Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Paweł Wszołek najlepszy w meczu z Lechem - fot. Mishka / Legionisci.com

Najwyższą notę za mecz z Lechem przyznaliście Pawłowi Wszołkowi. Jego występ oceniliście na 4,8 w skali 1-6. Minimalnie niższe noty uzyskali Augustyniak, Ziółkowski i Elitim. W sumie oceniało 1106 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,9.

REKLAMA


Wszołek - 4,8
Augustyniak - 4,6
Ziółkowski - 4,6
Elitim - 4,5
Szkurin - 4,3
Kapuadi - 4,2
Tobiasz - 4,0
Kun - 4,0
Alfarela - 3,9
Stojanović - 3,8
Morishita - 3,5
Biczachczjan - 3,5
Urbański - 3,4
Kapustka - 3,3
Chodyna - 3,1
Nsame - 2,9


Oceny legionistów za mecz z Lechem

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.