Wtorek, 6 lutego 2001 r. godz. 16:38

Legia 2-1 ZTE Zalaegerszeg

Woytek

W trzecim sparingu na Cyprze pi?karze Legii pokonali w?gierski ZTE Zalaegerszeg 2-1. Do przerwy warszawianie prowadzili 1-0 po bramce Cezarego Kucharskiego w 20 minucie. Durgiego gola dla Legii strzeli? ?ukasz Mierzejewski w 55 minucie.

W barwach Legii wystąpi? Brazylijczyk Rafael. Jednak kierownik warszawskiego zespo?u, Ireneusz Zawadzki powiedzia?, ?e ani Rafael, ani inni testowani w warszawskiej dru?ynie Brazylijczycy - Paulo i Fabio nie zostaną przez klub zaanga?owani.

W piątek Legia rozegra ostatni mecz. Przeciwnikiem b?dą Karpaty Lwów, które dziś przegra?y z drugoligowym Hetmanem Zamoś? 2-0.