U-18: Legioniści powołani na turniej

fot. Hagi

Czterech zawodników Legii otrzymało powołanie do reprezentacji Polski do lat 18. Daniel Foks, Mateusz Lauryn, Pascal Mozie oraz Filip Przybyłko wezmą udział w turnieju towarzyskim w hiszpańskim San Pedro del Pinatar. Rywalami Polaków będzie Irlandia (10 października) i Holandia (13 października).

REKLAMA




REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.