Koszykówka: Harmattan 99-81 Legia

turi i Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Sobotni wieczór nie był udany dla koszykarzy Legii, którzy przegrali na wyjeździe z Harmattanem Gniewkowo 99-81. Faworyzowani gospodarze od samego początku kontrolowali przebieg spotkania, wygrywając pierwsze dwie kwarty kolejno 26-11 i 23-19. Tym samym do przerwy było 49-30 dla ekipy z Gniewkowa. Kolejna odsłona, mimo walecznej postawy legionistów, ponownie należała do gospodarzy. Legioniści zmniejszyli nieco porażkę zwyciężając ostatnią kwartę 32-24. Ostatecznie jednak górą był zespół z Gniewkowa. Więcej już wkrótce w dziale Koszykówka