Młodzież

UYL: Legia zagra z Fiorentiną

Legia w UEFA Youth League w październiku 2024 - fot. Woytek / Legionisci.com

Podczas poniedziałkowego losowania UEFA Youth League (Ligi Młodzieżowej UEFA) Legia Warszawa U-19 poznała swojego rywala w II rundzie ścieżki mistrzowskiej. Zwycięzcy Centralnej Ligi Juniorów zmierzą się z ACF Fiorentina. Pierwsze spotkanie Legia zagra u siebie.

REKLAMA


Mecze II rundy zostaną rozegrane 22 października i 5 listopada.


Legia poznała również potencjalnych rywali w III rundzie - zagra z lepszym z pary FS Jelgava (Łotwa) / KA (Islandia) - PAOK Saloniki (Grecja).


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.