Legia 1-1 Crvena Zvezda

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dziś na Cyprze o godzinie 16:30 legioniści rozpoczęli drugi mecz sparingowy na zgrupowaniu. Przeciwnikiem drużyny Dariusza Wdowczyka była Crvena Zvezda. Spotkanie zostało rozegrane w Alpha Sports Center w Larnace, gdzie swój obóz ma Crvena. W 38. minucie pierwszą bramkę dla Legii zdobył z rzutu karnego Piotr Włodarczyk. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W 48. minucie wyrównującego gola zdobył Janković. W drugiej połowie przeważała Crvena, ale mecz zakończył się remisem 1-1.
Legia 1-1 (1-0) Crvena Zvezda
1-0 - 38 min. Piotr Włodarczyk (karny)
1-1 - 48 min. Bosko Janković

Skład Legii (I połowa): Fabiański - Bronowicki, Choto, Rzeźniczak, Edson - Szałachowski, Surma, Vuković, Guerreiro - Gottwald, Włodarczyk
Skład Legii (II połowa): Fabiański - Bronowicki (70' Jóźwiak), Ouattara, Rosłoń, Chałas - Karwan, Djoković, Burkhardt, Kiełbowicz - Janczyk, Kucharski