REKLAMA

Fuzja CWKS–Świt coraz mniej prawdopodobna

Tomek Janus, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Zapowiadana od pewnego czasu fuzja pomiędzy CWKS Legia a Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, wydaje się coraz mniej prawdopodobna. Mimo, że o całej sprawie mówi się od kilku tygodni, to połączeniem klubów stoi po dużym znakiem zapytania.

"Jestem realistą, to wszystko już zbyt długo trwa. Gdyby z drugiej strony rzeczywiście była wola połączenia, to coś by się działo. A przez ten cały czas poza kilkoma spotkaniami nie wydarzyło się nic, co pozwalałoby wierzyć w powodzenie tego przedsięwzięcia" - mówi prezes Świtu Ireneusz Jankowski w wypowiedzi dla „Gazety Wyborczej”.
W najbliższą środę, z inicjatywy działaczy CKWS-u, odbędzie się spotkanie przedstawicieli obu klubów. Sam Jankowski nie spodziewa się pozytywnego zakończenia środowego spotkania. Na łamach „Gazety Wyborczej” mówi: „Nie wiem, czy to spotkanie coś wniesie, ale jestem przygotowany na gorzką prawdę. W czwartek o sytuacji mają zostać poinformowani piłkarze. W tym tygodniu wszystko będzie już jasne.”


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.