W niedzielę rozegrano finałowy mecz barażowy o awans do Ekstraklasy. Po dwóch sezonach przerwy do najwyższej klasy rozrywkowej wraca Wisła Płock.
REKLAMA
Zespół z Płocka w półfinale baraży wygrał z Polonią 2-1. W finale okazał się lepszy od Miedzi Legnica, którą pokonał na własnym stadionie 2-0.
Wcześniej awans do Ekstraklasy awansowały Arka Gdynia i Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Terminarz ma być ogłoszony wkrótce.

