Żeglarstwo

Szydłowski drugi w Nord Cup w kl. Finn

Bartosz Szydłowski

W regatach Nord Cup w Górkach Zachodnich, w klasie Finn srebrny medal wywalczył zawodnik żeglarskiej Legii, Bartosz Szydłowski. Startowało 33 zawodników. Z kolei na Hayling Island w południowej Anglii, Milena Maciuszko reprezentowała legijne barwy na Mistrzostwach Europy Masters w klasie Europa. Legionistka zajęła w nich 43. miejsce.

REKLAMA




REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.