Grali przyjaciele

Fumen - Wiadomość archiwalna

Wczoraj odbyły się dwa spotkania w ramach 18. kolejki włoskiej Serie A. Tym razem nasi przyjaciele z Turynu pojechali na mecz do Palermo. Spotkanie nie rozpoczęło się tak jak marzyli o tym kibice. Gospodarze prowadzili po 12. minutach z Juventusem 1-0. Jednak nie minęło 180 sekund, a do remisu doprowadził Adrian Mutu. Rumuński napastnik dał o sobie znać jeszcze w 34. minucie kiedy to podwyższył na 2-1. Po zmianie stron żadna z drużyn nie strzeliła już gola i kolejne 3 punkty powędrowały do Turynu.
Po 18. kolejkach piłkarze Juventusu mają na koncie 49 punktów przy bilansie bramkowym 40-10. Przewaga nad drugim w tabeli Interem wynosi 11 punktów, ale ekipa z Mediolanu dopiero dzisiaj rozgrywa swój ligowy mecz ze Sieną.