REKLAMA

Kibicowskie podsumowanie rundy jesiennej

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Rok 2005 powoli dobiega końca. Czas więc na podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2005/06 w wykonaniu kibiców Legii. W związku z awansem Polaków do przyszłorocznych Mistrzostw Świata, PZPN postanowił jeszcze w grudniu rozegrać dwie kolejki rundy rewanżowej. Uwzględniliśmy je w tym podsumowaniu.

Niestety nie był to rok, który będziemy wspominać sympatycznie. Więcej niż sukcesów było w naszych szeregach kłótni i nieporozumień. Wszystko to doprowadziło do protestu kibiców w czasie pięciu spotkań Legii w Warszawie. Teraz można się jedynie zastanawiać, czy było to potrzebne, ale na to pytanie każdy z nas odpowie sobie sam. Czasu nie cofniemy. Trzeba patrzeć naprzód. A przed nami niestety zamglona przyszłość. Sporo zależy od postanowień, które zapaść mają w czasie przerwy zimowej. Czy ultrasi dogadają się z klubem? Czy na Łazienkowskiej znowu pojawi się pirotechnika? Czy na Legii nie będziemy musieli słuchać głosu kibica Polonii? Czekamy na odpowiedzi na postawione pytania. Czytaj podsumowanie

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.