelmet Zielona Góra 93-91 (25-27, 27-22, 27-25, 14-17) Anwil Włocławek
27. kolejka
Polski Cukier Toruń 87-86 (22-20, 18-23, 26-22, 21-21) Start Lublin
Trefl Sopot 93-96 (25-25, 24-28, 21-12, 23-31) Stal Ostrów Wielkopolski
Anwil Włocławek 113-81 (33-19, 35-18, 20-17, 25-27 ) GTK Gliwice
Spójnia Stargard 72-65 (18-14, 15-18, 23-18, 16-15) Polpharma Starogard Gdański
Arka Gdynia 72-81 (18-14, 9-24, 19-19, 26-24) King Szczecin
HydroTruck Radom 74-70 (19-23, 19-13, 16-17, 12-13, d. 8-4) Stelmet Zielona Góra
Miasto Szkła Krosno 93-86 (19-16, 24-27, 25-23, 25-20) AZS Koszalin
28. kolejka
Start Lublin 78-93 (14-27, 26-18, 20-21, 18-27) Spójnia Stargard
Polpharma Starogard Gdański 95-92 (21-28, 26-25, 25-27, 23-12) Anwil Włocławek
MKS Dąbrowa Górnicza 88-82 (27-23, 22-20, 21-20, 18-19) Miasto Szkła Krosno
AZS Koszalin 88-71 (14-22, 21-19, 31-21, 22-9) King Szczecin
Stal Ostrów Wielkopolski 67-86 (17-22, 15-23, 16-16, 19-25) Polski Cukier Toruń
Arka Gdynia 90-88 (13-24, 25-13, 30-31, 22-20) Trefl Sopot
GTK Gliwice 80-78 (24-21, 16-18, 23-24, 17-15) HydroTruck Radom
29. kolejka
Start Lublin 70-88 (18-20, 10-26, 30-22, 12-20) Anwil Włocławek
Spójnia Stargard 79-88 (26-24, 19-20, 15-23, 19-21) Stal Ostrów Wielkopolski
Trefl Sopot 82-88 (24-28, 16-22, 22-17, 20-21) King Szczecin
HydroTruck Radom 88-81 (29-19, 15-21, 21-19, 23-22) Polpharma Starogard Gdański
MKS Dąbrowa Górnicza 93-91 (32-19, 26-21, 13-27, 22-24) AZS Koszalin
Arka Gdynia 88-72 (14-27, 20-16, 31-15, 23-14) Polski Cukier Toruń
Stelmet Zielona Góra 105-87 (29-19, 27-21, 23-25, 26-22) Miasto Szkła Krosno
30. kolejka
Stelmet Zielona Góra 87-81 (19-32, 22-19, 24-23, 22-7) MKS Dąbrowa Górnicza
AZS Koszalin 67-102 (16-26, 19-35, 13-17, 19-24) Trefl Sopot
Polski Cukier Toruń 87-71 (19-12, 15-23, 21-18, 32-18) King Szczecin
Spójnia Stargard 95-70 (27-17, 25-20, 20-14, 23-19) Arka Gdynia
Anwil Włocławek 84-78 (20-15, 20-21, 23-19, 21-23) Stal Ostrów Wielkopolski
HydroTruck Radom 87-79 (22-15, 15-25, 26-28, 24-11) Start Lublin
GTK Gliwice 98-88 (39-26, 22-20, 18-20, 19-22) Miasto Szkła Krosno
Play-off - 1/4 finału
Anwil Włocławek 89-84 (25-18, 21-24, 21-27, 22-15) Stal Ostrów Wielkopolski
Polski Cukier Toruń 70-65 (11-15, 18-19, 25-14, 16-17) King Szczecin
Stelmet Zielona Góra 88-80 (26-21, 26-13, 14-29, 22-17) MKS Dąbrowa Górnicza
Anwil Włocławek 86-78 (17-21, 18-15, 29-18, 22-24) Stal Ostrów Wielkopolski
Stelmet Zielona Góra 89-97 (21-17, 22-26, 18-19, 28-35) MKS Dąbrowa Górnicza
Polski Cukier Toruń 91-85 (19-15, 20-24, 23-27, 29-19) King Szczecin
Stal Ostrów Wielkopolski 98-105 (31-29, 26-24, 18-24, 23-28) Anwil Włocławek
MKS Dąbrowa Górnicza 79-99 (29-28, 24-18, 18-32, 8-21) Stelmet Zielona Góra
King Szczecin 90-95 (22-12, 17-25, 26-27, 25-31) Polski Cukier Toruń
MKS Dąbrowa Górnicza 73-81 (22-28, 23-12, 15-26, 13-15) Stelmet Zielona Góra
Play-off - 1/2 finału
Arka Gdynia 94-91 (33-23, 28-21, 16-19, 17-28) Anwil Włocławek
Polski Cukier Toruń 88-77 (31-15, 19-16, 20-24, 18-22) Stelmet Zielona Góra
Arka Gdynia 78-65 (16-20, 16-10, 18-20, 28-15) Anwil Włocławek
Polski Cukier Toruń 81-67 (23-17, 20-21, 15-21, 23-8) Stelmet Zielona Góra
Anwil Włocławek 87-79 (21-24, 24-12, 20-21, 22-22) Arka Gdynia
Stelmet Zielona Góra 81-86 (22-22, 15-30, 19-9, 25-25) Polski Cukier Toruń
Anwil Włocławek 90-85 (26-25, 16-27, 25-14, 23-19) Arka Gdynia
Arka Gdynia 97-109 (26-26, 22-29, 23-23, 26-31) Anwil Włocławek
Play-off - o 3. miejsce
Stelmet Zielona Góra 95-77 (25-27, 18-20, 23-16, 29-14) Arka Gdynia
Arka Gdynia 105-80 (20-22, 31-18, 23-17, 31-23) Stelmet Zielona Góra
Play-off - finał
Polski Cukier Toruń 96-89 (19-23, 27-27, 25-17, 25-22) Anwil Włocławek
Polski Cukier Toruń 78-89 (19-27, 23-19, 18-29, 18-14) Anwil Włocławek
Anwil Włocławek 96-86 (20-25, 27-15, 31-17, 18-29) Polski Cukier Toruń
Anwil Włocławek 82-83 (15-26, 19-18, 26-11, 22-28) Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń 74-70 (21-19, 17-18, 14-15, 22-18) Anwil Włocławek
Anwil Włocławek 103-85 (26-16, 20-23, 29-26, 28-20) Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń 77-89 (21-28, 19-22, 18-25, 19-14) Anwil Włocławek
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.