REKLAMA

"Walczymy o nowy stadion!" - akcja zauważona przez prasę

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dwa dzienniki ogólnopolskie opublikowały dziś artykuły o akcji "Walczymy o nowy stadion!", którą w piątek zapoczątkowały serwisy Legia.com.pl i Legia LIVE! "Rzeczpospolita" informuje na lokalnych stronach, że do skrzynek warszawskich urzędników trafiło już 20 tys. protestacyjnych maili od kibiców Legii.

W artykule zatytułowanym "Legioniści do prezydenta" gazeta cytuje wypowiedź Mirosława Kochalskiego, zastępcy prezydenta Warszawy. Kochalski po zapoznaniu się z treścią listu protestacyjnego kibiców oświadczył, że sprawa budowy stadionu jest cały czas w toku.
Jako prawdopodobny czas podpisania umowy podał wiosnę 2006 roku. Następnie mają nastąpić prace projektowe oraz ostatnia faza przygotowań do rozpoczęcia budowy. Zapytany o termin rozpoczęcia budowy, Kochalski odrzekł, że "Pierwsza Łopata zostanie wbita (...) najwcześniej na początku 2007 roku".
Rzeczpospolita: Legioniści do prezydenta.

Drugim dziennikiem, który napisał o akcji jest "Fakt".
"(...) Urzędnicy z warszawskiego Ratusza w poniedziałek rano zastali zapchane skrzynki mailowe w swoich komputerach. Okazało się, że blokada mailingowa to sprawka kibiców Legii, którzy mają dość czekania na decyzje dotyczące budowy nowego stadionu Legii. Fani są wściekli, że od marca do grudnia sprawa nie posunęła się ani o krok naprzód. Miasto nawet nie było w stanie wytypować firm, które przejdą do decydującego etapu przetargu. Kibice Legii zapowiadają, że to nie koniec protestu przeciwko opieszałości urzędników miejskich."

Szczegółowe informacje na temat akcji znajdziecie tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.