Łukasz Kuźma z Białegostoku został wyznaczony do sędziowania niedzielnego meczu o Superpuchar Polski pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa. Mecz odbędzie się o godzinie 18:00 w Poznaniu.
REKLAMA
Na liniach pomagać mu będą Jakub Winkler i Piotr Podbielski, sędzią technicznym będzie Albert Różycki, a w wozie VAR zasiądą Piotr Lasyk i Kornel Paszkiewicz.

