Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Fani Widzewa w maju przybyli w 680 osób - fot. Adam Polak
Fani Widzewa w maju przybyli w 680 osób - fot. Adam Polak
Środa, 5 września 2007 r. godz. 12:45

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Ilu widzewiaków w Warszawie?

Bodziach, źródło: własne

Dziewięć dni dzieli nas od spotkania Legia - Widzew, które przykuwa uwagę publiczności w całym kraju. Niestety wiele wskazuje na to, że atmosfera podczas meczu nie będzie się różniła od tej, jaka miała miejsce na poprzednich spotkaniach naszego klubu. Zanosi się na to, że "Żyleta" cały czas nie będzie prowadziła dopingu. Tymczasem w sektorze gości może zasiąść 1200 fanów z Łodzi. O taką pulę biletów wystąpili RTS-iacy i Legia zgodzi się przyjąć taką grupę przyjezdną, jeśli tylko Policja wyda pozytywną opinię w tej sprawie. W przeciwnym przypadku, Widzew otrzyma zaledwie 680 biletów dla swoich fanów.
W zeszłym sezonie, w maju tego roku, widzewiacy w Warszawie stawili się właśnie w takiej liczbie. Czy tym razem uda im się wywalczyć większą pulę biletów?fot. Adam PolakZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!