REKLAMA

Legia zainteresowana piłkarzem Crvenej Zvezdy

źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa zainteresowana jest pozyskaniem Radovana Krivokapica. Piłkarza Crvenej Zvezdy Belgrad chce pozyskać również drugoligowy niemiecki SVW Burghausen - poinformowała serbska prasa. "Wszyscy zadajemy sobie teraz pytanie, gdzie trafi Radovan - do Polski czy Niemiec" - napisał jeden z dzienników. W rundzie jesiennej obecnego sezonu Krivokapic najczęściej był rezerwowym w słynnej serbskiej drużynie, która jest liderem rozgrywek. Na boisku pojawił się siedem razy, ale tylko dwukrotnie wychodził w podstawowej jedenastce. Nie strzelił żadnej bramki.
Umowa Krivokapica z Crveną obowiązuje jeszcze przez trzy lata, ale zawodnik chce opuścił zespół.

"W Burghausen gra mój znajomy Dragan Bogavac. Mówił mi, że trener wciąż o mnie się dopytuje. Nie mam nic przeciwko występom w drugiej lidze, ale w międzyczasie pojawiła się oferta z Legii. Jeszcze nie dokonałem wyboru" - powiedział.

Krivokapic jest środkowym pomocnikiem, ma za sobą trzy występy w reprezentacji Serbii i Czarnogóry. Urodził się 14 sierpnia 1978 roku. Grał m.in. w FK Becej i Vojvodinie Nowy Sad. Od sezonu 2002/03 jest piłkarzem Crvenej Zvezdy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.