Sezon 2019/2020 > Polska Liga Koszykówki

Wybierz rozgrywki:

 

1. kolejka
Śląsk Wrocław 111-95 (28-20, 31-27, 32-22, 20-26) HydroTruck Radom
GTK Gliwice 102-105 (11-23, 8-20, 40-23, 24-17, d. 19-22) MKS Dąbrowa Górnicza
Spójnia Stargard 65-76 (11-23, 18-19, 16-19, 20-15) Arka Gdynia
Trefl Sopot 90-77 (19-19, 28-17, 27-17, 16-24) King Szczecin
Stal Ostrów Wielkopolski 88-94 (12-28, 23-9, 22-24, 23-19, d. 8-14) Astoria Bydgoszcz
Start Lublin 84-79 (31-22, 15-19, 22-25, 16-13) Stelmet Zielona Góra
Anwil Włocławek 110-72 (35-24, 21-18, 31-9, 23-21) Polpharma Starogard Gdański
2. kolejka
Stal Ostrów Wielkopolski 72-78 (18-21, 18-20, 22-20, 14-17) Stelmet Zielona Góra
Arka Gdynia 87-66 (28-22, 12-15, 16-19, 31-10) Trefl Sopot
Astoria Bydgoszcz 80-97 (23-18, 21-24, 14-23, 22-32) Polski Cukier Toruń
GTK Gliwice 79-81 (12-23, 21-21, 24-14, 22-23) King Szczecin
MKS Dąbrowa Górnicza 98-94 (24-17, 25-27, 23-25, 26-25) Śląsk Wrocław
HydroTruck Radom 66-77 (21-25, 21-19, 13-13, 11-20) Start Lublin
Polpharma Starogard Gdański 75-80 (13-28, 18-12, 22-23, 22-17) Spójnia Stargard
3. kolejka
Polski Cukier Toruń 92-82 (20-17, 23-16, 24-17, 25-32) Stelmet Zielona Góra
Spójnia Stargard 82-95 (18-36, 19-20, 19-29, 26-10) Anwil Włocławek
Trefl Sopot 95-91 (20-16, 18-18, 22-27, 21-20, d. 14-10) Polpharma Starogard Gdański
HydroTruck Radom 80-74 (24-16, 13-18, 14-28, 29-12) Stal Ostrów Wielkopolski
Śląsk Wrocław 73-83 (15-16, 21-16, 13-29, 24-22) King Szczecin
Start Lublin 91-80 (28-12, 28-21, 18-34, 17-13) MKS Dąbrowa Górnicza
Arka Gdynia 78-87 (23-14, 11-22, 20-20, 24-31) GTK Gliwice
4. kolejka
King Szczecin 90-81 (28-23, 25-22, 16-14, 21-22) Start Lublin
Polpharma Starogard Gdański 70-89 (16-25, 17-25, 17-15, 20-24) GTK Gliwice
Trefl Sopot 68-64 (14-22, 13-16, 23-12, 18-14) Spójnia Stargard
Śląsk Wrocław 83-85 (22-27, 23-19, 24-20, 14-19) Arka Gdynia
MKS Dąbrowa Górnicza 88-82 (16-14, 19-16, 24-23, 29-29) Stal Ostrów Wielkopolski
Astoria Bydgoszcz 103-106 (20-29, 28-21, 30-26, 25-30) Anwil Włocławek
Polski Cukier Toruń 86-53 (20-13, 27-12, 20-14, 19-14) HydroTruck Radom
5. kolejka
GTK Gliwice 93-97 (23-22, 18-20, 21-21, 22-21, d. 9-13) Spójnia Stargard
Polpharma Starogard Gdański 82-99 (24-16, 16-19, 26-33, 16-31) Śląsk Wrocław
Polski Cukier Toruń 100-64 (22-13, 31-11, 22-18, 25-22) MKS Dąbrowa Górnicza
Stal Ostrów Wielkopolski 71-96 (15-23, 10-22, 29-30, 17-21) King Szczecin
Anwil Włocławek 84-86 (24-18, 29-19, 20-22, 11-27) Trefl Sopot
Start Lublin 66-95 (11-27, 19-18, 16-26, 20-24) Arka Gdynia
Astoria Bydgoszcz 99-110 (28-33, 27-24, 26-29, 18-24) Stelmet Zielona Góra
6. kolejka
Polpharma Starogard Gdański 94-102 (21-32, 25-21, 20-23, 28-26) Start Lublin
Trefl Sopot 99-94 (26-21, 24-25, 23-22, 26-26) GTK Gliwice
Spójnia Stargard 79-82 (12-27, 22-8, 22-25, 23-22) Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 69-71 (16-16, 29-13, 17-26, 7-16) Stal Ostrów Wielkopolski
HydroTruck Radom 85-80 (19-17, 19-25, 27-17, 20-21 ) Astoria Bydgoszcz
King Szczecin 104-97 (25-25, 30-24, 22-32, 27-16) Polski Cukier Toruń
Stelmet Zielona Góra 101-77 (22-16, 30-14, 19-23, 30-24) Anwil Włocławek
7. kolejka
Śląsk Wrocław 71-87 (20-13, 16-25, 17-25, 18-24) Trefl Sopot
Polski Cukier Toruń 80-65 (22-17, 21-17, 19-17, 18-14) Arka Gdynia
Stal Ostrów Wielkopolski 81-72 (26-14, 21-23, 16-11, 18-24) Polpharma Starogard Gdański
Stelmet Zielona Góra 106-83 (26-23, 29-17, 26-22, 25-21) HydroTruck Radom
Astoria Bydgoszcz 89-93 (15-23, 21-19, 20-25, 33-26 ) MKS Dąbrowa Górnicza
Anwil Włocławek 118-74 (23-24, 32-19, 42-16, 21-15) GTK Gliwice
Start Lublin 82-73 (24-16, 14-17, 20-23, 24-17) Spójnia Stargard
8. kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza 81-97 (27-20, 18-28, 12-29, 24-20) Stelmet Zielona Góra
Arka Gdynia - Legia Warszawa
9. kolejka
10. kolejka
Spójnia Stargard - Legia Warszawa
11. kolejka
Legia Warszawa - Trefl Sopot
12. kolejka
GTK Gliwice - Legia Warszawa
13. kolejka
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
14. kolejka
Start Lublin - Legia Warszawa
15. kolejka
Legia Warszawa - Stal Ostrów Wielkopolski
16. kolejka
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń
17. kolejka
Anwil Włocławek - Legia Warszawa
18. kolejka
Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa
19. kolejka
Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra
20. kolejka
HydroTruck Radom - Legia Warszawa
21. kolejka
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza
22. kolejka
King Szczecin - Legia Warszawa
23. kolejka
Legia Warszawa - Arka Gdynia
24. kolejka
25. kolejka
Legia Warszawa - Spójnia Stargard
26. kolejka
Trefl Sopot - Legia Warszawa
27. kolejka
Legia Warszawa - GTK Gliwice
28. kolejka
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
29. kolejka
Legia Warszawa - Start Lublin
30. kolejka
Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.