Na żywo

L!VE: Lech 4-0 Legia (koniec)

fot. Mishka / Legionisci.com

Bezpośrednią transmisję z meczu Lech Poznań - Legia Warszawa przeprowadzą stacje  TVP 2, Canal+ Premium i Canal+ Sport 3. W internecie spotkanie będzie można śledzić na sport.tvo.pl i canalplus.com. Początek meczu o godz. 17:30

REKLAMA

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI L!VE prosto ze stadionu.

 


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (252)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

Roko - 26.04.2026 / 23:27, *.t-mobile.pl

Nie ma co śie oszukiwać. Poznaniacy byli lepsi. Wyciagnac wnioski na przyszły sezon.

odpowiedz
Ada - 26.04.2026 / 21:24, *.telefonica.de

Legia po tej porażce to się nie podniesie już od dawna mówiłem.Teraz można czekać z spokojem na spadek Legi do 1 ligi tam jest ich miejsce

odpowiedz
Dziad_LeopoLd - 26.04.2026 / 20:34, *.13.85

Gramy na utrzymanie-to prawda. Ale to utrzymanie też jest coraz bliższe zeru. Poznański w**erdol to wstyd i hańba . Teraz pozostaje ścisnąć p*zdy i każdy mecz musi być wygrany bo inaczej derby Stolicy coraz bliżej. Chociaż może nie bo Polonia jest chyba w strefie barażowej o wejście do extraklapy i jak im przyżre a nam nie, to tylko przy zamianie ligi mijając się , dżentelmeńsko jedni i drudzy uchylą kapelusza.

odpowiedz
miron - 26.04.2026 / 20:23, *.play-internet.pl

PUDEL WON!!!

odpowiedz
BRNB - 26.04.2026 / 20:03, *.orange.pl

Wstyd i hanba na cala POLSKE !!!! Trener do zmiany i to szybko !!!

odpowiedz
Amsterdam - 26.04.2026 / 20:00, *.213.54

No tak, tak, sędzia zły, ale jak nam drukują to dobry, ale ten zły. Ludzie na Widzew idziem
bilety po 5 zł , a nie nie po 500 zł bo to ostanie mecze w ekstraklasie tzn. dupolidze

odpowiedz
Adam - 26.04.2026 / 19:44, *.vectranet.pl

Wstyd, żenada, kompromitacja! Papszun uwstecznia piłkarzy, od początku pracy w Legii nie ma u nas żadnej kreacji gry, pomysłu na ofensywę, pomysłu na atak. Oczy i zęby bolą, jak ogląda się Legię Papszuna.

odpowiedz
Przemek - 26.04.2026 / 22:42, *.54.245

@Adam: a kto ma tam grać ofensywnie i bramki strzelać??? Rajovič to w piłkę grać nie umie a Adamski za słaby. Kapustka jako pomocnik nic nie daje i reszta jak śnięte ryby. Cały skład do wymiany, bo dziś chyba byli po sobotniej imprezie

odpowiedz
Miky - 27.04.2026 / 11:07, *.centertel.pl

@Adam: On kiedyś powiedział ja przepycham hydraulik...

odpowiedz
bor - 26.04.2026 / 19:42, *.vectranet.pl

Porażka wkalkulowana na początku rundy wiosennej ale nie w takim stylu. Obstawiałem 1:0 dla Pyr po walce ale coś takiego? Czerwo dla Augustyniaka z d...y ale to nie usprawiedliwia katastrofalnej gry. Dlaczego schodzi Adams a zostaje Rajo? Ten pierwszy szybszy i dawał nadzieje na kontrę, wtedy jeszcze mecz nie wyglądał tak żle. A Piątkowski to w pierwszdej połowie to chyba stare trampki założył a nie porządne buty do piłki, często się śligał i przewracał

odpowiedz
MarioL - 26.04.2026 / 19:41, *.wanadoo.fr

Papszun to jest kiepski przereklamowany trener.

odpowiedz
fan1956 - 26.04.2026 / 19:41, *.tpnet.pl

Panie Papszunek, więcej ..rajowiczów,, proszę o więcej ,,rajowiczów,, !!!!!!!!!!!!!!! No i więcej DYREKTORKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

odpowiedz
Ja1916 - 26.04.2026 / 19:32, *.vectranet.pl

I bardzo dobrze. Jeśli ściąga się Adamskiego, a zostawia na boisku Rajovica, to masz pan takie efekty właśnie.
Graj dalej drewnem z Danii, a zlecisz z hukiem z tej ligi i może zrozumiesz że ta łamaga się do niczego nie nadaje, a skoro coś w nim widzisz, to Ty też.

odpowiedz
BKPL - 26.04.2026 / 19:30, *.orange.pl

Trener z napastnikiem R. powinni odejsc po sezonie oraz Zewlakow i Bobic wielcy profesjonalisci !!!

odpowiedz
Tomasz - 26.04.2026 / 19:30, *.orange.pl

Czy na prawdę nie możemy zorganizować się i zbojkotować najbliższy mecz

odpowiedz
Miki - 26.04.2026 / 19:57, *.jmdi.pl

@Tomasz: Najbliższy mecz to Legia-Widzew. Z perspektywami, że Vuko spuści Legię.

odpowiedz
Tomasz - 26.04.2026 / 20:22, *.orange.pl

@Miki: Wiem. Chodzę na każdy mecz. Któryś jest lepszy lub gorszy. Nie, każdy jest ważny. I wiem z autopsji jakie to jest uczucie wychodzić co weekend rozgoryczonym ze stadionu. Ale zmiany muszą nastąpić. Nie kosmetyczne, a pozwalające odbudować klub. Dochodzę do wniosku że formuła Mioduskiego się wyczerpała. Co możemy zrobić żeby dać mu do zrozumienia że jest tu niechciany.

odpowiedz
żeromak - 26.04.2026 / 19:29, *.play.pl

Do końca sezonu powinien być autobus w polu karnym a pseudonapastnik na ławce!W sztabie liczą że mecz z łachem był wyzwaniem, żeby się nie ździwili... Lasyk, Ty k.....o!!!!

odpowiedz
Zwykły Żu(L) - 26.04.2026 / 19:29, *.129.36

Wielka Legia Mioduskiego 👏

odpowiedz
Kim - 26.04.2026 / 19:29, *.114.33

Tu już nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić

odpowiedz
Dickson Chotowski - 26.04.2026 / 19:29, *.btcentralplus.com

Druga polowa na remis 🏆

odpowiedz
Sobal 74 - 26.04.2026 / 19:29, *.t-mobile.pl

Lech się bawil z naszymi gwiazdeczkami jakby gral z juniorami co robi rajovic że on ciągle jest w wyjściowym składem to jakiś sabotaz z tym grajkiem dzięki za niego panie super dyrektorze

odpowiedz
Andcz - 26.04.2026 / 19:26, *.hawetelekom.pl

Tylko spadek moze przerwac to powolne gnicie.Dopiero potem nastapi odbudowa.

odpowiedz
Sobal 74 - 26.04.2026 / 19:25, *.t-mobile.pl

Dlaczego za tego paralityka niewszedł nsame co już go papszun skreślił a jest lepszy od tego oaralityka co niepotrafi nawet udawać że truchta to jakiś koszmar co oni widzą w tym super napastniku

odpowiedz
księciunio - 26.04.2026 / 19:24, *.play.pl

Augystyniak !!!!!!!!!!!!!! k.........

odpowiedz
Wolfik - 26.04.2026 / 19:23, *.play.pl

W pierwszej połowie posranej drużynie Legii zrobiono "jesień średniowiecza". W drugiej połowie Lechowi średnio się już chciało, co przełożyło się na skuteczność. Spodziewałem się porażki, ale nie w takim stylu. Możemy nie obronić tej ligi.

odpowiedz
kolega - 26.04.2026 / 19:23, *.orange.pl

Po co ten sędzia pomaga Lechowi skoro Lech i tak jest dwa razy lepszy ???

odpowiedz
Pavlickp - 26.04.2026 / 19:22, *.centertel.pl

Wkłady do koszulek

odpowiedz
Michał - 26.04.2026 / 19:21, *.plus.pl

Nie mamy niczego nikogo i nic. Jesteśmy dalej w czarnej dupie. Rzygać mi się chce. Pieniędzy więcej dla wszystkich. Od Bobicia Żewłakowa i innych. Srał was pies.

odpowiedz
max - 26.04.2026 / 19:21, *.vectranet.pl

Darek prosi o pełny stadion bo kasę na lokatę chce wsadzić. Kumaci dalej chodzimy?

odpowiedz
Tomek - 26.04.2026 / 20:17, *.vectranet.pl

@max: Kumaci to siedzą w kieszeni u Mioduskiego,tak samo jak NS i jedyne co mogą zrobić to transparenty wywiesić,a są pierwszymi którzy kupują bilety i karnety

odpowiedz
Psyyt - 26.04.2026 / 19:19, *.orange.pl

Czemu nie wpuścił Nsame? Rajović nieważne, że gra beznadziejnie w każdym meczu, i tak ma pierwsze miejsce w sķładzie.

odpowiedz
Ruslan - 26.04.2026 / 19:30, *.klikom.net

@Psyyt: odpowiedź leży w tym , co napodpisywal Bobic. To jego transfer

odpowiedz
Azteck - 26.04.2026 / 19:18, *.tkchopin.pl

Niech spadną i ktoś to kupi od tego idioty

odpowiedz
Marcin77 - 26.04.2026 / 19:34, *.orange.pl

@Azteck:
Dzisiaj mówiłem prawie to samo, z wyjątkiem idioty, idioci nie robią takich interesów.

odpowiedz
L... - 26.04.2026 / 19:37, *.plus.pl

@Azteck:
Chyba też tak chcę

odpowiedz
Ario - 26.04.2026 / 19:17, *.centertel.pl

pierwsza liga wita 😁

odpowiedz
(L) - 26.04.2026 / 19:16, *.mm.pl

Wszołek pseudo kadrowicz, jak widzę jak dwa razy został na spalonym to kazałbym mu oglądać ten mecz 10 razy za karę, chłop najbardziej na minus w tym sezonie

odpowiedz
Ario - 26.04.2026 / 19:13, *.centertel.pl

moja kochana Legio chyba nadszedł ten czas żeby myśleć o pierwszej lidze

odpowiedz
Wołomin NR - 26.04.2026 / 19:12, *.centertel.pl

WSTYD

odpowiedz
R - 26.04.2026 / 19:12, *.play-internet.pl

Papszun ma ewidentnie nie po drodze z Nsame od meczu z Rakowem

odpowiedz
Kolec - 26.04.2026 / 19:05, *.netfala.pl

To dalej zapełniajmy stadion a Darek tylko się cieszy i te miernoty tez

odpowiedz
Wynik meczu jest bez znaczenia - 26.04.2026 / 19:02, *.centertel.pl

Ważne że najważniejsze jest mistrzostwo Polski 🙂😊😃😇😇😇

odpowiedz
Jerry - 26.04.2026 / 21:07, *.play.pl

@Wynik meczu jest bez znaczenia: Teraz należałoby przytoczyć ten dziwny protest z początku sezonu. Źle nam było z tym co mieliśmy? Jak porównać poprzedni sezon z obecnym? Brawo pudel! Brawo my!

odpowiedz
MAJKI1984 - 26.04.2026 / 19:02, *.play.pl

Ku..a wpuść Nsame

odpowiedz
WdW - 26.04.2026 / 19:02, *.orange.pl

Papszunowi sie ostatnio farciło jak wystawiał ta kalekę i osłabiał drużynę bo nie przegrywaliśmy i każdy miał takie jeszcze zaufanie do tej fanaberii z rajowiczem ,mimo ze graliśmy piach i połowę meczów z tych nie przegranych powinniśmy przegrać,no ale wakacje się powoli zaczną kończyć po tym meczu .Ja rozumiem ze grajków mamy gównianych z 90% ale jeszcze dokładanie do pieca i ich osłabianie wystawianiem cały czas tej pokraki to juz dobrego świadectwa trenerowi nie wystawia bo to jest po prostu głupie a głupi trener raczej nie będzie dobrym trenerem. ps i wiem jakie będzie tłumaczenie po meczu że to wszystko wina szybkiej czerwonej kartki

odpowiedz
Ronaldo - 26.04.2026 / 19:01, *.myvzw.com

Jena..ć to przedstawienie!!! Za co Kapi dostał żółtą ??? Przecież to jest k wa śmiechu warte.
Ja bym tego parodystę w czerni przejechał przy pierwszej piłce o krok od niego i tak żeby już nie wstał. Myślę że o tym meczu się będzie długo mówić bo takiej drukarni nie było dawno. Brawo dla kibiców Legii którzy do końca dopingowali nasz zespół

odpowiedz
Warszawiak - 26.04.2026 / 19:39, *.t-mobile.pl

@Ronaldo: Sytuacja z czerwienią - zwykły wolny bez kartki. Co ten drukarz zobaczył skoro powtórki w tv mówiły wszystko.Karny?Ostatni obrońca grający "na raz" to analfabeta piłkarski.Wszołek spuszcza Legię do 1ligi.Prawy obrońca wybija piłkę na środek swojej połowy- bez komentarza

odpowiedz
koko dżambo - 26.04.2026 / 19:00, *.t-mobile.pl

Piszcie dalej o spółdzielni, sędziach, etc. i utwierdzajcie nasze gwiazdeczki na boisku i w kołnierzykach, że świat się na Legię uwziął a oni tacy biedni. Pozycja w tabeli odzwierciedla siłę Legii jako klubu. Miernoty na boisku, miernoty na stołkach i jesteśmy tam gdzie nasze miejsce. Im szybciej to wszyscy zrozumieją tym szybciej wyjdziemy z tej szarzyzny.

odpowiedz
Wolfik - 26.04.2026 / 19:18, *.play.pl

@koko dżambo: Nie zrozumieją. Wypieranie rzeczywistości jest bardzo wygodne.

odpowiedz
Francuski L - 26.04.2026 / 18:55, *.play.pl

Prawda jest taka, że ​​to nie Iordănescu był problemem

odpowiedz
jurand - 26.04.2026 / 18:55, *.koba.pl

Lasek wspaniały jak zwykle. Lech pokazał "potęgę" mojej Legii.
A dwaj panowie przedstawiciele Legii na trybunach wywalić na zbity pysk. To ich wina za zakupy 'WSPANIAŁYCH"

odpowiedz
To tylko sport ,planujcie emocje - 26.04.2026 / 18:55, *.vectranet.pl

Luzik

odpowiedz
Pwo - 26.04.2026 / 18:55, *.wawtel.pl

1 liga puka od dołu

odpowiedz
Rocco - 26.04.2026 / 19:08, *.akamaitechnologies.com

@Pwo: Ja pukam Twoją starą

odpowiedz
Znam - 26.04.2026 / 19:25, *.jmdi.pl

@Rocco: a gość ma 50+

odpowiedz
don - 26.04.2026 / 19:39, *.net.pl

@Rocco: zostaw dziecko chyba ze zboczony jesteś???.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.04.2026 / 10:28, *.play-internet.pl

@don: Pewnie z Kłodzka typ pochodzi🤣

odpowiedz
zaniepokojony - 26.04.2026 / 18:54, *.sbcglobal.net

rzeznia☹️

odpowiedz
Tadeusz - 26.04.2026 / 18:53, *.orange.pl

Ja i tak uważam sezon za udany, bo wreszcie rezerwy zagrają na poziomie centralnym!
Tyle lat się męczyliśmy, ale mamy to!!!!
Czy regulamin PZPN dopuści boisko w Książenicach do gier na poziomie drugoligowym? Pytam bez szydery, bo nawet nowy stadion, całkiem porządny stadion, Hutnika Warszawa nie ma licencji na II ligę, to gdzie Książenice? Chyba, że będą grać na Łazienkowskiej?

odpowiedz
Kryniek76 - 26.04.2026 / 18:48, *.jmdi.pl

W 3 tercji wygląda to bardzo dobrze wc4 kwarcie trochę gorzej. Mam pełne zaufanie do chłopaków w tygodniu przepracowaliśmy wszystko co jest ważne by dobrze wejść w mecz. Niestety w końcu straciliśmy bramkę ale do tego momentu remisowalismy. Wynik finału pucharu Polski daje nam realne szanse na grę w Europie... to mówiłem ja nauczyciel 2giej klasy Marunia . P.s. zdaję sobie sprawę z cen pakiwa i opłat za autostradę ale sztab jest taki jaki jest i jak widać przynosi to rezultaty 💪

odpowiedz
LWST - 26.04.2026 / 18:48, *.plus.pl

Papszun zmienia wybieganego Adamskiego a zostawia szczudlaka ,Papszun to kiep nie trener !!

odpowiedz
lopezzz - 26.04.2026 / 18:43, *.orange.pl

Papszun - Ale jesteś cienias !

odpowiedz
Piotrek - 26.04.2026 / 19:04, *.gigainternet.pl

@lopezzz: to nie wina papuszuna ze ma dziadostwo na boisku.

odpowiedz
Żo(L)iborz - 26.04.2026 / 18:42, *.centertel.pl

Legia slaba. Ale sędzie wypaczył mec. Kibice powinni żądać zwrotu kasy

odpowiedz
MZ80 - 26.04.2026 / 18:42, *.centertel.pl

Jak Amica będzie chciała to będzie dwucyfrówka 😂

odpowiedz
LegiaW - 26.04.2026 / 18:40, *.plus.pl

nikt się nie zainteresuje wzmocnieniem obrony tylko ściągani są drewna , stary Jedrzejczyk już nie daje rady

odpowiedz
Szkielet - 26.04.2026 / 18:40, *.play-internet.pl

W 9 na 11 to i tak nie jest źle.

odpowiedz
Miki - 26.04.2026 / 18:40, *.jmdi.pl

Pomysł łapania na spalone nie był zły ale zapomnieli powiedzieć Wszołkowi.

Augustyniak wizjoner, będzie czym usprawiedliwić wysoką porażkę. 0-5 grając po jedenastu wyglądałoby dużo gorzej.

Dziwiła mnie zmiana Adamskiego ale … mądry Papszun. Niech Adamski nie ma doświadczenia tego meczu na koncie. Rajovic czy Urbański już sobie doświadczeń nazbierali.

Po tej kolejce katastrofalny Widzew klecony na trytytki przez ratunkowo ściągniętego Vuko będzie miał o 1 punkt mniej niż remontadowana przez Papszuna po solidnych zimowych przygotowaniach.

odpowiedz
M+H+B i Ż=G - 26.04.2026 / 18:40, *.t-mobile.pl

K O M P R O M I TA C J A , a pseudo dyrektorzy zadowoleni

odpowiedz
Legionista1 z dolnego Śląska - 26.04.2026 / 18:39, *.orange.pl

Ale wstyd!

odpowiedz
Mati - 26.04.2026 / 18:39, *.wanadoo.fr

To już nie walczymy o puchary?

odpowiedz
Sobal 74 - 26.04.2026 / 18:37, *.t-mobile.pl

Sędzia dorównał umiejętnościom naszym graczom skąd ci sędziowie się biorą podobno mają jakieś szkolenia i co i tak robią co chcą jak można dać czerwona z boku boiska przecież to niebyl żaden brutalny faul brak sędzia i brawo nasze gwiazdeczki

odpowiedz
Dariusz M bo rodo - 26.04.2026 / 18:36, *.btcentralplus.com

Jeszcze bedziemy grać w pucharach zobaczycie! 🏆

odpowiedz
wtf - 26.04.2026 / 19:11, *.play.pl

@Dariusz M bo rodo: Zagramy w pucharach jak ktoś wykupi lokowatego Jonasza!Na razie w przyszłym sezonie czeka nas pasjonująca walka o powrót do ekstraklasy lub kolejna walka o utrzymanie!

odpowiedz
Ju(L)ius - 26.04.2026 / 18:36, *.vectranet.pl

No nieźle..... Brawo zarządzający, a szczególne pozdrowienia dla Miłościwie Panującego Pudelka I Wielkiego!! 😇😇👏👏👏💪💪

odpowiedz
GoliZadek - 26.04.2026 / 18:35, *.plus.pl

Dzięki Ferdek! Taka właśnie jest różnica między piłkarzami, a parodysta mi których ty *** sprowadziłeś. Wuefista Papszun i jego 100 asystentów dopełniają obraz nędzy i rozpaczy!🤬🤬🤬

odpowiedz
Trampek - 26.04.2026 / 18:34, *.orange.pl

Sabotaż !!! LEGIA gra NIE w 10-tkę po decyzji sędziego , ale w 9-tkę plus statysta po decyzji ...... trenera LEGII .

odpowiedz
MarioL - 26.04.2026 / 18:34, *.wanadoo.fr

Brawo Papszun.

odpowiedz
Sobal 74 - 26.04.2026 / 18:33, *.t-mobile.pl

Nierozumiem już wogole tego że zdjął Adamskiego a zostawol kaleczniaka rajovicia on kompletnie nienadaje się do gry w legii

odpowiedz
Miki - 26.04.2026 / 18:47, *.jmdi.pl

@Sobal 74: Przecież tłumaczył, Rajovic jest niezbędny przy obronie przeciw dośrodkowaniom. Widać odrobione przygotowanie taktyczne, Lech faktycznie głównie tak nam zagraża.

odpowiedz
Zwykły Żu(L) - 26.04.2026 / 19:23, *.129.35

@Miki: No to świetny zakup, napastnik do obrony przed dośrodkowaniami

odpowiedz
antek - 26.04.2026 / 18:32, *.play-internet.pl

Papszun spi...alj razem jedzą

odpowiedz
Sobal 74 - 26.04.2026 / 18:32, *.t-mobile.pl

Sędzia wypaczył wynik meczu to niebyl faul na czerwoną kartkę niewidzi faulu Lecha na elitim poza tym mamy niestety gorszych zawodników pi drugie nasi super dyrektorzy i liczek to powinni udać się do poznania na korepetycje jak prowadzi ie klub i jak sprowadzać wartościowych graczy a nie chodzący szrot

odpowiedz
Zico - 26.04.2026 / 18:32, *.play-internet.pl

Proponuję przed Widzewem szaliki w górę i drżeć japy mistrzem Polski jest Legia 🤣🤣a jak spadniemy też tak będziemy śpiewać? Moze zacznijmy śpiewać jeszcze puchar mistrzów jest nasz ha ha
Odnośnie meczu papszun to chyba jest zakochany w rajovicu i choćby gość stał ,leżał to zawsze będzie dostawał minuty i pierwszy plac a jak siądzie na ławę to maks jeden mecz .. papszun myślałem że jestem innym trenerem ale jesteś zwykły przereklamowany farmazoniasz. Myślisz o puchar jak tu spadek w oczy zagląda

odpowiedz
Janek - 26.04.2026 / 18:31, *.plus.pl

Niestety Lech w 1 poł.nas zgwałcił.jest jeszcze 2 pol.by ratować honor jeśli Ci nieudacznicy znają znaczenie tego słowa.gramy do końca.tylko Legia.

odpowiedz
Młody Junaku - 26.04.2026 / 18:31, *.inetia.pl

Amika chce majstra przy zielonym stoliku zdobyć. Tylko na tyle ich stać. Ciekawe ile kuchenek za to oddali.

odpowiedz
Dickson Chotowski - 26.04.2026 / 18:28, *.btcentralplus.com

Drewnovic wpakuje 5 w drugiej polowie a w poniedzialek Barcelona zaoferuje 150 mln juro. Mioduski odrzuci bo wart przynajmniej 300 mln.

odpowiedz
Andre as - 26.04.2026 / 18:28, *.play-internet.pl

Ale było jaranie po ostatnim meczu, oceny graczy na wyrost chwalenie obrony itd. A my gramy bez obrony vide dzisiaj Jedza na boisku. Mózgu drużyny brak , napastników nie mamy. Trener, dyrektorzy sportowi parodysci. Gwiazdą Legii jest Kun!!!!!!!

odpowiedz
Legionista - 26.04.2026 / 18:26, *.net.pl

A te dwa przygłupy na trybunach mają uśmiech na mordzie Bobic i Żewłakow

odpowiedz
A - 26.04.2026 / 18:38, *.play.pl

@Legionista: może żewłak nadal dla stilonie robi?

odpowiedz
rob bandit - 26.04.2026 / 18:52, *.com.pl

@Legionista: Żewłakow i Legia w sercu,V kolumna to tak jakby Totti zaczął działać w Romie... wilk w owczej skórze...❤️🤍💚🖤

odpowiedz
Eddie - 26.04.2026 / 19:19, *.play.pl

@rob bandit:
Totti chyba raczej w Lazio

odpowiedz
rob bandit - 26.04.2026 / 21:13, *.com.pl

@Eddie: masz rację literówka,przepraszam...ale wiesz o co mi chodzi....❤️🤍💚🖤

odpowiedz
Michał - 26.04.2026 / 18:26, *.plus.pl

No I dobra. Nawet Papszun nie pomoże. U nas Nawet Pan Jezus by nie pomógł. Walczymy tylko o zostanie w lidze. W sumie po 35 latach lata mi to już koło H...a!

odpowiedz
marioL - 26.04.2026 / 18:38, *.wanadoo.fr

@Michał: A Papszun nic nie pomoże bo to jest zwykły przeciętny trener,tylko trochę przereklamowany.

odpowiedz
Eddie - 26.04.2026 / 18:42, *.play.pl

@Michał:
aby chłopie zdrowie było to jest najważniejsze; ci kopacze się wyżywią

odpowiedz
TRAGEDIA - 26.04.2026 / 18:26, *.play-internet.pl

wyszli z kupą w gaciach od początku💩

ale to jest wstyd...

oni chcieli puchary, śmiechu warte !

odpowiedz
jim - 26.04.2026 / 18:26, *.ejedrzejow.pl

W tym zespole 3/4 zawodników może kopać piłkę w pierwszej lidze bo mają takie umiejętności

odpowiedz
Kowal - 26.04.2026 / 18:26, *.orange.pl

Otwiera oczy. Odziera ze złudzeń. Pudel won!

odpowiedz
Tekken (L) - 26.04.2026 / 18:25, *.t-mobile.pl

Nie słusznie wyrzucony Augustyniak, kolejny mecz sędziowany przeciwko nam.

odpowiedz
ed - 26.04.2026 / 18:26, *.centertel.pl

@Tekken (L): tak jak zwykle popłacz się

odpowiedz
Zosiek - 26.04.2026 / 18:24, *.106.4

Bravo papszun, z ciebie trener jak z koziej du... Trąba, jesteś tyle samo wart co mileta😁

odpowiedz
PLBBOY - 26.04.2026 / 18:24, *.14.227

Upokorzenie. Żal na to patrzeć. Mioduski ty...

odpowiedz
Wolfik - 26.04.2026 / 18:29, *.play.pl

@PLBBOY: Niestety. Rozumiem, że o wygraną w tym meczu było trudno. Ale przegrać przed meczem to już jest kuriozum. Nie wiem, czy wszystkim zależy na tym utrzymaniu. Jakoś nie widzę tej zbieraniny w meczu "o wszystko" za tydzień....

odpowiedz
Tomuś - 26.04.2026 / 18:24, *.34.216

Sędzia kalosz!!!!!

odpowiedz
lucho_83 - 26.04.2026 / 18:23, *.play.pl

Ześ**** się przed meczem, idealnie pokazują, jak ten sezon wygląda...☹️ zostają 4 mecze o życie, do końca bronimy się przed spadkiem...

odpowiedz
mojo jojo - 26.04.2026 / 18:23, *.orange.pl

mioduski co? ty 🤬!!!

odpowiedz
Lesio - 26.04.2026 / 18:23, *.t-mobile.pl

Darek dzięki ale zarządziłeś

odpowiedz
Sebo(L) - 26.04.2026 / 18:23, *.play-internet.pl

Przyszła w końcu brutalna weryfikacja. Walka o utrzymanie do ostatniej kolejki.

odpowiedz
Wolfik - 26.04.2026 / 18:34, *.play.pl

@Sebo(L): Prawda. I sukces wcale nie jest sprawą oczywistą. Gramy taki piach, że mam bardzo duże obawy co do epilogu tej "walki"....

odpowiedz
Student_L - 26.04.2026 / 18:23, *.t-mobile.pl

To nie brutalna lekcja, tylko brutalnie działająca spółdzielnia sędziowska...

odpowiedz
Fan Kacpera - 26.04.2026 / 18:29, *.centertel.pl

@Student_L: weź ty ochłoń człowieku bo Bredzisz strasznie

odpowiedz
Fan Kacpera - 26.04.2026 / 18:22, *.centertel.pl

Dziś grają Piłkarze z Poznania i amatorzy miernoty wkłady do koszulek bez talencia z Warszawy.

Ale co tam liga jest spłaszczoną jeszcze są szanse na puchary trenerze prawda???????

DNO zostało osiągnięte w tym klubie w sztabie w drużynie teraz dokonują odwiertu w tym dnie dziady!!!!!!!

odpowiedz
Młody Junaku - 26.04.2026 / 18:34, *.inetia.pl

@Fan Kacpera: nie zapominaj, że to nie są pilkarze z Poznania tylko z Wronek

odpowiedz
Chudy Grubas - 26.04.2026 / 18:22, *.78.243

Gratulacje dla bardzo słabego sędziego, pierwszy faul w bocznej części boiska, bez jakiejś agresji, bez większej brutalności, a ten daje czerwień. Jakim to trzeba być nieudolnym zawodowo dzbanem.

odpowiedz
(L)egionowo - 26.04.2026 / 18:22, *.orange.pl

Ta czerwona to z du.... Nie miał wyprostowanej nogi,atak na piłkę, nie wiem skąd taka decyzja!!!!!!!!

odpowiedz
1916 - 26.04.2026 / 18:22, *.net.pl

Sędzia dramat, ale kopacze też nie pomagają. Wszołek szwęda się po boisku, 2 razy łamie linie spalonego i 2 bramki.

odpowiedz
yontek - 26.04.2026 / 18:48, *.119.103

@1916: Czyli co, jak sędziowie nie pomagają to już dramat? Niestety ale skonczyło się rumakowanie i granie w 12tu. Trzeba liczyć na własne siły a tu lipton

odpowiedz
TBox - 26.04.2026 / 18:21, *.centertel.pl

To że w łeb dostaną było jasne przed meczem, to że się położą już mniej. Dla odkupienia blamażu wszyscy opilić łby na zero i wpłacić kasę na Cancer Fighters.

odpowiedz
Pietrek - 26.04.2026 / 18:21, *.play-internet.pl

To jest koniec tego klubu...😤

odpowiedz
e(L)o - 26.04.2026 / 18:21, *.ksiezyc.pl

Spokojnie rajović to ogarnie

odpowiedz
Martinez76 - 26.04.2026 / 18:20, *.t-mobile.pl

Ale Mioduski zebrał pakę. Żaden piłkarz Legii nie łapie się nawet na ławkę w Poznaniu.
Jak długo będziemy na to patrzeć spokojnie?! 💩

odpowiedz
Rio - 26.04.2026 / 18:20, *.t-mobile.pl

Wchodzą jak w masło

odpowiedz
Żły - 26.04.2026 / 18:20, *.play.pl

Z Widzewem pełny stadion ,buhahahah mIODUSKI WON

odpowiedz
To żeśmy się Pokazali w Poznaniu ..... - 26.04.2026 / 18:20, *.play-internet.pl

A Jak Spadniecie ........ ❗❗❗

odpowiedz
Juri - 26.04.2026 / 18:19, *.inetia.pl

Bez jaj.

odpowiedz
Jano - 26.04.2026 / 18:19, *.centertel.pl

Szmaty nie piłkarze 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

odpowiedz
Dno i kilomet mułu - 26.04.2026 / 18:18, *.orange.pl

Sędzia wypaczył wynik meczu. Czerwona to przesada.
Wyłączam TV bo wku...ienie bierze górę.
W piątek z widzewem mecz o wszystko. Przegrana to znowu widmo spadku.

odpowiedz
Miki - 26.04.2026 / 18:43, *.jmdi.pl

@Dno i kilomet mułu: Gdyby Ouma tak wjechał Urbańskiemu to byśmy uznawali czerwoną za oczywistą.
Nietypowa trochę, bo drugą nogą – ale był dość mocny wjazd w staw skokowy z dociśnięciem go do ziemi i bez żadnego kontaktu z piłką.

odpowiedz
Fb - 26.04.2026 / 18:18, *.centertel.pl

Ale będzie posmiewisko w necie

odpowiedz
Teo - 26.04.2026 / 18:20, *.t-mobile.pl

@Fb: już jest 😂😂😂

odpowiedz
Scooby - 26.04.2026 / 18:26, *.centertel.pl

@Fb: Już jest. A tacy byliście buńczuczni przed meczem. Na drugą połowę nie wychodźcie, bo może się skończyć "dwucyfrówką" :)

odpowiedz
Jimi70 - 26.04.2026 / 18:18, *.play-internet.pl

Nie ma się co oszukiwać, w 11 też byśmy to przegrali, różnica 3 klas

odpowiedz
Stara (L) - 26.04.2026 / 18:17, *.play-internet.pl

DNO!!!Lech zadłużenie pokazuje gdzie jest Legii miejsce..

odpowiedz
Pusia - 26.04.2026 / 18:17, *.vectranet.pl

Dwucyfrówka! Zróbcie to tym wkładom! Tym mamejom z wuefista na czele! Dawać słowiki!

odpowiedz
Paweł - 26.04.2026 / 18:17, *.play-internet.pl

Mioduski do czego doprowadziles? Legia to sportowa i finansowa wydmuszka.

odpowiedz
Barnaba - 26.04.2026 / 18:16, *.orange.pl

To się nie dzieje naprawdę, to tylko senne koszmar....

odpowiedz
Andre as - 26.04.2026 / 18:16, *.play-internet.pl

No cóż król jest nagi. Mioduski mitoman obiecał złote góry a nie ma zielonego pojęcia o futbolu o doborze ludzi. Kolejni Zieliński Żewłakow Bobic mistrzostwo świata w transferach do Legii. Papszun rzemieślnik.

odpowiedz
loczek - 26.04.2026 / 18:16, *.btcentralplus.com

pykają ich jak juniorów!

odpowiedz
Dno - 26.04.2026 / 18:16, *.centertel.pl

Augystyniak do lecha niech idzie

odpowiedz
Ktos - 26.04.2026 / 18:16, *.play-internet.pl

Może być wpie...l roku

odpowiedz
Fe(L)ek - 26.04.2026 / 18:16, *.play.pl

Tego nie da się oglądać, dramat w środku pola nie istniejemy.

odpowiedz
Jimi70 - 26.04.2026 / 18:16, *.play-internet.pl

Tu będzie z 10:0

odpowiedz
Farme(L) - 26.04.2026 / 18:16, *.virginm.net

Przecież my wywiesiliśmy białą flagę już w 1 minucie…

odpowiedz
Lepiej wslkowe - 26.04.2026 / 18:15, *.co.uk

To moze kibice gosci orzerwâ tâ załosne przedstawienie

odpowiedz
Tom. - 26.04.2026 / 18:15, *.play.pl

Nowych -
- właściciela
- dyrektora albo dwóch
- trenera
- piłkarzy

odpowiedz
Alan - 26.04.2026 / 18:22, *.t-mobile.pl

@Tom.:

A kibice zostają ?

Uff ludzki Pan....

odpowiedz
Tom. - 26.04.2026 / 18:38, *.play.pl

@Alan: Rozumiem że jesteś z kogoś z wymienionych zadowolony .

odpowiedz
Maverick - 26.04.2026 / 18:15, *.play-internet.pl

PODDAC DRUZYNE NATYCHMIAST!!!!!!!!!
NIE WYCHODZIĆ NA DRUGĄ POLOWE.Niech ultrasi legii wbiegną na boisko i przerwa mecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
cuLtoweeeSzaaaLoooneeee90teee - 26.04.2026 / 18:21, *.co.uk

@Maverick: 1000%

odpowiedz
kosa - 26.04.2026 / 18:32, *.jmdi.pl

@Maverick: tak powinni zrobić, Nie ważne, ze bedzie trzeba zapłać za walkowera

odpowiedz
rkt - 26.04.2026 / 18:40, *.play-internet.pl

@Maverick: Muszę cię zmartwić, nikt obecnie nie ma jaj żeby to pośmiewisko przerwać, ani przeprowadzić "rozmowę" z wkładami do koszulek.

odpowiedz
123i4 - 26.04.2026 / 18:15, *.kyivstar.net

Jeszcze jakieś pytania?

odpowiedz
Wojtas - 26.04.2026 / 18:15, *.inetia.pl

No zajebiśćie 😂😂😂Papszun jesteś przereklamowany

odpowiedz
pawel - 26.04.2026 / 18:14, *.vectranet.pl

Przygłup Wszołek 2 razy złamał linie...i 2 bramy jego

odpowiedz
K4 - 26.04.2026 / 18:14, *.play.pl

Co tu się dzieje

odpowiedz
Szymon - 26.04.2026 / 18:14, *.play.pl

Ha ha ha qrwa dziady je…..

odpowiedz
Januszek - 26.04.2026 / 18:14, *.play.pl

…kryminal zarrudnic Leona

odpowiedz
Bolo - 26.04.2026 / 18:14, *.net.pl

Proszę sobie zobaczyć co wszolek robi przy straconych bramkach on biega jak by miał jaja związane drutem kolczastym

odpowiedz
rob bandit - 26.04.2026 / 18:14, *.com.pl

Dramat 🔴⚪️🟢⚫️

odpowiedz
speede SND - 26.04.2026 / 18:12, *.interwan.pl

I bardzo dobrze!!! Jak ma być wpierdziel to najlepiej z Lechem!!!
Może to otworzy oczy tym niedorajdom z Ł3 co myśleli już o pucharach zamiast walki o utrzymanie!!!
Skład to dno i wszyscy wiemy.
Nie wiem czemu co niektórzy się napinają na Lecha że Legia ich pojedzie.... obecnie to inna liga, niestety, dwa poziomy wyżej niż Legia.

odpowiedz
77/82 - 26.04.2026 / 18:12, *.play.pl

Brawo. Właśnie spadliśmy z ligi. Wystarczy sp[ojżeć na wyniki strefy spadkowej, zwłaszcza sprzedany mecz motoru (ha tfu!) dzisiaj. Nie utrzymamy się.

odpowiedz
Wolfik - 26.04.2026 / 18:26, *.play.pl

@77/82: Kolego, ta porażka była spodziewana i zapewne wkalkulowana. Gorzej, że w zasadzie przegraliśmy przed meczem co w perspektywie meczu o wszystko za tydzień może mieć bolesne znaczenie....
Pisałem tydzień temu, że niczego jeszcze nie wygraliśmy i to się sprawdza.

odpowiedz
LegiaW - 26.04.2026 / 18:12, *.plus.pl

papszun ty jednak jesteś ślepy . jak można zostawiać rajovica a adamskiego zdjąć

odpowiedz
LeginyPruszków - 26.04.2026 / 18:12, *.centertel.pl

Augystyniak przez kilka lat nie powinien dostac nawet zlotowki za en sabotaż

odpowiedz
kosa - 26.04.2026 / 18:11, *.jmdi.pl

Lasek nigdy nie powinien prowadzić mecze Legii , jak zobaczyłem że on bedzie sędziować widziałem, że albo czerwona albo karny z kapelusza. nie oglądam dalej tego meczu- Tyle w temacie

odpowiedz
Januszek - 26.04.2026 / 18:11, *.play.pl

…dalej pelny stadion i glaskac to frajerstwo

odpowiedz
Zrzutka - 26.04.2026 / 18:11, *.centertel.pl

Zróbmy zrzutkę na rozwiązanie kontraktu Rajovica teraz to jest w modzie to może się udać nie mogę patrzeć tą pałę

odpowiedz
Żenada - 26.04.2026 / 18:10, *.play.pl

Ch...j wydrukował, przy 3:0 zacznie się normalne sędziowanie

odpowiedz
kosa - 26.04.2026 / 18:27, *.jmdi.pl

@Żenada: tez będzie sędzować normalnie jest 4-0 więc zacznie sędziować normanie, ale dlaczego dopuscili, że on taki mecz sędziuje

odpowiedz
Silent observer - 26.04.2026 / 18:09, *.orange.pl

Papszuk wyjaśniony.
Widać dlaczego kuchenkorz na czele, a L tam, gdzie leży.
No ale - nie poddawaj sieee!!!
O k....!!! 3-0!!!

odpowiedz
Art - 26.04.2026 / 18:08, *.play.pl

Dobra można pakować ten nasz skład z drewnem i wracać do domu.

odpowiedz
Garwolin - 26.04.2026 / 18:08, *.hosted-by-worldstream.net

No i na Ł3 idziemy na pełnej k....., walimy z 50 tyś. Kasa dla pudla szybciutko, nawet 100 tyś ludzi niech kupi bilety, będziemy z mostu łazienkowskiego oglądać dumę stolicy 😁😃😂🤣

odpowiedz
Emeryt - 26.04.2026 / 18:08, *.play-internet.pl

Znowu trzęsiemy się czy nie spadniemy? Horror. Drużyny nie ma szkieletu druzyny nie ma gracze przeciętni.

odpowiedz
123i4 - 26.04.2026 / 18:07, *.kyivstar.net

2 punkty stracone z Górnikiem w ostatniej akcji zadecydują o spadku.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 26.04.2026 / 18:06, *.174.42

Brawo mioduski i papszun. Brawo ku...a. Brawo!!!

odpowiedz
Barnaba Król Portalu Legionisci.com - 26.04.2026 / 18:05, *.110.114

Pozorant Szymański won z boiska i won z Legii!!!

odpowiedz
VARjat - 26.04.2026 / 18:04, *.inetia.pl

Kto na Varze? tam decydowano o czerwonej

odpowiedz
Paweł - 26.04.2026 / 18:27, *.t-mobile.pl

@VARjat: Tomasz Musiał....

odpowiedz
Żły - 26.04.2026 / 18:04, *.play.pl

TAKKKKK powinno być jak gra pierszoligowiec z mistrzem Polski.
Kudłaty dalej swoje dno dna i g.wno swoje zje z chytrosci,oby wszyscy nie przedłuzyli umow ,a papszun go ogolil na łyso ,przegryw musi przegrać tyle w temacie,dobranoc.

odpowiedz
kosa - 26.04.2026 / 18:04, *.jmdi.pl

jak można na taki mecz dać tego sędziego. wyłączam już oglądanie, Lasek zawsze sędziował przeciw legi od paru sezonów, czerwona kartka z du...y!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Brawo Marku! - 26.04.2026 / 18:03, *.play-internet.pl

Papszun dziękujemy za genialną zmianę Adamskiego. Zdecydowanie rajovic jest lepszym zawodnikiem! Ja ty tylko pytam co on na was ma? Zdjęcia? Taśmy? Czy jest chłopakiem mioducha?

odpowiedz
Wolfik - 26.04.2026 / 18:03, *.play.pl

Pachnie pogromem, niestety.

odpowiedz
Ronaldo - 26.04.2026 / 18:02, *.myvzw.com

Wyp …c złodzieje

odpowiedz
Michał - 26.04.2026 / 17:59, *.plus.pl

Drukują jak mogą. Borek z Mielcarskim podniecają się lechem i walą pod stolikiem. A ' sędzia " się wytłumaczy się z czerwonej bezsensu. Ludzie kochani gdzie idziesz piłko nożna. Cyrk Zalewski to przy sedziach teraz to pikuś.

odpowiedz
Ktos - 26.04.2026 / 17:59, *.play-internet.pl

H..j bombki strzelił, oby nie było pogromu

odpowiedz
bzura7 - 26.04.2026 / 17:58, *.play.pl

Jędza wchodzi za Adamskiego no kur..a mać papszun wypi..j

odpowiedz
Maverick - 26.04.2026 / 17:57, *.play-internet.pl

Już jest po meczu.Poddac drużynę i szykować na nast.mecz.Nie dość że słaba forma grają w 10-ke i już przegrywają to powinno się odpuścić.Co za różnica czy 1-0 czy 5-0 się przegra

odpowiedz
Wolfik - 26.04.2026 / 18:07, *.play.pl

@Maverick: No właśnie jest różnica. Lepiej nie przegrać za dużo, ale mam sporo obaw po tym co widzę. Teoretycznie można się było spodziewać porażki w tym meczu, ale strata bramki juz 3 min sugeruje, że koncentracji brakło. Za tydzień mecz "o wszystko". I może być różnie....

odpowiedz
RM - 26.04.2026 / 18:15, *.144.71

@Maverick: albo dać w końcu pograć młodzieży

odpowiedz
77/82 - 26.04.2026 / 18:16, *.play.pl

@Maverick: w następnym meczu dostajemy od Widzewa, który dzisiaj spacerkiem wygrał z motorem, który oddał mecz. I tak będzie do końca ligi. Teraz trzeba pozbyć się za wszelką cenę DM (protesty jak za ITI) i zaczynamy od II ligi. Dobrze, że przynajmniej rezerwy dają radę. i nie trzeba biedzie startować od okręgówki.

odpowiedz
hipek - 26.04.2026 / 17:56, *.orange.pl

Musiał na VARze i wszystko jasne.

odpowiedz
Wygrana Lecha dziś nad Legią praktycznie daje Kolejorzowi Mistrzostwo Polski - 26.04.2026 / 17:56, *.play-internet.pl

Znowu Legioniści podarowuja Lechowi Mistrza 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

odpowiedz
Kibic(L) - 26.04.2026 / 17:56, *.play-internet.pl

Parodia. Czerwona kartka? Za co? To są kompletne jaja!

odpowiedz
Wiatrak - 26.04.2026 / 18:06, *.centertel.pl

@Kibic(L): jak za co ? Za bardzo niebezpieczny faul , ktory byl następstwem idiotyczne błędu. Nie dojechali i juz nie dojadą na mecz. Granie Kunem i K.Urbańskim to jest granie 9 na 11 plus jeszcze Rajovic . Ta drużyna to jest horror a nie fantazja

odpowiedz
Wachtel - 26.04.2026 / 18:26, *.vectranet.pl

@Wiatrak: Gdzie ty widziałeś niebezpieczny faul? Chłopie... Błąd był, ale czerwona kartka jest za zagranie zagrażające zdrowiu, skutkujące ewentualną kontuzją. Naprawdę wierzysz w to co piszesz?

odpowiedz
Chudy Grubas - 26.04.2026 / 18:36, *.78.243

@Wiatrak:
Stary, sorry, ale jesteś tak drewniany jak ten sędzia w ocenie tej sytuacji. Ten faul był spóźniony, ten faul był w nogę, ale:
Był pierwszym groźniejszym faulem w meczu.
Był w bocznej części boiska.
Nie był agresywny i w konsekwencji nie skończył się kontuzją.
Nie był taktyczny w którym zawodnik drużyny atakującej wychodzi sam na bramkarza.
Wystarczyło podejść do zawodnika falującego i po pokazaniu złotej kartki powiedzieć mu że ta kartka to w sumie taka pomarańczowa i następny faul będzie kończył twój mecz.
Ale do tego trzeba mieć umiejętności i przede wszystkim czytać grę. Ten sędzia jest słaby, on nie potrafi wskoczyć na lepszy poziom, zawsze będzie się zasłaniał interpretacją sędziowską.
Zresztą było to widać przy zbliżeniu na niego przy bramce na 4:0, minę miał ciężką, miał świadomość że wypaczył wynik tego meczu.
Jeszcze raz, tu nie było ciężkiego faulu fizycznego, zwykłe starcie z boku boiska, wślizg nie był nogą atakującą, tylko drugą ciągniętą po ziemi, to była pierwsza jakakolwiek stykowa sytuacja w tym meczu. Słaby sędzia i tyle.
Wracamy do walki o spadek.

odpowiedz
Wachtel - 26.04.2026 / 20:08, *.vectranet.pl

@Chudy Grubas: No niestety, dla mnie to wypaczenie wyniku. Nie twierdzę (bo byłbym niepoważny) mówiąc, że gdyby nie czerwona kartka dla Augusta to byśmy wygrali mecz. Lech jest na chwilę obecną sportowo lepszy choć ciężko mi to przechodzi przez gardło. Ale ... to bardzo ważne. Każdy kto uczestniczył w rywalizacji sportowej, wie, że podła decyzja sędziego może zdeprymować drużynę, jednocześnie ją osłabiając, pognębiając jej morale. Utrata Augusta i gra w dziesiątkę to wyzwanie na dobry wynik nawet remis. Powiem tak: gdyby August zrobił brutalny faul na początku meczu to bym go potępiał ale ja tu faulu na czerwo nie dostrzegłem. Więc trochę empatii poproszę...

odpowiedz
wtf - 26.04.2026 / 17:56, *.play.pl

A Kiepszun dalej swoje,naprawdę z 2 Adamski Rajovic,ten drugi potrafi przeprowadzić sam jakąkolwiek akcję?

odpowiedz
LegiaW - 26.04.2026 / 17:56, *.plus.pl

brawo kur..a papszun za decyzję, drewno zostaje a Adamski na ławkę, ponadto mieliście 9 dni od meczu z zagłębiem żeby wymyśleć pomysł na łacha

odpowiedz
Mhh - 26.04.2026 / 17:55, *.t-mobile.pl

😂😂😂

odpowiedz
drewno świerkowe - 26.04.2026 / 17:55, *.orange.pl

Augustyniak - debil. Wpuszczenie Jędzy za Adamskiego - decyzja debila. Wcale się nie zdziwię jak Legia będzie kończyć w 9 i dostaniemy 5 w plecy

odpowiedz
gazza - 26.04.2026 / 17:55, *.orange.pl

Czerwo za takie coś to prokuratura !
Przecież Augustyniak dotknął piłki jako pierwszy...!!!

odpowiedz
Drukujemy - 26.04.2026 / 18:07, *.vectranet.pl

@gazza: Ile się da ,

odpowiedz
Stanton - 26.04.2026 / 17:55, *.play.pl

za co ta czerwona kartka; sam z ten Leszka zaczepił o nogi Augustyniaka

odpowiedz
Rio - 26.04.2026 / 17:55, *.t-mobile.pl

Przecież to nie był faul na czerwoną kartkę 😤
Inna sprawa, że do tej czerwonej kartki, wyglądaliśmy na tle Lecha fatalnie

odpowiedz
Dr Bomba - 26.04.2026 / 17:54, *.orange.pl

No ta czerwona to trochę przesada.

Dziwny ruch MP, schodzi Adamski zamiast rajovica a wchodzi Jędza, który nie dźwignie kondycyjnie i szybkościowo meczu

odpowiedz
e(L)o - 26.04.2026 / 17:54, *.ksiezyc.pl

20 minut i po meczu. Wszystko się zawaliło.

odpowiedz
loczek - 26.04.2026 / 17:54, *.btcentralplus.com

dobra drukarnia

odpowiedz
Diego - 26.04.2026 / 17:54, *.play-internet.pl

Czerwień dla Augustyniaka, ale ściema

odpowiedz
Sylwek do - 26.04.2026 / 17:54, *.orange.pl

No to z 5_0 będzie

odpowiedz
Ronaldo - 26.04.2026 / 17:54, *.myvzw.com

Czerwona ??? Pojebalo ich

odpowiedz
L - 26.04.2026 / 17:53, *.isl.pl

HAHAHAHAHA, NIEZŁA DRUKARNIA XD

Czerwona kartka za przypadkowy faul kolanem w łydke XDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Klanik - 26.04.2026 / 17:53, *.play.pl

Skąd ten sędzia wymyślił czerwoną dla Augustyna?

odpowiedz
Wolfik - 26.04.2026 / 17:59, *.play.pl

@Klanik: Obejrzyj dokładnie powtórkę, chociażby na "lajfach". Dobrze, że gościowi nogi nie złamał. Wiem, że niepopularne rzeczy czasami piszę, ale trochę obiektywizmu by się przydało.

odpowiedz
minima(L)imaxi - 26.04.2026 / 17:53, *.appliedprivacy.net

i ch...j k...wa po meczu. na stojąco gramy a amika biega. pożegnanie z neuropejskimi pucharami ma miejsce! dzięki puder i reszta bobiczów za super sezon 🤬

odpowiedz
Jot - 26.04.2026 / 17:52, *.orange.pl

W ch...j z takim sędziowaniem....

odpowiedz
Legionista - 26.04.2026 / 17:47, *.orange.pl

Ja prdl już w pierwszej akcji meczu przegrywamy...ładnie zaczęliśmy i ładnie skończymy....żal.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 26.04.2026 / 17:44, *.co.uk

Niech zatrudnia kolejny autokar z gamoniami ze szabu to moze sie tam znajdzie jeden ogarniety gosc ktory wpadnie na to ze Golizadeha trzeba na krotko trzymac i nie dac mu miejsca przed polem karnym! Niczego sie te beztalencia nie ucza, zapomnieli nawet mecz z koncowki poprzedniego sezonu kiedy przegralismy z leszkiem mecz u nas po podobnym golu i podarowalismy im mistrzostwo..

odpowiedz
RonaLdo - 26.04.2026 / 17:44, *.hosted-by-worldstream.net

witamy w strefie zagrożenia, wygrana była obowiązkowa, a nie danie mistrza Amice, wstyd.

odpowiedz
Szpic - 26.04.2026 / 17:39, *.play.pl

No i się zaczęło. Szymański zawalił pierwszą bramkę.

odpowiedz
Marianek - 26.04.2026 / 17:37, *.t-mobile.pl

Noi , zaczęło 3 min i już w p.i....e

odpowiedz
Pusia - 26.04.2026 / 17:36, *.vectranet.pl

Po meczu, dziękuję dobranoc. 1 liga czeka.

odpowiedz
Dr Bomba - 26.04.2026 / 17:58, *.orange.pl

@Pusia:
Utrzymają się ale poziom mają słaby

odpowiedz
robal - 26.04.2026 / 17:35, *.centertel.pl

Oczywiście gol stracony w pierwszych minutach bo oni nie umieją inaczej. Czeka nas fpie...ol i gra o utrzymanie do ostatniej kolejki. Każdy już wie ,że Legia trzeba zaatakować w pierwszych minutach bo oni nie myślą o meczu.

odpowiedz
max - 26.04.2026 / 17:34, *.vectranet.pl

piękna bomba

odpowiedz
Dr Bomba - 26.04.2026 / 17:34, *.orange.pl

Szlag

odpowiedz
Barnaba Król Portalu Legionisci.com - 26.04.2026 / 17:20, *.110.114

Kiełbasy w górę i jedziemy z poznańską frajernią! 0:2 po dwóch ukąszeniach Rajovica z głowy po zawiesinkach ze skrzydła od Kuna i Wszołka.

odpowiedz
wtf - 26.04.2026 / 17:38, *.play.pl

@Barnaba Król Portalu Legionisci.com: Obudziłeś się już,czy dalej śnisz?

odpowiedz
Mark - 26.04.2026 / 17:53, *.centertel.pl

@Barnaba Król Portalu Legionisci.com: No i dalej jedziesz?

odpowiedz
L - 26.04.2026 / 16:49, *.isl.pl

Wygrywamy z Pogonia po golach Rajovica, wygrywamy z Cracovia po golu Rajovica, ale dalej płacz na Rajovica. Niesamowite.

odpowiedz
L czyli lizus milety?! - 26.04.2026 / 17:35, *.jmdi.pl

@L: ty ze skautingu? Zy od bobica? A może chory? -Upośledzony?

odpowiedz
Legionista - 26.04.2026 / 16:43, *.centertel.pl

Dziś pyry nam pokażą na jakim poziomie jesteśmy....niestety marnym 😔😔😔

odpowiedz
Miro - 26.04.2026 / 16:41, *.in-addr.arpa

Lech musi atakować, Legia zagra z kontry. Nadzieję na dobry wynik Legii widzę w tym, że trener Lecha postawił w pierwszym składzie na Oume i Pereire. A ta dwójka zawsze jakiegoś babola zrobi. Rajovic czuje że może nam dać dzisiaj jakiś powód do dumy. Obstawiam remis, ale coś czuję że może być niespodzianka. Oby nie było w plecy, bo Widzew będzie deptał nam po piętach. A już w piątek starcie z nimi

odpowiedz
Miki - 26.04.2026 / 17:39, *.jmdi.pl

@Miro: przez trzy minuty musiał

odpowiedz
Miki - 26.04.2026 / 18:08, *.jmdi.pl

Ma ktoś hipotezę czemu Papszun ściągnął Adamskiego a nie Urbańskiego albo Rajovica?

odpowiedz
Miki - 26.04.2026 / 18:09, *.jmdi.pl

Augustyniak wiedział, że skończy się 0-6 nawet w jedenastu. Wziął czerwoną by było jakieś usprawiedliwienie.

odpowiedz
MonsteR (L) - 26.04.2026 / 16:36, *.tpnet.pl

........................... Hindrich ...........................
Piątkowski ... Augustyniak ... Pankov ... Reca
................... Szymański ... Elitim ..................
K.Urbański ........... Kapustka ................. Kun
......................... Adamski .............................
💪👍
❤️🤍💚
🍻 🍺 🍻
😁

odpowiedz
Martinez76 - 26.04.2026 / 16:32, *.t-mobile.pl

To jest qrwa jakiś skandal. Jakim cudem ten koślawy pierdoła Rajevac ciągle gra w pierwszym składzie?! To niepojęte. Gramy z pyrami w "10".
Maras ogarnij się do cholery! Takiego ogóra promować?!

odpowiedz
RM - 26.04.2026 / 16:36, *.144.71

@Martinez76: naprawdę chciałbym poznać argumenty jakie są za tym piłkarzem. Co on daje drużynie?
Dlaczego nie spróbujemy grać Adamskim z przodu i np. za nim Urbańskich?

odpowiedz
L - 26.04.2026 / 16:48, *.isl.pl

@Martinez76: Moze takim, ze dzieki jego bramkom wygrywamy mecze? Sam sie ogarnij, bo wstyd.

odpowiedz
RM - 26.04.2026 / 17:55, *.144.71

@L: jest 30 kolejka, wygranych meczy mamy 8. Ile męczy wygraliśmy po jego bramkach? Ile moglibyśmy wygrać gdyby ktoś bardziej ogarnięty był z przodu?

odpowiedz
(L) - 26.04.2026 / 16:31, *.btcentralplus.com

Znowu rajovic.🤔

odpowiedz
sylvano82@o - 26.04.2026 / 16:25, *.orange.pl

Brawo dla Papszuna...sukces w ataku Rajo.😂

odpowiedz
Tom - 26.04.2026 / 16:08, *.centertel.pl

Trzeba mieć nadzieję że od „ kołka '' coś się odbije - cuda się zdażają.

odpowiedz
L - 26.04.2026 / 16:48, *.isl.pl

@Tom: Ten kolek, bystrzaku, ma 10 goli w tym sezonie.

odpowiedz
Tom - 26.04.2026 / 17:25, *.play.pl

@L: a my mamy nadal ,,szansę'' na pierwszą ligę a nie pierwsze miejsce. Gramy w 10.

odpowiedz
R - 26.04.2026 / 18:05, *.play-internet.pl

@L: a co ten kolek robi ? Jak gra ? Ile sytucji marnuję? Nie widzisz że on piłki nie potrafi przyjąć tu przytrzymać? Nie widzisz że on. Je ma sprintu? Nie widzisz w ilu meczach nie potrafi strzału oddać ?

odpowiedz
Jano - 26.04.2026 / 16:05, *.orange.pl

Ale będzie wpi..... A to nie dobrze bo Widzew wygrywa!

odpowiedz
L - 26.04.2026 / 16:50, *.isl.pl

@Jano: A co nas Widzew? I tak jestesmy przed nimi i za tydzien z nimi gramy u siebie. Wszystko zalezy od nas.

Wpier...? Z tym slabiutkim Lechem? Widziales ich obrone? Gumny na srodku obrony, Ouma w srodku XDD

odpowiedz
Jano - 26.04.2026 / 18:09, *.centertel.pl

@L: no i co powiesz po 30 minutach?💩💩💩💩💩💩💩💩

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.