Wisła Płock wraca do Ekstraklasy

fot. Woytek / Legionisci.com

W niedzielę rozegrano finałowy mecz barażowy o awans do Ekstraklasy. Po dwóch sezonach przerwy do najwyższej klasy rozrywkowej wraca Wisła Płock.

REKLAMA


Zespół z Płocka w półfinale baraży wygrał z Polonią 2-1. W finale okazał się lepszy od Miedzi Legnica, którą pokonał na własnym stadionie 2-0.


Wcześniej awans do Ekstraklasy awansowały Arka Gdynia i Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Terminarz ma być ogłoszony wkrótce.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.