REKLAMA

453. numer Naszej Legii

Woytek - Wiadomość archiwalna

Już od wtorku w sklepach Pelcowizna i sklepiku przed Trybuną Krytą, a od środy także w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce nabywać można najnowszy, 453 numer Tygodnika "Nasza Legia". Znajdziecie w nim między innymi:

- Aktualności - "Utajniony hit". "Rok temu wszystkie media przez ponad miesiąc wałkowały temat 'hitu transferowego', czyli zawodnika, który miał trafić na Łazienkowską za duże pieniądze i prezentować równie duże umiejętności. Tym razem obyło się bez szumnych zapowiedzi. Legia ukradkiem pozyskała na pozycję lewego pomocnika Brazylijczyka Rogera Guerreiro - zawodnika mającego za sobą występy w Corinthians Sao Paolo, Flamengo Rio de Janeiro i Celcie Vigo."
- Temat tygodnia - "Sześciu plus dwóch". "Marcin Chmiest, Ahmed Ghanem Soltan, Tomasz Jarzębowski, Jacek Magiera, Tomasz Sokołowski i Mirko Poledica to sześciu piłkarzy, których na pewno nie zobaczymy na wiosnę w I-ligowej kadrze Legii."
- Legia - Górnik Łęczna 0:2 - "Ale plama!". "Na początku drugiej połowy kibice Legii, przekonani że ich zespół wygra, zaczęli śpiewać: 'mamy lidera'. Pod koniec spotkania, gdy Legia przegrywała, kibice sprostowali: 'Gdzie ten lider? Nie ma, nie ma go!'. Legioniści już na dwa tygodnie przed Wigilią zaczęli rozdawać prezenty. Jako pierwszych obdarowali piłkarzy z Łęcznej..."
- Mecz na trybunach - "Wesołych Świąt!". "Kiedy kilka godzin przed meczem lunął zimny deszcz, można było mieć obawy co do frekwencji. Mecz - jak się wydawało - był w zasadzie wygrany, bowiem nikt nie wierzył, że słabi łęcznianie mogą ugrać na Łazienkowskiej choćby punkcik."
- Bartosz Karwan - "Symulanci i aktorzy". "Może trudno w to uwierzyć, ale najstarszym zawodnikiem w zespole Legii jest Bartosz Karwan. W styczniu 2006 roku skończy dopiero 30 lat, a po planowanym odejściu Jacka Magiery, stanie się piłkarzem z największym stażem w drużynie."
- PLEBISCYT - eLki'2005 - LegiaLive i NL zapraszają do wspólnej zabawy!
- Pod choinkę legionisty , cz.1 - proponujemy legijne prezenty na Święta
- Wspomnienia kibica - "Patriotyczne uniesienie" - wspomina Wiktor Bołba
- Reportaż z Wiednia - "Jest sztama z Juve!"
- Nasze sprawy - "Ku normalności". "W listopadzie zniknął prawie pięciometrowy płot, oddzielający 'Żyletę' od murawy. Kibice, którzy wrócili na trybuny po proteście, przecierali oczy ze zdumienia. Boisko widać teraz nawet z najniższych rzędów trybuny otwartej!"
- Legioniści - kolejne sylwetki fanów klubu z Łazienkowskiej
- Liga ultras - "Koniec!" - "Nareszcie - westchnęli z ulgą kibice drużyn z ekstraklasy, którzy w miniony weekend zakończyli jesienny maraton ligowy. To była długa i męcząca runda, której chyba nikt nie będzie miło wspominał."
- Trybuna Legionisty - Wasze głosy w naszych sprawach
- Z Łazienkowskiej - Kto nie chciał oprawy - Pracowita przerwa; Bronowicki tuż tuż; Milijas nie przyjdzie; Sikorski w Galerii Sław; Mistrzyni w akcji - zapraszamy do kibicowania Danucie Dmowskiej; 90-lecie Legii według SKLW
- Nowa formuła KONKURSU NL - do wygrania płyty DVD "Historia Futbolu", t-shirty A&T oraz szaliki Legii
- Felietony - Zarzeczny, Piątek i Kowalski
- Poster - Żyleta
- Zdjęcie tygodnia - Legia - Górnik Łęczna
- I wiele innych spraw związanych z Legią!

UWAGA!
JUŻ ZA TYDZIEŃ UKAŻE SIĘ PODWÓJNY, ŚWIĄTECZNY NUMER NL. JAK ZWYKLE NA 64 STRONACH PRZYGOTOWUJEMY WIELE ATRAKCJI, OPRÓCZ TEGO W ŚRODKU ZNAJDZIECIE DUŻY, DWUSTRONNY MEGAPOSTER PRZEDSTAWIAJĄCY OPRAWY, KTÓRYCH ŚWIADKAMI BYLIŚMY W MIJAJĄCYM ROKU. CENA ŚWIĄTECZNEJ NL WYNIESIE 7,50. ZAPRASZAMY DO LEKTURY - ŚWIATECZNA NL W SPRZEDAŻY JUŻ OD 20 GRUDNIA!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.