Sezon 2020/2021 > Polska Liga Koszykówki

Wybierz rozgrywki:

 

1. kolejka
Spójnia Stargard 70-65 (21-18, 21-14, 13-17, 15-16) Start Lublin
Śląsk Wrocław 90-66 (22-18, 24-17, 19-16, 25-15) Astoria Bydgoszcz
GTK Gliwice 88-74 (22-16, 23-25, 19-19, 24-14) Polski Cukier Toruń
Trefl Sopot 71-76 (21-16, 21-20, 16-24, 13-16) Zastal Zielona Góra
King Szczecin 73-67 (24-14, 7-18, 14-17, 28-18) MKS Dąbrowa Górnicza
Anwil Włocławek 90-71 (34-25, 18-14, 15-20, 23-12) Stal Ostrów Wielkopolski
Arka Gdynia 92-90 (23-28, 16-22, 36-23, 17-17) Polpharma Starogard Gdański
2. kolejka
Arka Gdynia 74-64 (16-21, 22-15, 16-19, 20-9) Stal Ostrów Wielkopolski
GTK Gliwice 91-83 (22-27, 22-17, 29-19, 18-20) Astoria Bydgoszcz
Śląsk Wrocław 58-78 (16-28, 11-17, 14-17, 17-16) Zastal Zielona Góra
Trefl Sopot 91-81 (21-21, 28-19, 13-27, 29-14) Spójnia Stargard
King Szczecin 74-71 (19-13, 24-20, 18-20, 13-18) Polski Cukier Toruń
Start Lublin 78-74 (21-14, 14-17, 16-27, 27-16) Anwil Włocławek
HydroTruck Radom 77-85 (22-22, 16-18, 16-19, 23-26) Polpharma Starogard Gdański
3. kolejka
Polpharma Starogard Gdański 67-72 (19-20, 12-15, 18-24, 18-13) Stal Ostrów Wielkopolski
Zastal Zielona Góra 92-73 (24-24, 25-7, 24-26, 19-16) GTK Gliwice
HydroTruck Radom 81-74 (25-15, 14-19, 20-22, 22-18) MKS Dąbrowa Górnicza
Spójnia Stargard 73-74 (15-15, 12-21, 23-23, 23-15) Śląsk Wrocław
Anwil Włocławek 74-89 (24-26, 21-15, 18-21, 11-27) Trefl Sopot
Astoria Bydgoszcz 73-83 (15-12, 12-25, 23-26, 23-20) King Szczecin
Arka Gdynia 68-79 (18-22, 25-17, 14-18, 11-22) Start Lublin
4. kolejka
Start Lublin 82-78 (23-16, 26-18, 18-23, 15-21) Polpharma Starogard Gdański
Stal Ostrów Wielkopolski 94-89 (21-14, 20-15, 20-27, 19-24, d. 14-9) HydroTruck Radom
Trefl Sopot 73-78 (18-18, 23-19, 23-20, 9-21) Arka Gdynia
GTK Gliwice 84-78 (16-23, 19-16, 28-17, 21-22) Spójnia Stargard
Zastal Zielona Góra 92-72 (27-15, 22-15, 21-15, 22-27) King Szczecin
Polski Cukier Toruń 94-99 (27-20, 15-25, 28-24, 24-30) MKS Dąbrowa Górnicza
Anwil Włocławek 93-78 (21-23, 20-26, 22-10, 30-19) Śląsk Wrocław
5. kolejka
Anwil Włocławek 98-82 (31-21, 26-15, 19-17, 22-29) GTK Gliwice
Astoria Bydgoszcz 90-78 (21-13, 18-22, 24-22, 27-21) MKS Dąbrowa Górnicza
Śląsk Wrocław 85-74 (24-10, 18-30, 20-20, 12-14 , d. 11-0) Arka Gdynia
Trefl Sopot 110-76 (29-16, 25-17, 29-24, 27-19) Polpharma Starogard Gdański
Spójnia Stargard 64-72 (20-19, 16-26, 15-16, 13-11) King Szczecin
Stal Ostrów Wielkopolski 79-74 (14-23, 19-16, 21-25, 25-10) Start Lublin
HydroTruck Radom 99-80 (23-12, 24-24, 26-18, 26-26) Polski Cukier Toruń
6. kolejka
Arka Gdynia 94-84 (23-18, 27-13, 18-25, 26-28) GTK Gliwice
Trefl Sopot 82-66 (24-17, 21-16, 14-21, 23-12) Stal Ostrów Wielkopolski
Śląsk Wrocław 107-75 (23-14, 31-14, 24-28, 29-19) Polpharma Starogard Gdański
King Szczecin 80-71 (20-14, 19-21, 18-19, 23-16) Anwil Włocławek
Zastal Zielona Góra 95-79 (24-18, 21-19, 29-21, 21-21) MKS Dąbrowa Górnicza
HydroTruck Radom 65-76 (19-17, 15-25, 21-20, 10-14) Start Lublin
Polski Cukier Toruń 112-102 (20-37, 31-18, 37-26, 24-21) Astoria Bydgoszcz
7. kolejka
Spójnia Stargard 82-67 (21-12, 22-16, 14-13, 25-26) MKS Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot 70-76 (17-12, 21-15, 14-24, 18-25) Start Lublin
Stal Ostrów Wielkopolski 76-72 (18-14, 23-20, 23-18, 12-20) Śląsk Wrocław
GTK Gliwice 91-77 (21-24, 15-21, 25-17, 30-15) Polpharma Starogard Gdański
Arka Gdynia 95-74 (20-18, 27-15, 28-15, 20-26) King Szczecin
Polski Cukier Toruń 94-88 (23-19, 16-22, 27-23, 28-24) Zastal Zielona Góra
HydroTruck Radom 72-85 (20-33, 11-14, 24-24, 17-14) Astoria Bydgoszcz
8. kolejka
Polpharma Starogard Gdański 80-88 (25-25, 20-22, 13-22, 22-19) King Szczecin
HydroTruck Radom 60-80 (14-30, 14-13, 10-19, 22-18) Trefl Sopot
Stal Ostrów Wielkopolski 83-61 (18-15, 22-13, 24-18, 19-15) GTK Gliwice
Start Lublin 79-76 (15-16, 17-24, 25-18, 22-18) Śląsk Wrocław
Anwil Włocławek 98-101 (18-18, 24-14, 22-30, 23-25, d. 11-14) MKS Dąbrowa Górnicza
Polski Cukier Toruń 108-95 (29-17, 26-33, 26-18, 27-27) Spójnia Stargard
Astoria Bydgoszcz 87-101 (32-29, 14-26, 23-21, 18-25) Zastal Zielona Góra
9. kolejka
GTK Gliwice 85-80 (22-18, 27-17, 20-21, 16-24) Start Lublin
Polski Cukier Toruń 94-85 (21-29, 27-19, 26-17, 20-20) Anwil Włocławek
Stal Ostrów Wielkopolski 91-59 (21-12, 22-18, 21-11, 27-18) King Szczecin
Spójnia Stargard 86-95 (25-20, 27-29, 22-27, 12-19) Astoria Bydgoszcz
Trefl Sopot 79-60 (15-11, 22-18, 22-14, 20-17) Śląsk Wrocław
Zastal Zielona Góra 111-80 (32-17, 21-22, 27-17, 31-24) HydroTruck Radom
Arka Gdynia 85-76 (15-23, 23-23, 31-17, 16-13) MKS Dąbrowa Górnicza
10. kolejka
Polski Cukier Toruń 94-79 (27-17, 17-14, 22-25, 28-23) Arka Gdynia
Start Lublin 85-75 (17-24, 28-18, 16-14, 24-19) King Szczecin
Trefl Sopot 80-110 (14-32, 31-29, 14-22, 21-27) GTK Gliwice
HydroTruck Radom 67-87 (15-18, 17-19, 13-25, 22-25) Śląsk Wrocław
Anwil Włocławek 90-71 (23-9, 28-21, 12-19, 27-22) Astoria Bydgoszcz
Polpharma Starogard Gdański 91-99 (24-31, 22-22, 19-21, 26-25) MKS Dąbrowa Górnicza
Zastal Zielona Góra 98-89 (23-22, 24-33, 24-17, 27-17) Spójnia Stargard
11. kolejka
Trefl Sopot 77-82 (8-22, 21-12, 19-25, 29-23) King Szczecin
Anwil Włocławek 67-90 (17-24, 24-21, 11-22, 15-23) Zastal Zielona Góra
Arka Gdynia 75-78 (20-15, 19-22, 11-16, 25-25) Astoria Bydgoszcz
Polski Cukier Toruń 99-90 (30-18, 23-28, 19-14, 27-30) Polpharma Starogard Gdański
GTK Gliwice 85-91 (23-22, 16-17, 27-24, 19-28) Śląsk Wrocław
Spójnia Stargard 84-71 (21-17, 17-21, 18-20, 28-13) HydroTruck Radom
Stal Ostrów Wielkopolski 83-70 (26-14, 18-18, 15-23, 24-15) MKS Dąbrowa Górnicza
12. kolejka
Zastal Zielona Góra 104-58 (21-15, 28-8, 31-10, 24-25) Arka Gdynia
Śląsk Wrocław 91-73 (16-19, 30-18, 21-20, 24-16) King Szczecin
Stal Ostrów Wielkopolski 85-80 (24-17, 25-27, 24-16, 12-20) Polski Cukier Toruń
Start Lublin 76-74 (17-8, 17-16, 11-31, 31-19) MKS Dąbrowa Górnicza
HydroTruck Radom 87-80 (30-9, 19-21, 24-30, 14-20 ) GTK Gliwice
Anwil Włocławek 84-96 (8-24, 35-22m 18-25, 23-25) Spójnia Stargard
Astoria Bydgoszcz 94-89 (27-25, 20-26, 21-20, 26-18) Polpharma Starogard Gdański
13. kolejka
Start Lublin 82-73 (21-16, 15-15, 18-21, 28-21) Polski Cukier Toruń
Polpharma Starogard Gdański 77-103 (16-24, 22-23, 22-27, 17-29) Zastal Zielona Góra
Arka Gdynia 82-92 (21-17, 23-20, 26-33, 12-22) Spójnia Stargard
Anwil Włocławek 97-86 (21-19, 29-22, 23-25, 21-20) HydroTruck Radom
Stal Ostrów Wielkopolski 78-86 (27-17, 15-26, 15-27, 21-16) Astoria Bydgoszcz
MKS Dąbrowa Górnicza 72-81 (16-23, 15-16, 20-19, 21-23) Trefl Sopot
GTK Gliwice 81-72 (19-19, 22-14, 14-19, 26-20) King Szczecin
14. kolejka
Trefl Sopot 96-67 (24-12, 23-16, 28-23, 21-16) Polski Cukier Toruń
HydroTruck Radom 83-73 (17-23, 15-15, 19-25, 32-10) King Szczecin
Zastal Zielona Góra 105-85 (29-18, 31-35, 21-12, 24-20) Stal Ostrów Wielkopolski
Anwil Włocławek 86-78 (17-23, 24-19, 19-16, 26-20) Arka Gdynia
MKS Dąbrowa Górnicza 82-88 (15-16, 18-21, 17-27, 32-24) Śląsk Wrocław
Spójnia Stargard 71-60 (26-15, 17-10, 15-20, 13-15) Polpharma Starogard Gdański
Start Lublin 107-101 (19-19, 23-22, 21-29, 27-20, d. 17-11) Astoria Bydgoszcz
15. kolejka
Astoria Bydgoszcz 77-82 (18-11, 28-15, 12-30, 19-26) Trefl Sopot
Zastal Zielona Góra 90-75 (22-19, 27-23, 17-14, 24-19) Start Lublin
Stal Ostrów Wielkopolski 98-105 (26-25, 28-27, 23-33, 21-20) Spójnia Stargard
Anwil Włocławek 89-96 (19-21, 32-28, 25-22, 13-25) Polpharma Starogard Gdański
GTK Gliwice 77-84 (18-23, 19-21, 17-13, 23-27) MKS Dąbrowa Górnicza
Śląsk Wrocław 82-70 (22-23, 14-20, 24-12, 22-15) Polski Cukier Toruń
Arka Gdynia 76-70 (14-6, 21-25, 23-17, 18-22) HydroTruck Radom
16. kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza 89-93 (21-20, 27-25, 20-22, 21-26) King Szczecin
Stal Ostrów Wielkopolski 88-79 (24-19, 14-18, 19-17, 31-25) Anwil Włocławek
Polski Cukier Toruń 78-65 (12-12, 19-25, 22-10, 25-18) GTK Gliwice
Astoria Bydgoszcz 91-83 (20-21, 14-20, 21-20, 36-22) Śląsk Wrocław
Polpharma Starogard Gdański 102-67 (19-14, 19-16, 36-19, 28-18) Arka Gdynia
Zastal Zielona Góra 101-82 (34-25, 19-23, 31-14, 17-20) Trefl Sopot
Start Lublin 87-86 (26-20, 23-24, 15-20, 23-22) Spójnia Stargard
17. kolejka
Polski Cukier Toruń 102-83 (23-29, 26-19, 19-14, 34-21) King Szczecin
Zastal Zielona Góra 80-84 (24-19, 20-25, 19-21, 17-19) Śląsk Wrocław
Polpharma Starogard Gdański 93-85 (24-21, 19-24, 26-14, 24-26) HydroTruck Radom
Spójnia Stargard 83-63 (12-16, 21-27, 15-17, 15-23) Trefl Sopot
Anwil Włocławek 78-94 (27-14, 18-26, 13-26, 20-28) Start Lublin
Astoria Bydgoszcz 68-88 (7-19, 27-23, 18-19, 16-27) GTK Gliwice
Stal Ostrów Wielkopolski 87-54 (28-16, 19-14, 25-17, 15-7) Arka Gdynia
18. kolejka
Śląsk Wrocław 95-94 (23-26, 16-21, 22-20, 22-16, d. 12-11) Spójnia Stargard
MKS Dąbrowa Górnicza 87-84 (22-19, 26-21, 17-18, 22-26) HydroTruck Radom
King Szczecin 75-68 (18-19, 18-13, 20-15, 19-21) Astoria Bydgoszcz
Stal Ostrów Wielkopolski 81-75 (20-17, 16-14, 24-25, 21-19) Polpharma Starogard Gdański
Start Lublin 76-61 (19-11, 16-21, 24-17, 17-12) Arka Gdynia
GTK Gliwice 86-92 (26-17, 27-25, 11-25, 22-25) Zastal Zielona Góra
Trefl Sopot 96-83 (29-27, 18-18, 29-21, 20-17) Anwil Włocławek
19. kolejka
Spójnia Stargard 84-78 (22-10, 19-17, 17-19, 26-32) GTK Gliwice
MKS Dąbrowa Górnicza 81-74 (18-24, 27-21, 14-16, 22-13) Polski Cukier Toruń
King Szczecin 80-99 (22-32, 21-26, 16-21, 21-20) Zastal Zielona Góra
Polpharma Starogard Gdański 91-100 (19-24, 19-25, 21-25, 32-26) Start Lublin
HydroTruck Radom 73-83 (16-26, 17-14, 17-19, 23-24) Stal Ostrów Wielkopolski
Arka Gdynia 71-100 (15-23, 14-28, 22-25, 20-24) Trefl Sopot
Śląsk Wrocław 107-77 (32-12, 20-25, 32-16, 23-24) Anwil Włocławek
20. kolejka
King Szczecin 105-80 (24-20, 33-22, 23-16, 25-22) Spójnia Stargard
Start Lublin 62-82 (15-17, 14-23, 17-22, 16-20) Stal Ostrów Wielkopolski
Arka Gdynia 63-102 (14-23, 16-27, 12-37, 21-15) Śląsk Wrocław
MKS Dąbrowa Górnicza 89-86 (21-23, 17-24, 31-16, 20-23) Astoria Bydgoszcz
Polpharma Starogard Gdański 92-117 (17-26, 18-28m 28-31, 29-32) Trefl Sopot
Polski Cukier Toruń 81-67 (27-18, 20-13, 14-18, 20-18) HydroTruck Radom
GTK Gliwice 81-87 (17-22, 20-21, 28-18, 16-26) Anwil Włocławek
21. kolejka
Astoria Bydgoszcz 98-92 (26-24, 29-19, 19-30, 24-19) Polski Cukier Toruń
Stal Ostrów Wielkopolski 95-73 (30-13, 22-14, 23-23, 20-23) Trefl Sopot
Anwil Włocławek 75-78 (17-20, 21-28, 20-23, 17-7) King Szczecin
Polpharma Starogard Gdański 87-103 (21-26, 26-26, 25-26, 15-25) Śląsk Wrocław
GTK Gliwice 97-89 (26-17, 20-28, 25-21, 26-23) Arka Gdynia
Start Lublin 86-78 (29-19, 17-16, 20-22, 20-21) HydroTruck Radom
MKS Dąbrowa Górnicza 69-97 (20-28, 14-25, 26-19, 9-25) Zastal Zielona Góra
22. kolejka
Zastal Zielona Góra 94-82 (22-26, 22-24, 26-21, 24-11) Polski Cukier Toruń
Astoria Bydgoszcz 92-97 (20-15, 27-24, 28-32, 17-26) HydroTruck Radom
King Szczecin 82-50 (24-10, 18-14, 20-16, 20-10) Arka Gdynia
MKS Dąbrowa Górnicza 99-90 (27-21, 29-29, 18-18, 25-22) Spójnia Stargard
Polpharma Starogard Gdański 92-81 (18-22, 23-16, 21-20, 30-23) GTK Gliwice
Śląsk Wrocław 98-97 (24-26, 23-19, 26-19, 25-33) Stal Ostrów Wielkopolski
Start Lublin 80-91 (23-23, 20-22, 23-26, 14-20) Trefl Sopot
23. kolejka
Zastal Zielona Góra 104-76 (24-24, 22-13, 26-10, 32-29) Astoria Bydgoszcz
Spójnia Stargard 86-79 (22-15, 25-17, 13-28, 26-19) Polski Cukier Toruń
Trefl Sopot 80-70 (17-17, 21-15, 23-19, 19-19) HydroTruck Radom
MKS Dąbrowa Górnicza 87-84 (31-18, 23-18, 18-17, 15:31) Anwil Włocławek
GTK Gliwice 81-102 (14-32, 25-24, 23-20, 19-26) Stal Ostrów Wielkopolski
Śląsk Wrocław 91-77 (22-17, 27-18, 18-21, 24-21) Start Lublin
King Szczecin 101-74 (24-30, 29-20, 24-11, 24-13) Polpharma Starogard Gdański
24. kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza 78-80 (15-23, 16-22, 24-21, 23-14) Arka Gdynia
Astoria Bydgoszcz 84-88 (18-24, 21-22, 20-20, 25-22) Spójnia Stargard
Śląsk Wrocław 82-85 (18-25, 18-15, 23-27, 23-18) Trefl Sopot
Start Lublin 70-75 (16-13, 22-16, 21-23, 11-23) GTK Gliwice
King Szczecin 77-67 (26-24, 21-10, 17-9, 13-24) Stal Ostrów Wielkopolski
Anwil Włocławek 77-75 (19-30, 18-13, 23-14, 17-18) Polski Cukier Toruń
HydroTruck Radom 70-93 (24-17, 13-30, 17-24, 16-22) Zastal Zielona Góra
25. kolejka
Spójnia Stargard 80-97 (27-19, 18-26, 21-24, 14-28) Zastal Zielona Góra
MKS Dąbrowa Górnicza 102-90 (17-23, 23-22, 30-16, 14-23, d. 18-6) Polpharma Starogard Gdański
Astoria Bydgoszcz 99-96 (25-20, 29-25, 24-22, 21-29) Anwil Włocławek
GTK Gliwice 95-82 (29-23, 24-14, 20-23, 22-22) Trefl Sopot
King Szczecin 70-78 (20-16, 19-23, 16-16, 15-23) Start Lublin
Arka Gdynia 72-88 (21-23, 10-15, 19-17, 22-33) Polski Cukier Toruń
Śląsk Wrocław 75-97 (18-24, 13-26, 17-30, 27-17) HydroTruck Radom
26. kolejka
Śląsk Wrocław 80-72 (25-19, 16-16, 23-21, 16-16) GTK Gliwice
MKS Dąbrowa Górnicza 93-100 (26-23, 27-26, 19-31, 21-20) Stal Ostrów Wielkopolski
HydroTruck Radom 73-75 (25-25, 14-20, 16-13, 18-17) Spójnia Stargard
King Szczecin 81-83 (24-25, 25-19, 15-21, 17-18) Trefl Sopot
Polpharma Starogard Gdański 87-94 (25-16, 20-25, 21-24, 21-29) Polski Cukier Toruń
Zastal Zielona Góra 93-77 (25-14, 24-27, 26-18, 18-18) Anwil Włocławek
Astoria Bydgoszcz 103-73 (26-14, 26-15, 21-18, 30-26) Arka Gdynia
27. kolejka
Arka Gdynia 76-104 (20-21, 20-27, 15-28, 21-28) Zastal Zielona Góra
King Szczecin 79-65 (19-10, 10-18, 17-26, 33-11) Śląsk Wrocław
MKS Dąbrowa Górnicza 81-78 (22-23, 16-24, 19-21, 24-10) Start Lublin
GTK Gliwice 75-83 (14-21, 18-23, 26-20, 17-19) HydroTruck Radom
Polpharma Starogard Gdański 77-98 (21-21, 19-28, 22-28, 15-21) Astoria Bydgoszcz
Spójnia Stargard 77-67 (16-17, 23-10, 19-28, 19-12) Anwil Włocławek
Polski Cukier Toruń 83-96 (26-27, 24-22, 19-22, 14-25) Stal Ostrów Wielkopolski
28. kolejka
Zastal Zielona Góra 110-89 (18-20, 21-25, 36-14, 35-30) Polpharma Starogard Gdański
Trefl Sopot 72-66 (24-16, 17-14, 14-20, 17-16) MKS Dąbrowa Górnicza
Astoria Bydgoszcz 88-109 (24-34, 24-19, 18-35, 22-21) Stal Ostrów Wielkopolski
HydroTruck Radom 70-64 (21-19, 22-13, 13-13, 14-19) Anwil Włocławek
King Szczecin 100-70 (34-20, 17-23, 27-11, 22-16) GTK Gliwice
Polski Cukier Toruń 104-98 (29-19, 34-26, 10-27, 31-26) Start Lublin
Spójnia Stargard 80-64 (16-22, 29-13, 9-13, 26-16) Arka Gdynia
29. kolejka
Śląsk Wrocław 71-82 (12-14, 16-26, 22-16, 21-26) MKS Dąbrowa Górnicza
Polpharma Starogard Gdański 93-106 (22-29, 19-24, 18-33, 34-20) Spójnia Stargard
King Szczecin 97-87 (20-27, 24-19, 22-18, 31-23) HydroTruck Radom
Stal Ostrów Wielkopolski 90-80 (25-13, 30-29, 23-21, 12-17) Zastal Zielona Góra
Arka Gdynia 80-84 (13-19, 18-11, 23-27, 26-27) Anwil Włocławek
Astoria Bydgoszcz 89-92 (28-35, 21-18, 20-19, 20-20) Start Lublin
Polski Cukier Toruń 88-93 (23-24, 23-17, 20-27, 22-25) Trefl Sopot
30. kolejka
Spójnia Stargard 84-83 (14-18, 20-21, 29-20, 21-24) Stal Ostrów Wielkopolski
Start Lublin 90-103 (29-17, 22-34, 14-23, 25-29) Zastal Zielona Góra
Polpharma Starogard Gdański 102-95 (24-28, 32-28, 21-23, 25-16) Anwil Włocławek
HydroTruck Radom 84-73 (23-17, 22-21, 18-23, 21-12) Arka Gdynia
Trefl Sopot 107-78 (24-22, 26-22, 31-18, 26-16) Astoria Bydgoszcz
Polski Cukier Toruń 91-96 (25-26, 26-25, 19-21, 21-24) Śląsk Wrocław
Play-off - 1/4 finału
Śląsk Wrocław 76-71 (19-18, 26-17, 14-12, 17-24) Trefl Sopot
Zastal Zielona Góra 90-70 (20-21, 20-19, 24-17, 26-13) Spójnia Stargard
Stal Ostrów Wielkopolski 106-81 (27-15, 31-26, 27-17, 21-23) Start Lublin
Zastal Zielona Góra 89-74 (15-23, 15-19, 27-15, 32-17) Spójnia Stargard
Śląsk Wrocław 91-72 (20-20, 17-15, 29-18, 25-19) Trefl Sopot
Stal Ostrów Wielkopolski 94-100 (25-22, 29-31, 25-24, 15-23) Start Lublin
Trefl Sopot 92-90 (15-19, 24-26, 21-12, 21-24, d. 11-9) Śląsk Wrocław
Spójnia Stargard 82-77 (18-11, 25-21, 18-27, 21-18) Zastal Zielona Góra
Start Lublin 83-87 (23-26, 28-16, 17-25, 15-20) Stal Ostrów Wielkopolski
Trefl Sopot 81-83 (13-23, 24-18, 12-17, 19-10, d. 13-15) Śląsk Wrocław
Spójnia Stargard 80-91 (14-25, 22-19, 24-14, 14-16, d. 6-17) Zastal Zielona Góra
Start Lublin 101-109 (19-31, 32-17, 22-32, 18-11, d. 10-18) Stal Ostrów Wielkopolski
Play-off - 1/2 finału
Zastal Zielona Góra 97-90 (17-20, 26-27, 22-25, 32-18) Śląsk Wrocław
Zastal Zielona Góra 87-76 (24-21, 17-12, 28-26, 18-17) Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Stal Ostrów Wielkopolski
Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.