Żeglarstwo

Legioniści tuż za podium w MP U-16 kl. Optimist

W Pucku rozegrane zostały mistrzostwa Polski do lat 16 w żeglarskiej klasie Optimist. Zawodnicy Legii byli blisko strefy medalowej. Jan Pietuszko skończył rywalizację na 4. miejscu. Piąta wśród kobiet była Helena Kisiel.

REKLAMA

W pierwszej dziesiątce uplasowali się także Stanisław Manecki oraz Bianka Kowalik.


Wyniki legionistów:
Mężczyźni: 4. Jan Pietuszko, 7. Stanisław Manecki, 11. Piotr Kowalewski, 14. Maksymilian Ambroziak, 30. Stanisław Grzonkowski, 36.Milan Puškar, 58. Stanisław Jachymczyk


Kobiety: 5. Helena Kisiel, 6. Bianka Kowalik


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.