Info nt. pociągu specjalnego do Gdańska

fot. Bodziach

W najbliższą niedzielę kibice Legii udadzą się do Gdańska na mecz z Lechią, który rozpocznie się o godzinie 17:30. Pociąg specjalny wyruszy o godzinie 12:25  z dworca Warszawa Gdańska. Osoby, które zakupiły bilety w otwartej sprzedaży, zajmują miejsca w wagonie 7. 

REKLAMA

Bilety będą wydawane w pociągu w tym wagonie, a do odbioru biletu niezbędny jest odebrany przy zapisie voucher. Do wejścia na mecz, oprócz biletu, niezbędny jest dokument tożsamości ze zdjęciem


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.