REKLAMA

Wdowczyk: Musimy pokazać charakter!

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

"Nie ma co rozpamiętywać spotkania z Koroną. Rozmawialiśmy z piłkarzami na jego temat, mieliśmy sobie dużo do powiedzenia. To nie był monolog. Powiedziałem zawodnikom, że dobrego zespołu nie poznaje się po tym, kiedy wygrywa, gdy jest wszystko dobrze, ale gdy wygrywa właśnie po takich ciosach jak w Kielcach. Trzeba pokazać charakter, trzeba znać swoje możliwości, a te myślę, że są duże. Podnieść się, zmobilizować i wygrać mecz – to jest dla nas najważniejsze.
Jeśli przegramy, to nic się nie stanie. Mamy jeden punkt straty do Wisły, ale przed nami jeszcze kilkanaście spotkań do końca sezonu. Cały czas jesteśmy głównym faworytem do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Jeden przegrany czy zremisowany mecz nic nie zmieni.

Wierzę, że nasi napastnicy zaczną strzelać bramki, bo wiedzą, jak to się robi. Być może stres, obciążenie psychiczne, to że jest walka o punkty, sporo ludzi na stadionie, trochę ich usztywnia. Ale oni zaczną strzelać. Jestem o to spokojny." - zapowiada przed sobotnim meczem z Groclinem Dariusz Wdowczyk.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.