Żeglarstwo Wyniki legionistów na MP w kl. Moth 2025-09-01 | Kuba Pawluk na MP w kl. Moth Bodziach Legionisci.com 1.09.2025 r. 09:53 W mistrzostwach Polski w klasie Moth, które odbyły się w Pucku, wystartowało dwóch zawodników żeglarskiej Legii. Kuba Pawluk/b> zajął miejsce piąte, a Maciej Barański był szósty. REKLAMA tagi: Legia Warszawa żeglarstwo Kuba Pawluk Moth Maciej Barański