REKLAMA

Miasto chce szybko Stadionu Narodowego

Fumen, źródło: Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

W dniu dzisiejszym dochodzi do roszady w najważniejszej funkcji w Polsce. Dotychczasowego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego zastąpi Lech Kaczyński, który do tej pory kierował Warszawą. W związku z tym od dzisiaj stolicą będzie rządził Mirosław Kochalski. To właśnie wiceprezydent Warszawy odpowiadał m.in. za miejskie przetargi, a teraz zapowiada szybką budowę Stadionu Narodowego na Legii.
"Chcę szybko podjąć negocjacje z firmami, które są gotowe budować piłkarski Stadion Narodowy na Legii. Jeśli realnie myślimy o mistrzostwach Europy w piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie w 2012 roku, a ja to traktuję bardzo serio, od chwili kiedy pojawił się ten pomysł, to nowy stadion w Warszawie musi zacząć być budowany w 2006 roku. Sądzę, że to będzie możliwe." - powiedział w wywiadzie dla Życia Warszawy, Mirosław Kochalski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.