25 zawodników leci na Cypr. Elitm zostaje w Warszawie

fot. Mishka / Legionisci.com

Legia Warszawa wyrusza dziś na Cypr, gdzie w czwartek rozegra spotkanie z AEK Larnaka. Na pierwszy mecz trener Edward Iordanescu zabiera na pokład samolotu 25 z 27 zawodników uprawionych do gry w tej rundzie europejskich pucharów. W Warszawie pozostają Pascal Mozie i Juergen Elitim. Kolumbijczyk walczy z urazem - przechodzi rehabilitację w LTC.

REKLAMA


KALENDARZ MECZÓW LEGII


Kadra Legii na dwumecz z AEK Larnaka:


Bramkarze: (3)
27. Gabriel Kobylak (23 l.)
1. Kacper Tobiasz (22 l.)
50. Wojciech Banasik (19 l.) *


Obrońcy: (9)
4. Marco Burch (24 l.)
55. Artur Jędrzejczyk (37 l.)
3. Steve Kapuadi (27 l.)
23. Patryk Kun (30 l.)
12. Radovan Pankov (29 l.)
30. Petar Stojanović (29 l.)
19. Ruben Vinagre (26 l.)
7. Paweł Wszołek (33 l.)
24. Jan Ziółkowski (20 l.) *


Pomocnicy: (9)
8. Rafał Augustyniak (31 l.)
21. Wahan Biczachczjan (26 l.)
11. Kacper Chodyna (26 l.)
5. Claude Goncalves (31 l.)
67. Bartosz Kapustka (28 l.)
25. Ryōya Morishita (28 l.)
13. Arkadiusz Reca (30 l.)
53. Wojciech Urbański (20 l.) *
20. Jakub Żewłakow (18 l.) *


Napastnicy: (4)
9. Migouel Alfarela (27 l.)
18. Jean-Pierre Nsame (32 l.)
26. Mileta Rajović (26 l.)
17. Ilja Szkurin (25 l.)


* - Lista B


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.