REKLAMA

461. numer Naszej Legii

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Już od wtorku w sklepach Pelcowizna i sklepiku przed Trybuną Krytą, a od środy także w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce nabywać można najnowszy, 461 numer Tygodnika "Nasza Legia". Znajdziecie w nim między innymi:

- Legia na Cyprze - "Bez zwycięstwa, bez porażki". "Legia ma już za sobą pierwsze mecze sparingowe w tym roku. Pesymiści mogą narzekać, bo 'wojskowi' nie wygrali żadnego z dwóch pierwszych spotkań. Optymiści mogą się cieszyć, bo żadnego nie przegrali!"
- Surma o transferach - "Kapitan ocenia nowych". "Zimą do Legii trafiło sześciu nowych zawodników i Cezary Kucharski, którego trudno nazwać nowicjuszem. Specjalnie dla NL wzmocnienia Legii ocenił kapitan drużyny - Łukasz Surma."
- Reportaż: Legia na Cyprze - "W mistrzowskim hotelu" - "'Historia lubi się powtarzać' - można przytoczyć stare powiedzenie i liczyć, że 'Aeneas Hotel' jest magicznym miejscem, które pomoże Legii odzyskać po czterech latach tytuł najlepszej drużyny kraju. W tym samym miejscu, w cypryjskiej miejscowości Agia Napa, legioniści przygotowywali się do rundy wiosennej sezonu 2001/02, który zakończyli zdobyciem mistrzostwa Polski."
- Dickson Choto - "Marzę o Anglii". "Dickson Choto jest najszczęśliwszym legionistą na zgrupowaniu w Agia Napie. Powód jest oczywisty - piłkarz z Zimbabwe wreszcie nie marznie, choć gdy reporter NL poprosił go o pozowanie do zdjęć w samej koszulce, zaczął trząść się z zimna."
- Mucha i Gottwald - "Życie po słowacku". "'Nic nie robić, nie mieć zmartwień, chłodne piwko w cieniu pić...'. Chociaż człowiek, którego cytujemy śpiewał także 'byle nie do Warszawy' - to słowa te pasują jak ulał do codziennego życia dwóch, mieszkających razem słowackich piłkarzy Legii."
- dr Yry - "Horoskop nietypowy - Ryby"
- Wspomnienia kibica - "Ten stary zegar..." - wspomina Wiktor Bołba
- Skazani na Legię - "Ojciec"
- Nasze sprawy: kibice - "Dawne przyjaźnie". "Z pewnością każdy kibic Legii jednych tchem wymieni wszystkie zgody swojego klubu. Nie każdy fan 'wojskowych' wie jednak, z jakimi klubami Legia bratała się przed laty. Dla wielu fakt, że wśród dawnych zgód Legii figurują takie ekipy jak Wisła Kraków czy Ruch Chorzów może być sporą niespodzianką."
- Liga ultras - podsumowanie - Zagłębie Sosnowiec i Cracovia
- Z Łazienkowskiej - Latem Juventus?; Propozycja cen biletów - wiosna 2006 - system gwiazdkowy; Kontuzja Szali; Kibice vs Strejlau; Dodatkowy sparing na Cyprze?; Polniak od teraz; Ghanem do Grecji; Legia na Giełdę
- Felietony - Piątek, Kowalski, Zarzeczny
- Poster - Hokejowa Legia
- Zdjęcie tygodnia - 90 lat Legii: LEGIA 1959
- I wiele innych spraw związanych z Legią!

Więcej w wydaniu papierowym. Polecamy!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.