Hokej: Legia Warszawa 4-2 Naprzód Janów

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W zaległym spotkaniu ligowym, hokeiści Legii wygrali z Naprzodem Janów 4-2! Pierwsza tercja nie zapowiadała zwycięstwa gospodarzy, gdyż po 20 minutach na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Jednak już w kolejnej części gry padły pierwsze bramki. Najpierw do siatki trafił Krokosz, a na niespełna 3 minuty przed końcem drugiej tercji na 2-0 podwyższył Drozdowicz. W ostatniej odsłonie kolejne bramki zdobyła Legia i wiadomo było, że nic jej nie odbierze wygranej. Owszem, rywale zdołali zdobyć 2 bramki, ale zmniejszyło to jedynie rozmiary ich porażki. Ostatecznie Legia wygrała na Torwarze z Naprzodem 4-2. Więcej informacji w dziale Hokej.