Koszykówka

Spotkanie z mistrzami na stadionie Legii

fot. Maciek Gronau

W poniedziałek o godzinie 19.00 w strefie SILVER na stadionie Legii przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się spotkanie ze świeżo upieczonymi mistrzami Polski. Sekcja koszykówki zaprasza wszystkich kibiców do przybycia na wspólne świętowanie sukcesu, na który Warszawa czekała 56 lat.

REKLAMA


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.