Strzałek wypożyczony do Bruk-Betu

Igor Strzałek - fot. Maciek Gronau

Igor Strzałek został wypożyczony na sezon 2025/26 z opcją wykupu do beniaminka Ekstraklasy, Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

REKLAMA


21-letni pomocnik drugi rok z rzędu spędzi w klubie z Niecieczy. W barwach Legii Strzałek wystąpił w 29 meczach, w których strzelił 2 gole.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.