REKLAMA

Kolejni Brazylijczycy trafią do Legii?

źródło: Fakt - Wiadomość archiwalna

Wiosną w Legii zagra najprawdopodobniej trzech Brazylijczyków. Oprócz Guerreiro mogą pojawić się w Warszawie lewy obrońca Edson Luis da Silva ze Sportingu Lizbona i napastnik Claudio Mejolaro. Zawodników poleca portugalski menedżer Jorge Baidek. Bliżej Legii jest Edson. Według portugalskich gazet jego wypożyczenie do Legii jest już przesądzone. Edson w Sportingu wielkiej kariery nie zrobił. Jesienią zagrał w jednym meczu ligowym i jednym w eliminacjach Champions League, dlatego portugalski klub zgodził się na bezpłatne wypożyczenie.
Edson grał wcześniej w Uniao Leiria, Corinthians, Athletico Mineiro, Olympiaque Marsylia i Recife. Baidek polecił Legii również napastnika Mejolaro. Rok temu starała się o niego Wisła Kraków. Piłkarz wrócił teraz do kraju po nieudanym epizodzie w FC Porto i Al Ittihead Jedda i próbuje zaczepić się w Gremio Porto Alegre. Jego zakup kosztowałby Legię ok. milion euro.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.