Igor Strzałek został wypożyczony na sezon 2025/26 z opcją wykupu do beniaminka Ekstraklasy, Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.
REKLAMA
21-letni pomocnik drugi rok z rzędu spędzi w klubie z Niecieczy. W barwach Legii Strzałek wystąpił w 29 meczach, w których strzelił 2 gole.

