Zmarł kibic Legii

W niedzielę, w wieku 45 lat, zmarł Maciej Domański, znany na Legii jako "Doman". Swoją kibicowską przygodę na Żylecie oraz wyjazdach zaczął już w szalonych latach 90., gdzie aktywnie uczestniczył w każdym aspekcie życia kibicowskiego

REKLAMA

Jak była potrzebna pomoc innym był gotowy wspierać i pomagać. Niestety życie potoczyło się tak że nie ma już Domana z nami i nie będzie mógł wspierać ukochanego klubu. O uroczystościach pogrzebowych poinformujemy jak tylko dostaniemy informację od najbliższych. Odnośnie pochówku i przy złożeniu do grobu, zróbmy jak na upamiętnienie Kibica przystało. Niech zapłoną race, niech zabrzmi Sen o Warszawie.
Planujemy dwa wieńce od kibiców.

Jeżeli ktoś chciał zakupić wiązankę, wieniec, kwiaty - to niech przeznaczy te pieniądze na planowaną zbiórkę i postawmy pomnik od nas, Jego kolegów, przyjaciół, braci po szalu. Od Żylety. W końcu Braci Się Nie Traci to hasło towarzyszyło mu bardzo często. Niech pamięć o nim zostanie na lata.

Spoczywaj w spokoju DOMAN
Przyjaciele z Żylety


Doman
fot. SFLW

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

Abcd - 12.05.2026 / 20:15, *.t-mobile.pl

🕯🖤

odpowiedz
xxx - 12.05.2026 / 16:40, *.play.pl

wwa Bemowo

odpowiedz
KMWTW - 19.05.2026 / 23:47, *.t-mobile.pl

@xxx: poznałem na dużym wyjeździe do chorzowa w pociągu, bardzo w porządku, przyjazny i otwarty.

odpowiedz
3210start - 12.05.2026 / 16:32, *.orange.pl

Niech spoczywa w pokoju.

odpowiedz
1993 - 12.05.2026 / 14:56, *.play.pl

nie wytrzymał już tego dziadostwa w ostatnich miesiącach
spoczywaj w pokoju

odpowiedz
Igor - 13.05.2026 / 11:48, *.centertel.pl

Brakuje mi ciebie 💪

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.