Porażka hokeistów, zwycięstwo siatkarzy

Bodziach i Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W niedzielę odbyły się mecze hokeistów oraz siatkarzy Legii. Pierwsi podejmowali u siebie ponownie Naprzód Janów. Natomiast drudzy walczyli na wyjeździe z Gwardią Szczytno. Niestety tylko podopieczni Wojciecha Szczuckiego mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
Dziś hokeiści rozegrali ostatni mecz w tym sezonie. Po wczorajszej wygranej 4-2 z Janowem, apetyty kibiców były rozbudzone. Jednak legioniści nie powtórzyli sobotniego rezultatu przegrywając 1-3. Pierwsza tercja przebiegła bez bramek. Dopiero w drugiej części padły gole. Najpierw Legia wyszła na prowadzenie. Po paru minutach wyrównali goście, a później fatalny błąd legionistów skrzętnie wykorzystali hokeiści Naprzodu i wyszli na prowadzenie. Były jeszcze szansę na doprowadzenie do remisu w trzeciej tercji, ale grając w przewadze 5 na 3 rywale, zdołali dobić legionistów i ostatecznie wygrali 3-1.

Zdecydowanie lepiej powiodło się siatkarzom. Zdziesiątkowani kontuzjami młodzi zawodnicy dzielnie walczyli i udało im się wygrać 3-2! Zwycięstwo nie przyszło łatwo, gdyż po trzech setach to gospodarze prowadzili 2-1. Jednak w czwartej odsłonie lepsi byli zawodnicy Szczuckiego, którzy najpierw doprowadzili do tie-break'u, a następnie wygrali go! 3-2 dla Legii w niedzielnej potyczce i 2-2 w rywalizacji do 3 zwycięstw. Decydujące spotkanie odbędzie się już w środę Warszawie. Dokładną godzinę meczu podamy już wkrótce.