REKLAMA

Plan przygotowań do rundy wiosennej

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Znany jest już dokładny plan przygotowań Legii do rundy rewanżowej sezonu 2005/06. Legioniści wyjadą na dwa zgrupowania zagraniczne - na Cypr i do Hiszpanii i na jedno zgrupowanie krajowe - do Mrągowa. Dziewiątego stycznia zawodnicy wrócą po urlopach po pracy. Przygotowania do wiosny rozpoczną tradycyjnie badaniami wydolnościowymi na AWF. Potem przez niecały tydzień trenować będą w Warszawie. Od 15 do 25 stycznia legioniści przebywać będą na pierwszym tej zimy obozie w Mrągowie.
Potem kilka dni spędzą w Warszawie i 31 stycznia polecą na Cypr, gdzie pozostaną do 11 lutego. W Polsce zabawią jednak bardzo krótko, bo zaledwie dwa dni. Od 15 do 25 lutego piłkarze Legii będą trenować w Hiszpanii.
W zimowym cyklu przygotowawczym zaplanowano osiem sparingów, z czego trzy zostaną rozegrane na Cyprze (wstępnie 4, 7 i 10 lutego), trzy w Hiszpanii (18, 21 i 24 lutego) i dwa w Warszawie (28.01. i 28.02.). Sparingpartnerzy nie są jeszcze znani.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.