REKLAMA

Janczyk bohater

źródło: Super Express - Wiadomość archiwalna

Dwie bramki wbite w spotkaniu z Groclinem Grodzisk Wielkopolski. Dwa trafienia, które dały cenne 3 punkty piłkarzom Legii. To sprawiło, że Dawid Janczyk został okrzyknięty bohaterem kolejki! Nie sprawiało mu różnicy, czy strzelał białą piłką z czerwonymi gwiazdkami w pierwszej połowie, czy czerwono-czarną - w drugiej. Jak na to wszystko zapatruje się sam zainteresowany?
- Nie było tak łatwo jak się wszystkim zdawało. Pierwsza bramka ustawiła mecz, lecz cały czas musieliśmy walczyć na zaśnieżonym boisku. Jestem szczęśliwy ze zdobycia dwóch bramek, szczególnie przeciwko tak niewygodnemu rywalowi dla Legii jak Groclin. Miałem jeszcze inne szanse, ale najważniejsze, że przełamałem się - powiedział Janczyk.
Piłkarze Legii sami nie spodziewali się tak wysokiego zwycięstwa. - Jechaliśmy po trzy punkty, ale rozmiary triumfu nas zaskoczyły. Nie powiem jeszcze, jakie mamy naprawdę możliwości. Sami zobaczycie - tajemniczo powiedział stołeczny łowca goli.

Janczyk w obu sytuacjach zachowywał się jak doświadczony snajper. Piotr Włodarczyk powoli powinien już myśleć o zmianie klubu, bowiem obecnie napastnikiem nr 1 jest właśnie Dawid. Już chyba wiadomo, kto zostanie nowym idolem kibiców ze stadionu przy ul. Łazienkowskiej...

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.