REKLAMA

Losowanie biletów na finały MŚ 2006

źródło: PZPN.PL - Wiadomość archiwalna

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się w dziś o godzinie 10:00 losowanie biletów na finały MŚ 2006 z puli przeznaczonej przez PZPN do sprzedaży publicznej.

Losowanie trwało pół godziny. Składało się z 32 faz - bilety na osiem meczów (mecze grupowe oraz spotkania dalszych rund turnieju łacznie z finałem i meczem o 3. miejsce) w czterech kategoriach cenowych. Każdy z kibiców zarejestrowanych w systemie otrzyma pocztą elektroniczną informację o losowaniu i dalszej procedurze zakupu biletów. Po godzinie 15:00 informacja o wynikach losowania dostępna będzie na indywidualnych kontach użytkowników systemu biletowego na stronie bilety.pzpn.pl
Zamówienia na bilety można było składać, za pośrednictwem systemu komputerowego dostępnego na stronie internetowej Związku, w dniach 3-31 stycznia br. 63 837 zamówień na 313 561 biletów - taki był końcowy wynik rejestracji na bilety stałe oraz warunkowe.

Największym zainteresowaniem cieszył się mecz Polski z Niemcami (14 czerwca w Dortmundzie), który chciałoby obejrzeć 77 440 kibiców. Na spotkanie z Ekwadorem (9 czerwca w Gelsenkirchen) złożono 67 831 zamówień na bilety, a na ostatni grupowy mecz "biało-czerwonych" z Kostaryką (20 czerwca w Hanowerze) 65 121.

Bilety warunkowe (czyli obowiązujące na dalsze, po grupowej, fazy turnieju) będą obowiązywać jedynie w przypadku gdy w danym meczu uczestniczyć będzie reprezentacja Polski. W przeciwnym razie podlegać będą zwrotowi, na zasadach opisanych w Regulaminie zamawiania oraz sprzedaży biletów.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.