REKLAMA

Legioniści za drodzy

Fumen, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Niemal codziennie można się z mediów dowiedzieć o ruchach transferowych Legii. Po ogłoszeniu listy piłkarzy z Łazienkowskiej, którzy mogą sobie szukać nowych pracodawców, nie brakuje chętnych do zatrudnienia kilku z nich. Największym zainteresowaniem cieszą się Jacek Magiera oraz Tomasz Sokołowski II. O zatrudnienie obu zawodników ubiega się Arka Gdynia, ale jak się okazuje, 200 tys. euro za dwóch legionistów to za dużo dla klubu z Trójmiasta.
Prezes Arki Jacek Milewski rozmawiał wczoraj o transferze Magiery i Sokołowskiego z prezesem Legii Piotrem Zygo oraz z Dariuszem Wdowczykiem. "Legia chce za nich 200 tys. euro. To zdecydowanie za dużo, choć trener Wdowczyk zaznaczył, że jest to kwota do negocjacji" - mówi Milewski. "Ustaliliśmy, że z dwójki Magiera - Sokołowski, ten drugi jest zdecydowanie droższy i nie wykluczone, że do Gdyni trafi tylko jeden z tych piłkarzy. Nie oznacza to jednak, że zdecydujemy się na tańszego Magierę. Wszystko zależy od rozmów. Chcemy, aby przyszli do nas piłkarze, których potrzebujemy, a nie tacy, którzy są tańsi" - zaznacza Milewski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.