NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 19 czerwca 2000 r. godz. 22:16

Łopatka w Legii

malkos

Mirosław Łopatka przebywający ostatnio w Warszawie na rozmowach w Legii, podpisal kontrakt z Legią. Łopatka będzie wypożyczony do Legii z Zeptera, którego zawodnikiem jest jeszcze przez jeden sezon. Łopatka ma dopiero 23 lata, a w ekstraklasie gra już od sezonu 1994/95. Jest wychowankiem Śląska, z którym zdobył cztery złote medale mistrzostw Polski. Łopatka przez całą swoją karierę grał w Zepterze, oprócz jednego roku, kiedy opuścił Wrocław i grał w Pogoni Ruda Śląska, oprócz tego nowy center Legii zaliczył udany początek poprzedniego sezonu, kiedy grał w Bytomskich Bobrach, ale trudności w porozumieniu z klubem spowodowały powrót tego zawodnika do Zeptera.
Widać, że trener Chabelski buduje nowy mocny zespół wprowadzając do gry młodych uzdolnionych graczy. Nie udało się tylko młodemu Kuzianowi na zaangażowanie w Legii. Najpierw był Tomasz Rozpara, a teraz Łopadka.


3
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.