Na żywo

L!VE: Bruk-Bet 0-1 Legia (koniec)

Nieciecza | fot. Woytek / Legionisci.com

Bezpośrednią transmisję z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza przeprowadzi Canal+ Sport 3, Canal+ Premium i TVP Sport. Początek spotkania o godz. 17:30.

REKLAMA

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI L!VE prosto ze stadionu.

 


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

Maro - 10.05.2026 / 20:11, *.play.pl

Panowie,
Oni grali o utrzymanie

odpowiedz
exsa - 10.05.2026 / 19:52, *.orange.pl

Myslacy pilkarze nie ccofaja sie do obrony dajac szanse rywalowi wybijajac pilke bez pomyslu dobrze ze tak sie skonczylo bo przy takim wyniku koskwencja jest strata pkt.jak w meczu z "GZ" ! Czy maja nakaz i czyj zeby tak grac w 2polowie ! Ogolnie slaba gra konieczna zmiana "T" i niektorych pilkarzy bo w grze nic sie nie zmienia !!!

odpowiedz
KIBIC - 10.05.2026 / 19:35, *.vectranet.pl

Dobrze, że chociaż bramkarza mamy na dobrym poziomie. Bo gdyby Tobiaszek dzisiaj bronił to byśmy przegrali

odpowiedz
Zoltan - 10.05.2026 / 19:29, *.krakow.pl

Oczy krwawią. To, że w tym roku nie spadniemy to jest jakiś cud.

odpowiedz
Zbycho(L) - 10.05.2026 / 19:28, *.centertel.pl

Hindricha powinni prze tydzień nosić na rękach.

odpowiedz
Jimi70 - 10.05.2026 / 19:28, *.play-internet.pl

Dzisiejszy doping kibiców L wygląda podobnie do gry Legii, jest nudny i powtarzalny, "gdybym jeszcze raz miał urodzić się" na zmianę z "nie poddawaj się" , i tak do znudzenia

odpowiedz
Jano - 10.05.2026 / 19:21, *.centertel.pl

Ten kto polecał te wkłady do koszulek powinien ponieść konsekwencje... Tam powinny być spadające liście.... Tego się nie da oglądać. Ja już wolę młodych chłopaków oglądać z akademii niż ty ujow🙄😑😑😑

odpowiedz
gizmosiuk - 10.05.2026 / 19:20, *.com.pl

te straty pod wlasna bramka przy wyprowadzeniu to jest jakas parodia futbolu z podworka. Ale to jest upadek druzyny

odpowiedz
1234 - 10.05.2026 / 19:15, *.play.pl

Dobrze słyszę bluzgi ze strony naszych wyjazdowiczów w stronę termalici?

odpowiedz
Zbycho(L) - 10.05.2026 / 19:13, *.centertel.pl

W tej obronie jak trzy małpy - niewidzi, nisłyszy, nie mówi. Padaka całkowitą. Jak dowiozą zwycięstwo to chyba się upiję😉

odpowiedz
Borsalino - 10.05.2026 / 19:13, *.centertel.pl

Gdyby nie Hindrich byłoby 4:1 żenada

odpowiedz
Braveheart - 10.05.2026 / 19:10, *.toneticgroup.pl

Gramy tak, jakbyśmy grali, w 10 albo 9.
Bronimy, się rozpaczliwie przed ostatnią drużyną ligi

odpowiedz
Braveheart - 10.05.2026 / 19:08, *.toneticgroup.pl

Bez napastnika gramy.
A Kovacika za milete nie mógł wejść?

To się chyba dobrze nie skończy bo tutaj jest obrona Częstochowy

odpowiedz
Dexter - 10.05.2026 / 22:46, *.centertel.pl

@Braveheart:

A trener to niby skąd przyszedł 😁

odpowiedz
Blady - 10.05.2026 / 19:08, *.jmdi.pl

Jest pozytyw w tym meczu taki ,że kontuzji nabawił się Rajović

odpowiedz
Anonim - 10.05.2026 / 19:06, *.play.pl

Czy tak trudno im zrozumieć jaka jest stawka tego meczu dla Legii i się ogarnąć o co grają ? Niepojęte .

odpowiedz
Exodus - 10.05.2026 / 19:04, *.starlink.com

Oczy bolą...

odpowiedz
Mroczne widmo - 10.05.2026 / 19:00, *.play-internet.pl

Jeśli Legia, tego meczu nie wygra , to naprawdę nie zasługuje na spadek.
A to co grają w ll połowie to jakiś koszmar rodem z ll.ligi

odpowiedz
Mroczne widmo - 10.05.2026 / 20:23, *.play-internet.pl

@Mroczne widmo: PS zasługuje na spadek

odpowiedz
Hakon - 10.05.2026 / 18:59, *.play.pl

Co za debil ustalił godzinę meczu. Nic nie widać.

odpowiedz
xxL - 10.05.2026 / 19:32, *.t-mobile.pl

@Hakon: myślisz ze o 12, czy 14 było by lepiej? A może wystarczyło by kamery nie ustawiać pod słońce ;-)

odpowiedz
Jimi70 - 10.05.2026 / 18:59, *.play-internet.pl

Tragicznie gra Legia

odpowiedz
Braveheart - 10.05.2026 / 18:57, *.toneticgroup.pl

69 minuta nadal fatalna gra

odpowiedz
(L)ambo - 10.05.2026 / 18:57, *.play.pl

Dramat. Gdyby nie Otto byłaby d*** blada. Gramy z najgorsza drużyną ligi, a nie możemy wyjść z własnej połowy. 🤬

odpowiedz
Do sprzedania - 10.05.2026 / 19:02, *.vectranet.pl

@(L)ambo:To nie koniecznie najgorsza drużyna dzisiaj

odpowiedz
Braveheart - 10.05.2026 / 18:56, *.toneticgroup.pl

Ostatni Bruk-Bet nas zdominował.
Gdyby nie Otto byłoby już w plecy

odpowiedz
Czas znaleś nowy klub dla niewypaŁa - 10.05.2026 / 18:56, *.co.uk

63'
Pierwsze dotknięcie piłki przez wprowadzonego Rajovicia nieudane - odegranie wprost pod nogi jednego z gospodarzy.

odpowiedz
Ja1916 - 10.05.2026 / 18:54, *.vectranet.pl

Z Tobiaszem w bramce byłoby już 3:1 dla Termalicy. Otto trzyma wynik.

odpowiedz
jim - 10.05.2026 / 18:54, *.ejedrzejow.pl

Poziom podwórkowy, gra spadkowicz z drużyną walczącą o utrzymanie i o dziwo chyba większa ambicja u tych co spadli

odpowiedz
Miki - 10.05.2026 / 18:52, *.jmdi.pl

Czemu oni grają jak na orliku? Dwoch biegnie, reszta stoi, jeden próbuje kiwać to reszta podziwia…

odpowiedz
Zbycho(L) - 10.05.2026 / 18:50, *.centertel.pl

60 min. K... a jaja im powiązało? Co to będzie od 75 min.🤯🤣

odpowiedz
Anonim - 10.05.2026 / 18:50, *.play.pl

Zaczyna strasznie cuchnąć bramka dla bruk-betu w początkach drugiej polowy

odpowiedz
Chudy Grubas - 10.05.2026 / 18:49, *.78.243

Prosimy się o remis.

odpowiedz
wtf - 10.05.2026 / 18:48, *.a2mobile.pl

Piłkarsko nawet Termalica wygląda lepiej od tych wkładów.

odpowiedz
August - 10.05.2026 / 18:44, *.255.233

Rafcio się przestraszył kibiców widzewa i postanowił zrzucić Legię do 1 ligi? Dramat.

odpowiedz
Januszek - 10.05.2026 / 18:38, *.play.pl

Nie no sendzina to chyba dzis panie manie mamy 50 baniek xd

odpowiedz
Borsalino - 10.05.2026 / 18:33, *.orange.pl

Poziom gry i transmisji meczowej zaczerpnięty z II ligi, przypadek ?
Kamera umieszczona w 3 rzędzie, słońce uniemożliwia dobrą widoczność a te ku...a 3 podania i wrzutka to już żenada jest. Tu nie żadnej jakości.

odpowiedz
Wodz - 10.05.2026 / 18:29, *.play.pl

Czego nie dali tego meczu później, w słońcu nic nie widać. Szczególnie jak akcje są po stronie trybuny gospodarzy

odpowiedz
RobL - 10.05.2026 / 18:25, *.play.pl

Augustyniak to dzisiaj mniej niż zero ,dwa razy patelnia dla rywali plus kiks w świetnej sytuacji plus dwa "wywalczone" stałe fragmenty brawo!!! I oni chcą z nim przedłużyć kontrakt

odpowiedz
Rado - 10.05.2026 / 18:17, *.play-internet.pl

Pie...ona kompromitacja !!!!!!

odpowiedz
Sylwek do - 10.05.2026 / 18:17, *.orange.pl

Następny sezon zapowiada się dramatycznie....mamy tak słabych grajków że to szok. Tyłek ratuje na te chwilę Adamski ..ale jak nie trafimy drugiego gola to skończy się jakimś fatalnym remisem

odpowiedz
meter - 10.05.2026 / 18:03, *.t-mobile.pl

Augustyniak to jest trzeeźwy..?

odpowiedz
Zbycho(L) - 10.05.2026 / 18:17, *.centertel.pl

@meter: może słońce go oślepia, bo podaję na ciemną stronę mocy 😂. Po przerwie będą pod słońce. Proponuję 😎. 😜

odpowiedz
Zbycho(L) - 10.05.2026 / 17:40, *.centertel.pl

Je.....ć komentatorów. C+ żenada nic nie widać. Jaki kanał tacy mówcy

odpowiedz
... - 10.05.2026 / 17:58, *.vectranet.pl

@Zbycho(L): wytrzeźwiej, to i wzrok wróci.

odpowiedz
Zbycho(L) - 10.05.2026 / 18:07, *.centertel.pl

@...: Taki mądry jesteś, to przy tym słupku widziałeś pełną akcję.... i za chwilę następną. Nawet Ci opowiadacze nie wiedzą kto co robi, chociaż są na stadionie.😎
Nawet nie stać Ciebie na nick. 💩

odpowiedz
... - 10.05.2026 / 18:21, *.vectranet.pl

@Zbycho(L): trzymaj fason gamoniu z nickiem

odpowiedz
Kowal - 10.05.2026 / 18:21, *.orange.pl

@Zbycho(L): pełna zgoda. Nic nie widać. Męka. I kamery na wysokości jajek.

odpowiedz
xxL - 10.05.2026 / 19:11, *.t-mobile.pl

@Kowal: tylko co do jakości transmisji ma komentator? Zresztą jak ci komentator z canal + nie pasuje to przełącz na tvp sport - posluchasz super speca podolinskiego ;-)

odpowiedz
replika - 10.05.2026 / 17:39, *.orange.pl

Niefortunna pozycja kamery w stosunku do słońca. W ogóle nie wiem kto przy piłce.

odpowiedz
Bln - 10.05.2026 / 17:37, *.play.pl

Dobrze , że spadają, k...a oglądać mecz z tej perspektywy to dramat. Won do 5ligi

odpowiedz
Ja1916 - 10.05.2026 / 17:40, *.vectranet.pl

@Bln: oj tak, jak z jakiś egzotycznych krajòw

odpowiedz
Maro - 10.05.2026 / 17:00, *.play.pl

jeszcze mecz się nie zaczął a te z Canal (ściek plus) już ieszczą ,że Legia nie wygra.
Wczoraj na widzewie dostali zaćmienia bo o faulu na czerwoną wspomnieli około 30 min ,żenada

odpowiedz
L - 10.05.2026 / 17:20, *.play.pl

@Maro: Dalej jest jeszcze lepiej, Brosz mowi, ze czeka ich prawdziwe swieto dzisiaj (w koncu trzeba swietowac spadek), reporter probuje wmowic Papszunowi, ze z Widzewem wygralismy na farcie a na koncu para komentatorow trzyma kciuki za powrot Termaliki do ekstraklasy (obaj oczywiscie są z Krakowa i za chwile beda obiektywnie komentowac mecz Legii XDD)

Przestali juz nawet udawac obiektywnych.

odpowiedz
Maro - 10.05.2026 / 17:31, *.play.pl

@L: I tak jest zawsze .w każdtym meczu Legii znajdują jakię q..wa kontrowersji albo się powołują na zdarzeniach w meczach Legii.

odpowiedz
(L) - 10.05.2026 / 16:50, *.jmdi.pl

Chryste Panie! Mileta na ławce i atak Adamski Nsame? Cud!❤️🤍💚

odpowiedz
L - 10.05.2026 / 16:54, *.play.pl

@(L): A jak nic to nie da to dalej bedzie Rajovic wyzywany, co nie? Bo Adamskiego i Nsame nie wypada.

odpowiedz
bum - 10.05.2026 / 17:04, *.virginm.net

@L:
Przecież to piłkarski inwalida o co ci znowuż chodzi haha. Każdy się cieszy że inne zestawienie w końcu widzimy 🙂
Ale ty ujadasz do normalnych ludzi z którymi punktem widzenia i skąd ja to znam hahaha 😁
jesteś ziomek mioduskiego jak ten @mateusz z gór i chyba za rękę chodzicie po mieście hahaha

odpowiedz
(L) - 10.05.2026 / 17:08, *.jmdi.pl

@L: Bez wątpienia. Dzisiaj muszą zdeklasować rywala w ataku. Jak się nie obronią też dostaną swoją porcję.

odpowiedz
L - 10.05.2026 / 17:27, *.play.pl

@bum: O to, cymbale, ze ten "inwalida" strzelil najwiecej goli w tym sezonie i dzieki jego golom wygrywalismy mecze, nie dzieki golom Nsame. Gdyby nie 6 pkt z Cracovia i Pogonia ostatnio po golach Rajovica to dzisiaj siedzielibysmy w strefie spadkowej. Ogarniasz w ogole rzeczywistosc?

Normalnych ludzi? Dla ciebie normalni ludzie wyzywaja swoich napastnikow? Hahahhhaha, co za kretyn xd

No ta, jestem ziomek Mioduskiego bo nie wyzywam Rajovica? A ty jestes czyj ziomek, ze sie tak podniecasz Nsame? Przeciez jego tez sciagnal Mioduski xddddddd

PS. Ja tylko spytalem kto bedzie ofiarą po ew braku zwyciestwa, bo jakos jestem dziwnie spokojny, ze Nsame moze dzisiaj 8 karnych nie trafic a i tak bedzie wyzywany Rajovic jak wyjdzie z Lechią w 1 skladzie.

Takim jestes wlasnie normalnym ziomkiem, ktory wyzywa wlasnego pilkarza. Pogratulowac, bum.

odpowiedz
Bln - 10.05.2026 / 17:43, *.play.pl

@bum:

odpowiedz
bum - 10.05.2026 / 17:54, *.virginm.net

@L: nie podniecam się żadnym nsame z przebitymi blachami kretynie.
W odpowiedzi na te jakże ważne gole Rajovica w twoim mniemaniu powiem tyle: jakby wykorzystał swoje sytuacje to byśmy mieli puchary ale to jest zwykła kaleką piłkarska.
Wiesz jedno ze nikt inny nie decyduje w Legii o tym kto zostaje podpisany jak sam pudel.
Sram na niego i jego piłkarzy.... Ta drużyna i struktury klubu to jakiś PRL i zacofanie społeczne.
Wręcz kryminał.
A ty to się goń razem ze swoimi kolegami którzy myślą podobnie do ciebie. Banda pajaców bez mózgu hahaha.
Legia jest chora na raka mioduskiego i tyle w temacie. A takie tampaki jak ty to jest dla miodka szczęście i radość nara 😂

odpowiedz
R - 10.05.2026 / 18:32, *.play-internet.pl

@L: a ile rajo zepsuł sytuacji i nie wygraliśmy? A jakie on strzelił gole ? Z Radomiakiem to bramkarz w piłkę nie trafił , z Pogonią dwa gole to dwa farfocle. Gość w 30 meczach strzelił 5 goli w lidze . Nsame nie grał pół roku i 20 meczy mniej i ma 3 gole od rajo mniej w lidze i może dwa gole mniej w całości a teraz policz minuty na boisku Nsame/ Adamskiego i rajo cymbale i będziesz miał odpowiedz jaki to zajebisty napastnik z rajowicza. Poza tym co mecz gość najsłabszy na boisku w opinii 30 tys kibiców Legii tylko według papszuna i ciebie rajo najlepszy 🤣

odpowiedz
Juri - 10.05.2026 / 16:46, *.centertel.pl

Pokażcie w tym meczu ,że potraficie grać w piłkę nożną.

odpowiedz
Martinez76 - 10.05.2026 / 16:41, *.t-mobile.pl

Jest nadzieja.
Nareszcie bez tej kaleki Rajevaca w I składzie. Legia do boju!😎
oraz
Mioduski WON!

odpowiedz
kaktus - 10.05.2026 / 16:38, *.orange.pl

A co się stało, że nasza trzymilionowa gwiazda jest na ławce rezerwowych??? 😁

odpowiedz
S(L)AWEK - 10.05.2026 / 16:38, *.btcentralplus.com

Nie.Nie wierzę nie ma w wyjściowym składzie rajovica?😢

odpowiedz
Chudy Grubas - 10.05.2026 / 16:33, *.78.243

Ulalala, Papszun wysłuchał modły kibiców?!
Zobaczymy jak pogra Adamski w duecie z Nsame. Oby zażarło!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 10.05.2026 / 16:30, *.centertel.pl

Kaleka chudyna w I składzie a Zewjak siedzi na ławce w meczu z I ligowcem. Brawo trener

odpowiedz
L - 10.05.2026 / 16:52, *.play.pl

@majusL@legionista.com: Zewlakow to nie wahadlowy, ty kibicu z Temu :d

odpowiedz
majusL@legionista.com - 10.05.2026 / 17:20, *.centertel.pl

@L: i tak byłby lepszy niz 100 chodynow. Dzbanie!!

odpowiedz
Wiatrak - 10.05.2026 / 17:57, *.centertel.pl

@majusL@legionista.com: dzbanem jestes Ty . Chodyna i Żewłakow to całkowicie dwie inne pozycje . Jesli Ty byś robił skład to Otto grał by w ataku . A jeśli Zewłakow miałbyć wahadłowym to to długo by nie pobiegał

odpowiedz
MonsteR (L) - 10.05.2026 / 16:16, *.tpnet.pl

............................... Hindrich ............................
Piątkowski ... Augustyniak ... Leszczyński ... Kun
...................... Szymański ... Elitim ....................
Chodyna ................ Kapustka ............... Kováčik
.............................. Adamski .............................
💪👍
🙂
❤️🤍💚

odpowiedz
L - 10.05.2026 / 16:56, *.play.pl

@MonsteR (L): XDDDDDDDDD

odpowiedz
L - 10.05.2026 / 15:46, *.play.pl

Easy 3 punkty i kończymy ten gówniany sezon.

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.