Turniej piłkarski na Bemowie - CWKS Legia najlepsza

KAMI(L) i raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W sobotę na hali przy ulicy Księcia Bolesława odbył się dosyć mocno i ciekawie obsadzony turniej piłkarski o puchar burmistrza Bemowa. Najlepszą drużyną turnieju, zgarniając wielki puchar, została CWKS Legia Warszawa! W 6-cio zespołowej grupie młodzi piłkarze Legii grając bardzo mądrze i dojrzale odprawiali kolejne drużyny z bagażem kilku bramek i zajęli pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw i 15 punktami. Z drugiego miejsca z ich grupy awansowała Victoria Głosków.
W drugiej grupie rywalizacja była bardziej wyrównana i w końcowym rozrachunku pierwsze miejsce zajął Hutnik Warszawa, a drugie Świt Jelonki.
W półfinale doszło do niezwykle ekscytującego derbowego pojedynku pomiędzy CWKS-em a Świtem Jelonki (który notabene prowadzi poprzedni trener CWKS-u). W spotkaniu tym nie zabrakło niczego. Była ostra walka, która omal nie zakończyła się bijatyką, były piękne bramki i emocje do końca. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3-3, a CWKS bramkę zdobył w ostatniej akcji meczu! Dogrywka nie przyniosła rezultatu i o awansie CWKS-u do finału zadecydowały niezwykle dramatyczne rzuty karne.

W finale zmierzyły się drużyny CWKS Legia Warszawa i Victorii Głosków. Mecz był niezwykle zacięty, drużyny strzelały bramkę za bramką i w rezultacie zakończyło się 4-4. Dogrywka znów nie przyniosła rezultatu i o zwycięstwie CWKS-u zadecydowały kolejny raz świetnie wykonywane rzuty karne.

Należy wyróżnić całą drużynę CWKS-u za ogromną wole walki, poukładaną grę zespołową, dojrzałość oraz grę do końca.

Skład CWKS-u: 1.Piotr Domaniecki, 3.Jakub Dobrowolski, 6.Tomasz Cichy (kapitan), 7. Michał Borkowski, 8. Michał Kozłowski, 9. Sebastian Kowalewski, 10. Kamil Janowicz, 11. Krzysztof Sztrefner, 12. Robert Katyński, 13. Bartosz Osoliński, 14. Artur Miszkiewicz, 17. Dariusz Rolak, 18. Michał Jesiotr.