Niedziela, 2 kwietnia 2000 r. godz. 10:39

Hoop gromi, super mecz w Szczecinie

Woytek

W sobotę odbyły się wszystkie spotkania 21 kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Najciekawsze widowisko obejrzeli kibice w Szczecinie, gdzie miejscowa Pogoń zremisowała z mistrzem Polski Wisłą 3-3. Prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Już w 15 minucie prowadzenie objęli goście po strzale Moskalewicza, by dwie minuty później Dymkowski wyrównał. Po przerwie panowanie objęli wiślacy, jednak portowcy doprowadzili do stanu 3-2 dla Pogoni. Nie udało się gospodarzom utrzymać prowadzenia. Trzeciego gola dla Wisły zdobył Frankowski.

Hoop Polonia także wygrała. Jednak przyczynił się do tego beznadziejnie grający tego dnia Lech. Warszawiacy wykorzystali okazje i strzelili aż 5
goli. Po dwa trafiania zaliczyli Wieszczycki i Olisadebe, jednego gola
dołożył Ciesielski.

Zwycięstwo odnieśli piłkarze Legii. Już drugi raz w przeciągu miesiąca wygrali z Odrą 2-0. Tym razem gole strzelili Siadaczka i Bednarz. Warto Zauważyć, że przy obu asystował Marek Citko.