40 810 kibiców kibiców obejrzało w niedzielę mecz Lech - Legia na stadionie w Poznaniu. Na boisku był to niestety jednostronne widowisko. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Wielkopolski.
Lech Poznań 4-0 Legia Warszawa - Mishka / 65 zdjęć
40 810 kibiców kibiców obejrzało w niedzielę mecz Lech - Legia na stadionie w Poznaniu. Na boisku był to niestety jednostronne widowisko. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Wielkopolski.
Lech Poznań 4-0 Legia Warszawa - Mishka / 65 zdjęć
Byłem na tym wyjezdzie, było zacnie! Szkoda, że wkłady do koszulek z (L) nie dostosowali się do poziomu. My dopingowaliśmy ultra, ja dzisiaj w robocie ledwie mówię, chrypa jak po anginie ;-) Głośniej od znacznie liczniejszego przeciwnika posrańskiego łacha z grubym frędzlem wiecznie napinającym się pod naszym sektorem :-) Teraz czas na Gdańsk! Ktoś wie kiedy zapisy??? 😎
A kiedy będzie nakaz wyjazdów na biało?po co były robione te koszulki fc dzielnicowe?inne ekipy potrafia a my czemu nie??
@Lukaszbielany: Na trzeźwo, na biało znowu się nia udało...
Piękna oprawa Legii, jak zawsze top ultra ;)