W Nowym Tomyślu odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (U-17) w podnoszeniu ciężarów. W kat. +102 kg, zawodnik KPC Legia, Oliwier Przybysz z rocznika 2009 zajął miejsce trzynaste. Legionista uzyskał 140 kg w dwuboju: 65kg w rwaniu i 75kg w podrzucie.
REKLAMA

