REKLAMA

Kibice wolą Hadaja

Woytek, źródło: własne/Fakt - Wiadomość archiwalna

W naszej sondzie, w której spytaliśmy Was, kto powinien być spikerem podczas meczów Legii na Łazienkowskiej, z ogromną przewagą wygrał Wojciech Hadaj. Obecny wodzirej uzyskał 89% poparcia. 4% kibiców zaakceptowałoby wspólną pracę Hadaja i Wyszyńskiego, 6% widziałoby w ogóle innego człowieka na tym stanowisku, a tylko 1% zamieniłoby Hadaja na Wyszyńskiego. W dzisiejszym wydaniu "Faktu" znaleźliśmy wypowiedzi Piotra Wyszyńskiego, na temat jego pracy na Łazienkowskiej. "Jeżeli kibice będą traktowali mnie jak Pawła Kaczorowskiego, to dla dobra tego klubu jestem gotowy zrezygnować z pracy przy Łazienkowskiej" - deklaruje Wyszyński.
Wcześniej deklarował, że "w sercu ma Polonię". "Nie wypieram się słów, ale ja jestem kibicem wszystkich warszawskich zespołów. Boli mnie to, ze pomiędzy fanami Legii a Polonii są tak wielkie antagonizmy. Tak być nie powinno" - twierdzi Piotr Wyszyński.

Niektórzy twierdzą, że nowy spiker miałby z czasem zastąpić ich ulubieńca Wojciecha Hadaja.

"Nic podobnego! Gwarantuję, ze nie mam zamiaru wygryźć Wojtka. Jeżeli ktoś chciałby pozbyć się go z Legii, ja rezygnuję razem z nim. Wiem, że czeka mnie trudne zadanie, bo część kibiców ma mi za złe, że współpracowałem z Polonią. Jak trafiłem na Konwiktorską, to pretensje mieli do mnie fani Czarnych Koszul, którzy uważali mnie za... legionistę. Jeżeli teraz nie zaakceptują mnie fani Legii, to odejdę" - dodał Wyszyński.

Kto powinien być spikerem na Łazienkowskiej?
89% (2217) - Wojciech Hadaj
6% (153) - ktoś inny
4% (109) - Hadaj i Wyszyński
1% (35) - Piotr Wyszyński

Suma głosów: 2514

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.