Michał Aleksandrowicz - fot. Kasia
REKLAMA

Pod koszem: Michał Aleksandrowicz (VIDEO)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

"Pokazaliśmy, że mamy grandes kochones" - powiedział po niedzielnym meczu ze Spójnią rzucający Legii, Michał Aleksandrowicz. Popularny "Panda", w rozmowie z cyklu "Pod koszem", przedstawił także swój fan-klub, który od soboty pojawia się na meczach naszego zespołu w specjalnych koszulkach. Rozmowa z naszym rzucającym do obejrzenia poniżej:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.