Transfery

Chodyna wystawiony na sprzedaż

Kacper Chodyna | fot. Woytek / Legionisci.com
Latem Legię Warszawa czeka kolejna rewolucja i transfery wielu piłkarzy zarówno do, jak i z klubu. Pewni odejścia z warszawskiego zespołu są już m.in. Radovan Pankov, Kacper Tobiasz czy Patryk Kun. Według informacji portalu Weszło.com na listę transferową "Wojskowych" trafił również Kacper Chodyna.
REKLAMA

Legia chce odzyskać część pieniędzy, które w czerwcu 2024 roku zainwestowała przy zakupie Chodyny z Zagłębia Lubin. Warszawski klub pozyskał skrzydłowego opłacając jego klauzulę wykupu wynoszącą około 900 tysięcy euro. Jak możemy przeczytać we wspomnianym artykule, Legia jest skłonna sprzedać Chodynę zainteresowanym klubom za pół miliona euro, czyli nieco ponad połowę tej kwoty. 

 

Przez dwa lata w stołecznym zespole Chodyna nie potrafił przekonać do siebie trenerów oraz kibiców. Zawodził i nie był w stanie na stałe przebić się do wyjściowego składu. Do tej pory w barwach Legii rozegrał łącznie 71 spotkań (4313 minut), w których zdobył 7 bramek i 10 asyst. W obecnym sezonie skrzydłowy, grający również na pozycji prawego wahadłowego, zmagał się z wieloma urazami, które eliminowały go z gry. Zagrał w 26 spotkaniach (1381 minut), notując tylko 1 gola i 2 ostatnie podania. 

Na tej samej liście wystawionych do sprzedaży zawodników znalazł się również Claude Goncalves, który już przed rozpoczęciem rundy wiosennej otrzymał od klubu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. W przypadku Portugalczyka Legia nie oczekuje kwoty odstępnego, może pożegnać się z nim za darmo.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (77)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

grzesiek - 24.05.2026 / 11:54, *.centertel.pl

gość który uratował ten sezon, w ostatnim meczu przeszedł z piłką dwóch rywali po czym strzelił gola i zostaje wystawiony na liste sprzedażową. Buhahahaha. O co chodzi w tym naszym klubie?

odpowiedz
PLBBOY - 23.05.2026 / 17:28, *.inetia.pl

Chodyna... ...to były źle zainwestowane pieniądze.

odpowiedz
GARGAMEL1982 - 23.05.2026 / 16:19, *.orange.pl

Ktoś tu mówił że Slisz słabo też zaczął...ale Slisz po roku się ogarnął a ten kopie się po czole już ponad dwa i jak widzę z jakim strachem w oczach wchodzi to mi się śmiać chce....Legia nie weźmie za niego złamanego grosza jedyna opcja by się pozbyć leszcza to rozwiązanie kontraktu

odpowiedz
lol - 22.05.2026 / 21:54, *.cyfrowypolsat.pl

dobry ruch.

odpowiedz
kibic - 22.05.2026 / 13:23, *.net.pl

ehh i kolejna wielka LEGENDA odchodzi... nie potrafimy szanować swoich...

odpowiedz
Darek - 22.05.2026 / 13:10, *.play.pl

@eegsdef: Nie zacząłem od Celhaki tylko od Stojanovića.Celhaka był przyzwoity? Pomocnik, który zagrał 52 mecze i nie strzelił nawet jednego gola. To za ile Legia sprzedała tego przyzwoitego Celkhake? Gdzie jest teraz ? Jaką zrobił karierę?
Stek bzdur.
Wielu było takich asów co to po odejściu z Legii przepadli bez śladu. Joel Abu Hanna, Mattias Johansson,Lirim Kastrati,Robert Pich, Makana Baku, Kharatin, Zyba. To tylko przykłady pierwsze z brzegu z pamięci. Wystarczy przejrzeć kadry Legii z ostatnich sezonów jest tego dużo więcej.
Chodzi o pieniądze, które zarabiają ludzie w klubie za takie transfery. Oni mają prowizję od każdego takiego gamonia a klub na tym cierpi. Popada w długi a drużyna z roku na rok gra gorzej. Tylko ludziom w zarządzie żyje się wygodnie i mają wszystko wiadomo gdzie.
Chodzi o to, że jesteśmy nabijani w butelkę od 5 lat. Miał być sezon przejściowy gdy przychodził tu trener Kosta Runjaic. A jutro kończymy właśnie 5 taki sezon przejściowy. W klubie nikt nie uczy się na błędach bo mają to gdzieś. Biznes się kręci, stadion pełen co mecz. Zarząd ma wygodne życie i wywalone na całą resztę.

odpowiedz
Wawa - 22.05.2026 / 11:24, *.t-mobile.pl

Wreszcie tyle w temacie 👍

odpowiedz
Simon - 22.05.2026 / 11:10, *.play-internet.pl

Potencjał piłkarski niewątpliwy, ale zbyt rzadko udowadniany.

odpowiedz
Pablo - 22.05.2026 / 10:54, *.centertel.pl

Chłopak nie jest taki zły piłkarsko, jakby to mogła sugerować jego "kariera" w Legii.Zwyczajnie nie uniósł presji, zresztą nie on pierwszy i nie ostatni.Legia to ciężki teren ,dla twardych psychicznie grajków, ktoś,kto nie ma psychy, nawet jeśli ma talent, to u nas wcale nie musi osiągnąć sukcesu.Chodyna zapewne w innym klubie, zdecydowanie lepiej się pokaże niż u nas, oby tylko znalazł się ktoś chętny, żeby go kupić.🔴⚪️🟢

odpowiedz
Zosiek - 22.05.2026 / 10:45, *.plus.pl

A mnie przekonał, lepiej centrował w pole karne niż elitim, ale to się trzeba znać a nie pisać głupoty, papszun to jest mięka kicha, robi co mu każą, niema nic do gadania i dlatego nic się nie zmieni, dalej będzie walka o utrzymanie amen

odpowiedz
hen ryk - 22.05.2026 / 08:30, *.net.pl

Kolejny wynalazek Zielińskiego, który generalnie ściągał tylko grajków z krajowego rynku kopaczy a nie zawodników z charakterem. Inna sprawa że 10 nowych też przyjdzie tylko że pod potrzeby Papszuna a nie dyrektora sportowego. Ciągle mamy drużynę w budowie , nie ma szkieletu zespołu.

odpowiedz
Ogryzek - 22.05.2026 / 08:01, *.orange.pl

Wie ktoś na jakiej stronie można znaleźć listę transferową klubów ekstraklasy w tym Legii?

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 22.05.2026 / 09:15, *.co.uk

@Ogryzek: mozesz stworzyc wlasna.. pierwsza rubryka: rodzynki - cena od 1 mln ojro w gore. Trzeba sie o nich chwile potargowac. Wersja limitowana, dostepne pojedyncze sztuki w sezonie.
Druga rubryka: drewno - od 0 do 1 mln (czesciej do 0,5mln) - jak w sklepie z zabawkami wchodzisz i bierzesz co chcesz (jakosc jak to w sklepie z plastikowymi zabawkami). Totalny chlam, obejmuje prawie 90% ligi..
Trzecia rubryka: odpady poprodukcyjne - bierzesz za darmo z pocalowaniem reki. Czasem jak w Legii, mozna wyrwac kilka sztuk za jednym razem.. ladnie zapakowane z transportem pod dom lub na lotnisko. Zapewne ok 10% ligi.

Chyba nic nie pominalem.. ;o)

odpowiedz
MarioL - 23.05.2026 / 06:50, *.wanadoo.fr

@Kajtus Czarodziej: ha ha dobre.Tak to wygląda przy zakupach Legii.

odpowiedz
Celine - 22.05.2026 / 07:34, *.t-mobile.pl

Near, far, wherever you are...
Jeszcze ktoś go musi kupić. Może nie wszyscy widzieli w akcji.

odpowiedz
Szpic - 22.05.2026 / 07:14, *.106.66

Akurat ten ruch uważam za jak najbardziej uzasadniony. Gość zupełnie się nie odnalazł w Legi, słaby w defensywie i niczego nie wniósł z przodu. Wraca z wypożyczenia Olewiński, który u Stokowca złapał zasady gry w defensywie, a do tego dołożył liczby w ofensywie. Będzie bardzo dobrym zmiennikiem Wszołka. Większy problem widzę z lewej strony, bo zostajemy tam z kontuzjogennym Recą i totalnie nieobliczalnym Vinagre, tu tkwi dla całej drużyny prawdziwa mina.

odpowiedz
Chudy Grubas - 22.05.2026 / 08:01, *.78.243

@Szpic:
Ja jestem jakoś dziwnie spokojny o te ruchy transferowe in/out. Wreszcie będzie przy nich człowiek z głową na karku, roztropnie myślący o piłce. Jest kilka niezmiennych które zakłócają nirvanę, największą z nich jest brak kasy, ale wierzę że Papszun ogarnie to i zrobi tu solidną ekipę. Nigdy nie byłem fanem totalnej rewolucji, ale chyba tu inaczej się nie da. Trener widzi tych ludzi od pół roku, skreślił miernoty i leni, i będzie lepił od nowa. Szczerze mówiąc chyba innej drogi nie ma, nawet jeśli poleci pół kadry. Wolę transfery na poziomie Adamskiego i realną walkę o puchary (3-4 miejsce), niż mityczne napinanie się na mistrza i jakieś pokraczne wynalazki typu Rajović za miliony. Nie ma co się oszukiwać, niestety kolejny sezon to budowa, oby tylko Mioduski wytrzymał i dał temu trenerowi popracować więcej niż sezon.

odpowiedz
dave - 22.05.2026 / 09:04, *.warszawa.pl

@Chudy Grubas: Tylko ta pokraka zagrała nie wiedzieć czemu najwiecej więc tak średnio wierzę w Papszuna

odpowiedz
Ostateczne rozwiązanie kwestii pudla - 22.05.2026 / 06:21, *.centertel.pl

Żegnaj "legendo" 😂😂😂

odpowiedz
Pedro de Varsovia - 22.05.2026 / 00:07, *.smgorczewska.pl

Kolejny rok i kolejne koparki na budowie. Tym razem jako fundament mamy Kapustyniaka.

odpowiedz
L - 22.05.2026 / 01:31, *.play.pl

@Pedro de Varsovia: No ta, bo przeciez w pilce nie ma transferow, tylko u nas. Tymczasem to u nas od lat jest stabilizacja, ktorej wczesniej nigdy nie mielismy, bo glownie wygrywalismy lige i najlepsi odchodzili. Teraz nie ma dobrych, odchodza same odpady i tez zle XD W Lechu pol skladu odchodzi ale to u nas budowa bo ....kilku rezerwowych odeszlo + Elitim. Beka.

odpowiedz
Tomasz Problem - 22.05.2026 / 05:35, *.plus.pl

@L: a to już jest koniec okienka? Nikt już więcej nie odejdzie prawda? :) Może i sprzątają ale prawda jest, że sprzątają dość mocno. Nie przypominam sobie żeby kończyć sezon tak wieloma ogłoszonymi pożegnaniami. Ale może to nie jest źle, jeżeli za tym pójdą też transfery do klubu to może wiedzą co robią, w końcu posiadają kompetencje strategiczne i wiedzą co to budowa długofalowa :)

odpowiedz
Tymon - 22.05.2026 / 06:57, *.t-mobile.pl

@L: masz zupełną rację, u nas od lat jest stabilizacja - stabilnie obniżany jest poziom sportowy Legii. Za rok kolejna walka o utrzymanie 💩

odpowiedz
Pedro de Varsovia - 22.05.2026 / 08:18, *.smgorczewska.pl

@L: poznać głupiego po śmiechu jego (XD). Jak ktoś ma pojęcie o budowaniu, to coś powstanie, a jak ktoś nie ma pojęcia, to cieszy się, że wciąż jedne cegły na budowę przyjeżdżają i nie widzi, że przez płot na końcu, ktoś je wywozi za pół darmo lub gratis. Jedyną konsekwencją w budowie Legii jest jej ciągłe osłabianie, stad filarem zespołu będzie niewiele wnoszący do gry Kapustka, oraz weglowóz Augustyniak. Ja bardziej o tym napisałem, ale ludzie Twego pokroju wszystko wyśmieją, a potem emocjonują się walką o utrzymanie.
Legia zbudowała przez kilka lat dobry ranking w Europie, liga zyskała dodatkowe miejsce w pucharach, a zespół został "zbudowany" tak, żeby z tego nie skorzystać wcale. To jest efekt budowy zespołu przez ostatnie pięć lat. Bekę to mogę mieć ja, że jesteś konsumentem dziadostwa i porównujesz się do innych (Lech) zamiast być sobą.
Jedyne co wybudowano przez ostatnie lata, to droga do dziadostwa.

odpowiedz
Znawca - 22.05.2026 / 10:38, *.interkam.pl

@Pedro de Varsovia: piękne wyjaśnienie typa! Brawo!👍

odpowiedz
Pedro de Varsovia - 22.05.2026 / 12:57, *.smgorczewska.pl

@Znawca: nie wiem czy ogarnie, o co chodzi z tymi cegłami, więc dopiszę, że wystarczy włączyć na transfermarkt listę transferów WYCHODZĄCYCH z Legii na przestrzeni ostatnich pięciu- siedmiu lat i zobaczyć ile cegieł nawieziono. Ilość nazwisk jest imponująca, ale piłkarzy w tym gronie niewielu, a pozyskane kwoty za niektórych piłkarzy są takie jak ceny w sklepie z tysiącem produktów za 5 złotych.
"L" wyśmiał więc to, że napisałem o słabym fundamencie, bo emocjonuje się ciągłym nowościami, nie zadając pytania "dlaczego tak się dzieje?". W mojej opinii to najlepsze już było, a teraz wciska się wciąż badziewie i obiecuje złote góry (pieć lat bez mistrzostwa ligi), przewalając m.in. pieniądze pochodzące od kibiców. Ja też śmieje się z ludzi, którzy wierzą w obietnice i nie rozliczają z tych obietnic nikogo.

odpowiedz
Znawca - 22.05.2026 / 13:32, *.interkam.pl

@Pedro de Varsovia: zaczynając od sprowadzenia Pasquato za Vadisa,od tej pory tylko zamienniki/buble przychodziły za nasze gwiazdy.Obecnie najlepsi uciekają za darmo jak Elitim czy Pankov.Zjazd konkretny,a co niektórzy pazie liczą, że wzmocnienia z 1 ligi zrobią nam puchary.Masakra.pozdro.

odpowiedz
Pedro de Varsovia - 22.05.2026 / 18:30, *.smgorczewska.pl

@Znawca: mój prześmiewca nie zauważył tego, że na przestrzeni ostatnich pięciu lat najlepszymi nazywamy Elitima i Pankova, a powinni to być następcy np. Prijovica, Vadisa, Josue, Muciegio, lub nawet Maika Nawrockiego, lub Oyedele.
Zamiast tego piłkarski jest coraz większy zjazd. Aktualne dzwonienie o dno to efekt wieloletnich zmian w klubie. Jedyna nadzieja w trenerze Papszunie, przy którym wykazanie cierpliwości może gwarantować systematyczny wzrost poziomu piłkarskiego zespołu. Pod warunkiem, że dostanie materiał, który potrzebuje, a nie wszystkie transfery będą znowu trafione. Budujemy więc od nowa coś, co już powinno zasuwać na podstawie doświadczeń z ligi i pucharów, wierząc w warsztat dobrego trenera, który poukłada po mistrzowsku wszystko co za chwilę dostanie.
No raczej nie poukłada wcześniej jak za dwa okienka transferowe, także witamy na kolejnej budowie.

odpowiedz
Znawca - 22.05.2026 / 19:39, *.interkam.pl

@Pedro de Varsovia: ale ten materiał ktory został i ktory tu przyjdzie (za free) to nadal nie bedzie materiał na większe wyniki,więc Papszunowi musi naprawde starczyć cierpliwości.Tym tempem moze za 5 lat jakieś kości się dobrze ułożą i powstanie jakiś szkielet dobrego zespołu.Widząc konkurencję w lidze i jakie wymagania proponują, nie będzie jednak to takie proste.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 21.05.2026 / 22:34, *.centertel.pl

YES !!!!

odpowiedz
Xxx - 21.05.2026 / 22:11, *.orange.pl

To nie jest zły piłkarz, ale jak wielu przed nim i na pewno po nim jeszcze, spalił się u nas. Także ja mu życzę dobrze, tylko potrzebuje klubu z mniejszą presją.

odpowiedz
Alojzy - 21.05.2026 / 22:10, *.vectranet.pl

Brać Arruabarrenę i golimy frajerów!

odpowiedz
t - 22.05.2026 / 06:20, *.orange.pl

@Alojzy:
Dokładnie! Przecież on lepszy od Lewego😂
(Pozdrawiam "trenera" Mirosława T.)

odpowiedz
Gość niedzielny - 21.05.2026 / 22:05, *.tpnet.pl

Psycha nie dała rady w stolicy ewidentnie. W OCZACH MIAŁ STRACH.

odpowiedz
Darek - 21.05.2026 / 22:03, *.t-mobile.pl

Jednych ogórków się pozbywamy a na ich miejsce sprowadzamy kolejnych takich samych lub jeszcze gorszych. I od 5 lat nie mamy żadnych sukcesów. Szorujemy dupą po dnie.
Za chwilę znów sprowadzą 6 kolejnych niby piłkarzy z czego 1 będzie się nadawał do pierwszego składu.
Zabawa w klub piłkarski a nie budowa czegokolwiek.

odpowiedz
L - 21.05.2026 / 22:09, *.play.pl

@Darek: Adamski jest jeszcze gorszy? LOL. Przez ostatnie 5 lat, 4 lata gralismy z powodzeniem w pucharach, zeby tam grac nie da sie szorowac d...a po dnie tylko cos wygrywac.

odpowiedz
Darek - 21.05.2026 / 22:33, *.play.pl

@L: Dobrze, napisane graliśmy. Przez ostatnie 5 lat ani jednego mistrzostwa. Do tego 2 razy broniliśmy się przed spadkiem.
Z powodzeniem graliśmy w pucharach? Ta zwłaszcza ostatnim razem. Tylko my z polskich drużyn żeśmy nie awansowali z grupy. Ładne mi to z powodzeniem.
A przez ostatnie 5 lat to było tu tylu marnej jakości piłkarzy, że by dwie jedenastki stworzył. Już mi się nie chce wymieniać tych wszystkich Stojanoviciów, Disów czy Celhaków.
Jak byś jednak bardzo chciał to mogę chwilę poświęcić i ci wymienię dwa skady totalnych gamoni.

odpowiedz
L - 22.05.2026 / 01:14, *.play.pl

@Darek: Nie, ku..., bez powodzenia. Tylko doszlismy do 1/4 LKE pokonujac Chelsea i Betis, ktore zagraly w finale. Tylko jako jedyni zagralismy 3 sezony z rzedu i to wszystko sciezka niemistrzowska. I ty kwestionujesz, ze w pucharach bez powodzenia? Powaznie? XDDDDD

"dobrze powiedziane gralismy" - no przeciez piszesz o ostatnich 5 latach to przeciez nie gramy tylko gralismy. Kontrolujesz w ogole co piszesz?

Robimy najwiecje punktow w Euopie ze wszystkich, glownie dzieki nam mamy obecnie 2 miejsca w eLM, faktycznie puchary bez powodzenia. A do pucharow potrzeba cos osiagnac, w naszym przypadku PP. W tym najgorszym okresie doszlismy do momentu, ze mamy najwiecej kazdego trofeum, bo w tym roku doszlismy do najwiekszej liczby SPP, a taka beka byla, ze je tylko rpzegrywamy, a mamy ich najwiecej (pewnie za kilka meisiecy, Lech znowu wyjdzie na prowadzenie, ale jednak). To nie jest szorowanie po dnie, to sa rzeczy, ktorych 3/4 tej ligi nigdy nie osiagnie. Moze za bardzo w oblokach bujales, zeby teraz gardzic swietnymi sezonami w pucharach i dolożeniem 2 PP, ktorych wiekszosc ligi nie ma w calej swojej historii. My przez te 5 lat ogralismy mnostwo zespolow z czolowych lig europejskich: Leicester, AZ, A.Villa, Chelsea, Betis, Spartak, to byly kzoackie puchary, wszystkie po max kwalifikacjach, bez spadkow z wyzszych rozgrywek, trudne sciezki i 3 razy z rzedu, a ty o tym piszesz "ta, zwlaszcza w tym sezonie" - LOL. Szukanie negatyww na sile. Jakbysmy wygrali 2 mistrzostwa to bys napisal: ta, ale za malo punktow.

Zrobienie przez 5 lat najlepszego rankingu ze wszystkich klubow to nie jest szorowanie po dnie. A te 2 walki o utrzymanie to finalnie 10 i 7 miejsce. To juz Lech w 2021 roku byl nizej i rok pozniej zrobil mistrza.

No wymien 2 sklady totalnych gamoni. Przez 5 lat w kazdym klubie wymienisz takie 2 sklady, a ty zaczales od...Celhaki, ktory akurat byl przyzwoity. Ja ci moge wymienic 2 sklady kozakow, cos to zmieni?

To okienko zapowiada sie ciekawie, bo w koncu bedziemy brali pilkarzy nieoczywistych, wiec zapewne wiekszosc z nich wypali. Na razie jest 3 nowych, jeden w mega formie, drugi wybrany na top 5 bramkarzy sezonu, 3 od wielu lat jest czolowym obronca tej ligi w 3 klubach. I tez niektorym nie pasuje bo nie widza wielkiego nazwiska za 2 mln. Tak was wlasnie przyzwyczajono do pychy. Zaloze sie, ze za rok podium to minimum, a nie zdziwie sie jak tym zespolem zrobimy mistrza, jak reszta sie bedzie kopac na 2 frontach. Przypominam, ze w 2022 Lech zrobil mistrza z niczego, nikt na nich nie stawial, nie grali w pucharach, na luzie budowali sklad bez presji, sezon rpzejsciowy. Przypominam tez, ze obecny, fenomenalny mistrz z niesamowita kadra nie potrafil wygrac wiecej meczow niz polowa i skonczy sezon z najgorsza srednia punktowa od lat. Duzo nie trzeba zeby zosatc mistrzem, zwlaszcza ze z Lecha pol skladu odejdzie a my nie musimy sie spieszyc z transferami na puchary. Nic nie trwa wiecznie. Teraz bez pucharow bedziemy w lepszej pozycji niz ci pucharowicze.

odpowiedz
Derwall - 22.05.2026 / 06:29, *.orange.pl

@L: i to jest Celna Riposta na bzdurne chejterskie Zaczepki 💪Brawo wystarczy tylko przejść się pod klubowych korytarzach i pozwiedzać miejsca z Gablotami na Trofea jakie Klub osiągnął🚀

odpowiedz
eegsdef - 22.05.2026 / 10:43, *.kabel-deutschland.de

@Darek: "L" nie kop sie z koniem. on wie swoje i juz go nie przekonasz.

odpowiedz
Egon - 22.05.2026 / 22:19, *.waw.pl

@L:

"Teraz bez pucharow bedziemy w lepszej pozycji niz ci pucharowicze."

O tak, z pewnością.
Teraz dopiero mamy pozycję - bez kasy za zajęcie czołowego miejsca w lidze, bez kasy z pucharów, praw telewizyjnych itd., z koniecznością wyprzedaży na potęgę wszystkiego, co się rusza i ma wyższy kontrakt.

Sczególnie zachwycony jest zapewne Miodek liczący coraz większe długi.

Nasza pozycja jest wręcz idealna.
Zwłaszcza do bankructwa.

odpowiedz
123 - 21.05.2026 / 21:52, *.play.pl

Pewnie ustawi się kolejka chętnych 😁

odpowiedz
asterix_paranoix - 21.05.2026 / 21:42, *.play.pl

Ziółkowskiego Roma chce opylić za dwadzieścia baniek ojro. Podobno są chętni. Ciekawe, czy Legia ma jakiś procent od sprzedaży?

odpowiedz
skreem - 22.05.2026 / 13:11, *.centertel.pl

@asterix_paranoix: pisali kiedyś, że 10%

odpowiedz
Trampek - 21.05.2026 / 21:39, *.orange.pl

Wystarczy ,pozbyć się "STATYSTY " - który "schodząc " z listy płac co miesiąc klub odzyskuje pieniądze przeznaczone na opłacenie STATYSTY. W ten sposób dodatkowo dochodzi do wzmocnienia LEGII, bo wówczas zespół gra w 11 zawodników, a nie w 10 plus statysta. Proste, jak przysłowiowy sznurek w kieszeni.

odpowiedz
L - 21.05.2026 / 22:07, *.play.pl

@Trampek: Statysta to ten, ktory strzelil najwiecej goli w w druzynie i biega znacznie wiecej niz reszta kolegow z ataku? XD

odpowiedz
Miętowy - 21.05.2026 / 22:48, *.t-mobile.pl

@L: Ty wiesz że chodzi o Rajovicia ? 😉

odpowiedz
Tete - 21.05.2026 / 23:03, *.play-internet.pl

@L: tty serio ? Czy ty nie widzisz że rajo to jest piłkarski analfabeta czy ty udajesz takiego alfabetu i debila? Może zatrudnimy jakiegoś lekkoatleta to będzie nam nabijał kilometry tylko za to punktów nie dają a teraz sobie porównaj ile spędzi minut na boisku ile strzelił goli z innymi napastnikami którzy mają dużo mniej minut a mają tyle samo goli albo jedną czy dwie bramki mniej ha ha dla twojego porównania rajowicz strzelił w lidze 5 albo 6 godzin grając praktycznie każdy mecz po 90 minut A taki co Lak wszedł strzelił trzy bramki grając w 10 minut 🤣

odpowiedz
Trampek - 22.05.2026 / 00:13, *.orange.pl

@L: Nie ośmieszaj się . Masz listę strzelców w e-klapie. https://legionisci.com/strzelcy Umiesz czytać:Mileta Rajović (Legia Warszawa) 6 bramek - przez cały sezon , Rafał Adamski (Legia Warszawa) - 4 bramki - tylko w tym roku tj. 2026 , Antonio Čolak (Legia Warszawa) - 3 bramki , Jean-Pierre Nsame (Legia Warszawa) - 3 bramki - kontuzjowany od jesieni, Jak umiesz liczyć to policz. Może , chodziłeś do drewnianej szkoły i miałeś pod górkę - dlatego występują kłopoty z liczeniem , lub może nie umiesz otworzyć linka z wykazem strzelców i będziesz powtarzał jak mantre, zę ..... reszta domyśl się.

odpowiedz
L - 22.05.2026 / 01:15, *.play.pl

@Miętowy: Nie, nie wiem. Napisalem, ze strzelil najwiecej goli, ale nie wiem, ze o niego chodzi. Ktos ma wiecej goli od Rajovica? XDD

odpowiedz
L - 22.05.2026 / 01:18, *.play.pl

@Tete: Ty jestes uposledzony czy o co chodzi? Gosc napisal, ze typ nie biega wiec mu odpisalem, ze biega w czolowce zespolu. Naucz sie, głąbie czytac. To nie ja o nim pisze, ze nie biega.

Ile mniej?! O jednego? Rajovic ma 10 goli, wiecej niz Adamski o Colak razem wzieci. O jakiego jednego gola? Dzieki Rajovicowi w ogole w pucharach gramy. Troche obiektywizmu.

Uwielbiam te argumenty, ze ma najwiecej goli bo gra. No inni nie graja przeciez dla jaj tylko dlatego, ze przegrywaja rywalizacje. Sam widziales jak Nsame czlapie po boisku. Skad wy sie bierzecie? Zdania ze zrozumieniem przeczytac nie umiecie, statystyk sprawdzic nie umiecie. Tylko wyzywac goscia od....kołków gdzie akurat on robi wiecej km niz Nsame.

odpowiedz
L - 22.05.2026 / 01:26, *.play.pl

@Trampek: Czy ty mi wlasnie, cymbale, wkleiles liste strzelcow, gdzie Rajovic ma NAJWIECEJ goli i probujesz wmowic, ze ich najwiecej nie ma? Czy o co chodzi? No umiem czytac, Rajovic 6 goli, reszta mniej. Lacznie 10 goli, reszta mniej. Pytanie czy ty umeisz czytac?

Co to za tekst "tylko w tym roku". a tamten "byl kontuzjowany". No i co z tego? Jakie to ma znaczenie w tym, ze Rajovic ma 10 goli w tym sezonie i nikt sie nawet do niego nie zblizyl? To jego wina, ze Nsame se połamał? Przeciez 10 goli we wszystkich rozgrywkach to powinno tu miec ze 3 pomocnikow jeszcze. Rajovic tez sie teraz polamal i nie zagral a zagral Nsame i strzelil. Tego juz nie analizujesz tylko analizujesz jak Nsame nie mogl grac zeby wyszlo pod twoja teze? No to nie wyszlo bo fakty sa takie, ze Rajovic wali 10 goli, dokladnie tyle samo co w Watfordzie, czyli pokazuje pelnie swoich umiejetnosci czy "umiejetnosci" i jak ktos go wyzywa to albo jest thebillem, ktory nie wie kto tu przyszedl albo jest tez thebillem bo nie wie, ze sam sie tu nie sciagnal. Ale on robi robote.

Pieknie sie zaorales. I nie wysylaj mnie do szkoly jak sam stawiasz spacje przed przecinkiem jak analfabeta, bo wstyd. Typ mi wkleja klasyfikacje strzelcow, w ktorej Rajovic ma najwiecej goli i mi pisze "naucz sie czytac" bo napisalem dokladnie to samo XDDDDDDDDDD

odpowiedz
Znawca - 22.05.2026 / 10:47, *.interkam.pl

@L: deklu,on Ci pokazał ze Rajović strzelił w lidze 6 goli czyli de facto w co 5 czy 6 meczu.Pobiegać to sobie moze na wielkiej pardubickiej.Tomwk Frankowski mało biegał a strzelał mnóstwo goli i o to chodzi w przypadku napastnika,a nie patrzysz że koń z klapkami biwga i nawet jednego błedu obroncy nie wymusił ani straty.😂Czy ty udajesz głupa czy nim jesteś?

odpowiedz
Jordan - 21.05.2026 / 21:32, *.orange.pl

Zła decyzja

odpowiedz
R5 - 21.05.2026 / 21:28, *.plus.pl

Sam zawiozę na lotnisko, albo do Grodziska Mazowieckiego lub Nowy Dwór Mazowiecki, bo to miejsca na jego umiejętności 🖐

odpowiedz
45540 - 21.05.2026 / 21:22, *.ynet.pl

podobno ma ciekawe propozycje z ADO Den Haag i RC Strasbourg Alsace

odpowiedz
MZ80 - 21.05.2026 / 21:20, *.centertel.pl

Kacper Chodyna normalna rodzina 😁

odpowiedz
Grzesiek85 - 21.05.2026 / 21:09, *.plus.pl

Błąd. Chłopak w końcu złapał trochę luzu i coraz więcej daje drużynie. Głupia decyzja.
Kto w zamian ?

odpowiedz
L - 21.05.2026 / 22:10, *.play.pl

@Grzesiek85: Co zrobil? :DDDDDDD

odpowiedz
kopnął cie w dópe śmieciu z konwiktorskiej - 21.05.2026 / 23:09, *.vodafone-ip.de

@L: won stąd 💩czarna 💩przybłędo

odpowiedz
Egon - 21.05.2026 / 23:45, *.waw.pl

@Grzesiek85:

Oszczędności.
Piłkarzy z wysokimi kontraktami trzeba będzie powoli żegnać i brać ludzi po taniości, jak choćby Zjawiński z Polonii.
Może się uda, może nie, ale przynajmniej trochę kasy się zaoszczędzi.

odpowiedz
L - 22.05.2026 / 01:27, *.play.pl

@kopnął cie w dópe śmieciu z konwiktorskiej: XDDDDDDDDD Tak to mozesz sobie do mamusi mowic, dzieciaku. I kolegow tesz poszukac na Konwiktorskiej, powinienes sie tam dogadac.

odpowiedz
L - 22.05.2026 / 01:29, *.play.pl

@Egon: Tak, na pewno Chodyna mial gwiazdorski kontrakt i trzeba oszczedzac. Nie na Vinagre tylko na Chodynie xd Co za bzdury. Niesamowite to jest, ze jak gral Chodyna to placz, ze to ogór, jak sie go pozbywamy (?) to palcz, ze sie pozbywamy, że z musu, ze to, ze tamto. Nie pozbywamy sie z musu tylko w powodu, ze jest za slaby.

odpowiedz
Egon - 22.05.2026 / 09:15, *.waw.pl

@L:

Nie, w ogóle nie trzeba oszczędzać.
Jest cudownie, a to, że jesteśmy jednym z najbardziej, o ile nie najbardziej zadłużonym klubem Ekstraklasy i musimy ciąć koszty na potęgę, to tylko drobny szczegół.

Tniemy koszty tam, gdzie się da, kiedy się da i jak się tylko da niezależnie od tego, czy żegnamy się akurat z zawodnikiem gorszym, czy lepszym.

I jeszcze jedno - nie rozpędzaj się aż tak bardzo z wypisywaniem prawie do każdego na forum, że opowiada bzdury, bo nie jesteś tu żadną wyrocznią i bardzo daleko ci do tego.

Rozstawiać po kątach, to sobie możesz foremki w piaskownicy, ale nie mnie, bo na mnie twoje dokazywania wrażenia nie robią.

odpowiedz
Guny - 21.05.2026 / 21:09, *.223.42

Z jednej strony cieszę sie, bo dzieje sie to co powinno, czyli pozbywamy się słabych jednostek. Z drugiej strony mam obawy, ze na ich pozycje przyjdą takie same lebiegi, albo i gorsi🤨

odpowiedz
wo(L)o - 21.05.2026 / 22:57, *.orange.pl

@Guny: niby ale prawda jest też taka, że nie mamy obecnie wirtuozów futbolu którzy by odchodzili bo są naprawdę dobrzy... z tych wszystkich odejść szkoda mi tylko Pankova, ale to się musiało tak skończyć bo chłop ma swoje zdanie i już też ma dosyć sytuacji w klubie - tej dengregolady sportowej i organizacyjnej. To widać od środka jeszcze bardziej niż z perspektywy trybun, ile kasy można budować obiecywać malować perspektywy... a w praktyce jest coraz gorzej

odpowiedz
Gość - 21.05.2026 / 21:04, *.t-mobile.pl

Pytanie kto w nim widział potencjał?

odpowiedz
olo69 - 21.05.2026 / 20:42, *.play.pl

I zostanie emeryt Wszołek, rura do przodu zatrzymanie kółeczko i podanie do tyłu, plus coraz częstsze kontuzje☹️

odpowiedz
L - 21.05.2026 / 21:03, *.play.pl

@olo69: Ale wiesz, ze mozna rowniez sciagac pilkarzy? ;)

odpowiedz
P - 21.05.2026 / 22:01, *.tpnet.pl

@L: Tak. Rajo, Stojanovic, Krasniqi, Colak itd. Czekamy na więcej asów

odpowiedz
L - 21.05.2026 / 22:12, *.play.pl

@P: No i kazdy jest lepszy od Chodyny a Colak to ma akurat najlepsze CV w calej lidze z napastnikow. Wielokrotny krol strzelcow w lepszych ligach niz polska. Chetnie bym widzial kogos z takim CV, kogos jak Stojanovic z tyloma meczami w Serie A - rowniez. A i kogos z przeszloscia w Championship, jak Rajovic, tez.

odpowiedz
Fc Bafcelona official - 21.05.2026 / 20:42, *.t-mobile.pl

“You arrived as a star and leave as a legend.”

odpowiedz
Kot w butach - 21.05.2026 / 20:41, *.play.pl

W siną dal ... w siną dal ... uciekaj jak najdalej ajajajjj ...

odpowiedz
L - 21.05.2026 / 20:30, *.play.pl

Olewinski za niego i lecimy dalej.

odpowiedz
Sadi - 21.05.2026 / 21:08, *.209.27

@L: że kto?🤣🤣🤣🤣a może siostra Rajowica co ekspercie od 7 boleści jak myślisz a nie sierry ty nie myslisz

odpowiedz
L - 21.05.2026 / 22:13, *.play.pl

@Sadi: Olewinski, cymbale, taki nasz pilkarz, ktory byl najlepszym wahadlowym w 1 lidze w tym sezonie. Takim jestem ekspertem, ze znam wlasnych pilkarzy, w odroznieniu od ciebie. Niezle sie przedstawiles, lamusie xd

odpowiedz
Alo - 22.05.2026 / 07:36, *.vectranet.pl

@L: Masz racje kolego trzeba dac szanse mlodemu ale to chyba nie za Papszuna on bedzie wolal zeby sie dalej kopal po czole Reca czy inny Vinagre

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.