Siatkówka: Legia 3-2 Gwardia Szczytno

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Ten kto wybrał się w dzisiejsze popołudnie na AWF, żeby oglądać legionistów w spotkaniu z Gwardią Szczytno, z pewnością nie ma czego żałować. Zawodnicy obu drużyn zgotowali kibicom istny horror, ale z miły zakończeniem dla gospodarzy. Pierwsze dwa sety należały do gości, którzy wygrali kolejno 25-15 oraz 25-18. Jednak reszta meczu należała już tylko do podopiecznych Wojciecha Szczuckiego. Najpierw zmiażdżenie rywala przez wygranie trzeciego seta aż 25-10, a później doprowadzenie do tie-break'u. W ostatniej części meczu lepsi okazali się gospodarze, którzy ku uciesze 100 osobowej grupy kibiców zwyciężyli 17-15. Tym samym Legia w pierwszym spotkaniu o utrzymanie się w II lidze, wygrała z Gwardią 3-2. Szersza relacja oraz zdjęcia w dziale Siatkówka.