Legionisci.com
LEGIONISCI.COM

Biegi w bajkowej scenerii (zdjęcia)

poniedziałek, 16 stycznia 2006 13:42
Biegi w bajkowej scenerii (zdjęcia)
Woytekźródło: własne

O godzinie 10 drużyna Legii rozpoczęła pierwszy trening na zgrupowaniu w Mrągowie. Szkoleniowcy zabrali piłkarzy nad skute lodem Jezioro Czos. Hotel położony jest na zboczu Jaszczurczej Góry, więc aby dostać się nad jezioro należy pokonać sporą ilość schodków. Na wydeptanej ścieżce przy brzegu ponad godzinę w temperaturze ok. -10 stopni Celsjusza zawodnicy byli katowani, najpierw przez Tomka Strejlaua, który przeprowadził rozgrzewkę, a później trener Dariusz Wdowczyk podzielił piłkarzy na grupy według tempa w jakim mieli biegać.

Wszyscy byli zachwyceni widokami. Białe drzewa, mocne słońce, jezioro pokryte tak grubą warstwą lodu, że Marek Jóźwiak zaproponował rozegranie meczu na nim ;-)


Po zakończeniu biegów drużyna przeniosła się na siłownię, a po obiedzie i odpoczynku, o godzinie 16 legioniści przeprowadzą trening na jednej z sal gimnastycznych w Mrągowie. Mniej więcej tak będzie wyglądał każdy z 10 dni pobytu w Mrągowie.


Fotoreportaż z treningu - 54 zdjęcia

Podaj ten news dalej: