REKLAMA

Skład na Groclin: "Bury" i "Bronek" wracają

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Tak jak wcześniej informowaliśmy w jutrzejszym spotkaniu z Groclinem nie wystąpi Brazylijczyk Edson. "Jest to dla nas spore osłabienie, bo liczyłem na tego zawodnika. Pozostali zawodnicy też mieli po meczu w Kielcach problemy, szczególnie z przywodzicielem" - mówił dziś trener Dariusz Wdowczyk. Od meczowej osiemnastki zostali odsunięci Bartosz Karwan i Marcin Rosłoń. Miejsce nie znalazło się również dla Jakuba Rzeźniczaka. Dziś po południu do Grodziska Wielkopolskiego pojechało 17 zawodników.
Bramkarze: Łukasz Fabiański, Jan Mucha
Obrońcy: Grzegorz Bronowicki, Dickson Choto, Moussa Ouattara, Wojciech Szala
Pomocnicy: Marcin Burkhardt, Veselin Djoković, Roger Guerreiro, Tomasz Kiełbowicz, Łukasz Surma, Sebastian Szałachowski, Aleksandar Vuković
Napastnicy: Michal Gotwald, Dawid Janczyk, Cezary Kucharski, Piotr Włodarczyk

"Zdecydowałem się na taki, a nie inny skład, bo dochodzą Burkhardt i Bronowicki. To była moja personalna decyzja, kto nie jedzie z nami do Grodziska. Jeśli chodzi o Rzeźniczaka, myślę że Ouattara i Choto są od niego w tej chwili mocniejsi. Musi poczekać na swoją szansę, na sytuacje takie jak teraz, że przed meczem z Groclinem wypada zawodnik i trzeba go zastąpić. Nie ma w tej chwili potrzeby nic zmieniać, bo ta dwójka stoperów spisuje się bardzo dobrze." - skomentował swój wybór Dariusz Wdowczyk.


Od lewej: Dariusz Wdowczyk, Grzegorz Bronowicki, Michal Gottwald, Łukasz Surma - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.