Tomasz Kiełbowicz, Łukasz Fabiański, Maciej Dobrowolski, Wiktor Bołba - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Łukasz Fabiański nie trafi do Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Niedawno pojawiła się informacja, że kontrakt Łukasza Fabiańskiego z West Hamem nie zostanie przedłużony. W polskich mediach spekulowano, że bramkarz może trafić do Legii Warszawa. Dyrektor sportowy stołecznego klubu potwierdził, że kontaktował się z zawodnikiem. Okazuje się, że golkiper nie przyjdzie do Legii.



- Chciałbym rozwiać wątpliwości - Łukasz nie jest zainteresowany powrotem do Polski. Jego sytuacja rodzinna wymaga, aby przez najbliższych kilka lat pozostał w Anglii - mówi Michał Żewłakow.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2025 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.