Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Lechią

Otto Hindrich | fot. Mishka / Legionisci.com

Najwyższą notę za mecz z Lechią przyznaliście Otto Hindrichowi. Występ bramkarza oceniliście na 5,1  w skali 1-6. Większość pozostałych zawodników także otrzymała niezłe oceny. Z kolei najgorszą ocenę uzyskał Ermal Krasniqi - 2,5. W sumie oceniało 925 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,5.

REKLAMA

Hindrich     5,1
Leszczyński     4,3
Nsame     4,2
Čolak     4,1
Chodyna     4,0
Piątkowski     4,0
Augustyniak     3,8
Elitim     3,5
Szymański     3,3
Adamski     3,1
Żewłakow     3,1
Kapustka     3,1
Kováčik     3,0
Urbański     2,9
Ruben Vinagre     2,8
Krasniqi     2,5

oceny Lechia


LEGIOMETR - sentyment kibiców
Jak oceniasz pracę Marka Papszuna na stanowisku trenera Legii?

Zapisywanie głosu...

Uwaga: Poniższe dane są zamrożone na dzień publikacji (20.05.2026). Aby zobaczyć najnowsze wyniki, odwiedź aktualny Legiometr.

KATASTROFA SفABO NEUTRALNIE DOBRZE REWELACJA 0 100
--
WCZYTYWANIE...
--
-- oś czasu --

Rozkład głosów w czasie

Podsumowanie

Dzisiejszy sentyment
--
Średnia z wybranego okresu
--
Najlepszy dzień
--
--
Najgorszy dzień
--
--
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

SF - 20.05.2026 / 21:24, *.orange.pl

Dotyczy "P" jak gral skoro tak sa rozne oceny ta od redakcji jest "wlasciwa " !!!

odpowiedz
B77 - 20.05.2026 / 19:27, *.mrsn.at

Piątkowski ocena 4, a od redakcji minus…

odpowiedz
Mamut - 20.05.2026 / 15:54, *.t-mobile.pl

Który to już raz , bramkarz dostaje najwyższą notę?

odpowiedz
SF - 20.05.2026 / 13:41, *.orange.pl

Strzelec decydujacego gola za 3pkt. powinien miec note na rowni z "L" !!!

odpowiedz
CWKS - 20.05.2026 / 13:34, *.pljtelecom.pl

rajovic za wysoko, reszta ok

odpowiedz
Samozwańczy dwugodzinny prezydent - 20.05.2026 / 13:05, *.t-mobile.pl

W lutym Tobiasz był numerem jeden po obozie przygotowawczym....hahaha

odpowiedz
singspiel - 20.05.2026 / 13:32, *.4.198

@Samozwańczy dwugodzinny prezydent: co sie dziwisz? Otto zawalił dwa gole w sparingach. niewkluczone że za jakiś czas się okaże, że jednak Tobi jest lepszy. życie już nie takie scenariusze pisało

odpowiedz
Kibel trzaskowskiego - 20.05.2026 / 12:02, *.centertel.pl

Na reszcie Rajovic nie jest najgorszy! Taką taktykę musi trzymać, nie pojawiać się na boisku i szafa gra!😂 a tak poważnie to zdrowia mu życzę!

odpowiedz
kaktus - 20.05.2026 / 13:17, *.68.7

@Kibel trzaskowskiego:
A ja mu życzę nie tylko zdrowia, ale i rychłego transferu.... gdziekolwiek... 😁

odpowiedz
Obcy - 20.05.2026 / 13:28, *.t-mobile.pl

@kaktus: Ja bym go do innej sekcji przeniósł. Może tam znajdzie swoje powołanie.

odpowiedz
RcZ - 20.05.2026 / 14:43, *.242.14

@Kibel trzaskowskiego: a ja coś czuję, że on odpali w przyszłym sezonie

odpowiedz
fff - 20.05.2026 / 14:43, *.208.103

@Obcy: na pewno nie strzeleckiej

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.