Sezon 2020/2021 > Polska Liga Koszykówki

Wybierz rozgrywki:

 

1. kolejka
Spójnia Stargard 70-65 (21-18, 21-14, 13-17, 15-16) Start Lublin
Śląsk Wrocław 90-66 (22-18, 24-17, 19-16, 25-15) Astoria Bydgoszcz
GTK Gliwice 88-74 (22-16, 23-25, 19-19, 24-14) Polski Cukier Toruń
Trefl Sopot 71-76 (21-16, 21-20, 16-24, 13-16) Stelmet Zielona Góra
King Szczecin 73-67 (24-14, 7-18, 14-17, 28-18) MKS Dąbrowa Górnicza
Anwil Włocławek 90-71 (34-25, 18-14, 15-20, 23-12) Stal Ostrów Wielkopolski
2. kolejka
Arka Gdynia 74-64 (16-21, 22-15, 16-19, 20-9) Stal Ostrów Wielkopolski
GTK Gliwice 91-83 (22-27, 22-17, 29-19, 18-20) Astoria Bydgoszcz
Śląsk Wrocław 58-78 (16-28, 11-17, 14-17, 17-16) Stelmet Zielona Góra
Trefl Sopot 91-81 (21-21, 28-19, 13-27, 29-14) Spójnia Stargard
King Szczecin 74-71 (19-13, 24-20, 18-20, 13-18) Polski Cukier Toruń
Start Lublin 78-74 (21-14, 14-17, 16-27, 27-16) Anwil Włocławek
HydroTruck Radom 77-85 (22-22, 16-18, 16-19, 23-26) Polpharma Starogard Gdański
3. kolejka
Polpharma Starogard Gdański 67-72 (19-20, 12-15, 18-24, 18-13) Stal Ostrów Wielkopolski
Stelmet Zielona Góra 92-73 (24-24, 25-7, 24-26, 19-16) GTK Gliwice
HydroTruck Radom 81-74 (25-15, 14-19, 20-22, 22-18) MKS Dąbrowa Górnicza
Spójnia Stargard 73-74 (15-15, 12-21, 23-23, 23-15) Śląsk Wrocław
Anwil Włocławek 74-89 (24-26, 21-15, 18-21, 11-27) Trefl Sopot
Astoria Bydgoszcz 73-83 (15-12, 12-25, 23-26, 23-20) King Szczecin
Arka Gdynia 68-79 (18-22, 25-17, 14-18, 11-22) Start Lublin
4. kolejka
Start Lublin 82-78 (23-16, 26-18, 18-23, 15-21) Polpharma Starogard Gdański
Stal Ostrów Wielkopolski 94-89 (21-14, 20-15, 20-27, 19-24, d. 14-9) HydroTruck Radom
Trefl Sopot 73-78 (18-18, 23-19, 23-20, 9-21) Arka Gdynia
GTK Gliwice 84-78 (16-23, 19-16, 28-17, 21-22) Spójnia Stargard
Stelmet Zielona Góra 92-72 (27-15, 22-15, 21-15, 22-27) King Szczecin
5. kolejka
Anwil Włocławek 98-82 (31-21, 26-15, 19-17, 22-29) GTK Gliwice
Astoria Bydgoszcz 90-78 (21-13, 18-22, 24-22, 27-21) MKS Dąbrowa Górnicza
Śląsk Wrocław 85-74 (24-10, 18-30, 20-20, 12-14 , d. 11-0) Arka Gdynia
Trefl Sopot 110-76 (29-16, 25-17, 29-24, 27-19) Polpharma Starogard Gdański
Spójnia Stargard 64-72 (20-19, 16-26, 15-16, 13-11) King Szczecin
Stal Ostrów Wielkopolski 79-74 (14-23, 19-16, 21-25, 25-10) Start Lublin
HydroTruck Radom 99-80 (23-12, 24-24, 26-18, 26-26) Polski Cukier Toruń
6. kolejka
Arka Gdynia 94-84 (23-18, 27-13, 18-25, 26-28) GTK Gliwice
Trefl Sopot 82-66 (24-17, 21-16, 14-21, 23-12) Stal Ostrów Wielkopolski
Śląsk Wrocław 107-75 (23-14, 31-14, 24-28, 29-19) Polpharma Starogard Gdański
King Szczecin 80-71 (20-14, 19-21, 18-19, 23-16) Anwil Włocławek
Stelmet Zielona Góra 95-79 (24-18, 21-19, 29-21, 21-21) MKS Dąbrowa Górnicza
HydroTruck Radom 65-76 (19-17. 15-25, 21-20, 10-14 ) Start Lublin
Polski Cukier Toruń 112-102 (20-37, 31-18, 37-26, 24-21) Astoria Bydgoszcz
7. kolejka
Spójnia Stargard 82-67 (21-12, 22-16, 14-13, 25-26) MKS Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot 70-76 (17-12, 21-15, 14-24, 18-25) Start Lublin
Stal Ostrów Wielkopolski 76-72 (18-14, 23-20, 23-18, 12-20) Śląsk Wrocław
GTK Gliwice 91-77 (21-24, 15-21, 25-17, 30-15) Polpharma Starogard Gdański
Arka Gdynia 95-74 (20-18, 27-15, 28-15, 20-26) King Szczecin
Polski Cukier Toruń 94-88 (23-19, 16-22, 27-23, 28-24) Stelmet Zielona Góra
HydroTruck Radom 72-85 (20-33, 11-14, 24-24, 17-14) Astoria Bydgoszcz
8. kolejka
Polpharma Starogard Gdański 80-88 (25-25, 20-22, 13-22, 22-19) King Szczecin
HydroTruck Radom 60-80 (14-30, 14-13, 10-19, 22-18) Trefl Sopot
9. kolejka
GTK Gliwice 85-80 (22-18, 27-17, 20-21, 16-24) Start Lublin
Polski Cukier Toruń 94-85 (21-29, 27-19, 26-17, 20-20) Anwil Włocławek
10. kolejka
Polski Cukier Toruń 94-79 (27-17, 17-14, 22-25, 28-23) Arka Gdynia
Start Lublin 85-75 (17-24, 28-18, 16-14, 24-19) King Szczecin
Legia Warszawa - Stal Ostrów Wielkopolski
11. kolejka
Start Lublin - Legia Warszawa
12. kolejka
Legia Warszawa - Trefl Sopot
13. kolejka
Start Lublin 82-73 (21-16, 15-15, 18-21, 28-21) Polski Cukier Toruń
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
14. kolejka
Legia Warszawa - GTK Gliwice
15. kolejka
Astoria Bydgoszcz 77-82 (18-11, 28-15, 12-30, 19-26) Trefl Sopot
King Szczecin - Legia Warszawa
16. kolejka
HydroTruck Radom - Legia Warszawa
17. kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa
18. kolejka
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa
19. kolejka
Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa
20. kolejka
Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra
21. kolejka
Spójnia Stargard - Legia Warszawa
22. kolejka
Legia Warszawa - Anwil Włocławek
23. kolejka
Arka Gdynia - Legia Warszawa
24. kolejka
25. kolejka
Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa
26. kolejka
Legia Warszawa - Start Lublin
27. kolejka
Trefl Sopot - Legia Warszawa
28. kolejka
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
29. kolejka
GTK Gliwice - Legia Warszawa
30. kolejka
Legia Warszawa - King Szczecin
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.